kokia knyga pasiulysite paskaijtyt?

Mikė Pūkuotukas Myliu

durne tu, ne tau spresti, jei tokia tema sukure tai ishkart durna? kiek ash girdejau tai tu vapshe duhe esi

Mm…Nu tu chia idomiai…Nepasakyciau kad ten sunki knyga… Bent jau man tai labai lengvai skaitesi ir viska supratau… Šypsena O siaip mano geriausios skaitytos kmygos tai Dan Brown “Da Vincio kodas”,to pacio autoriaus “Angelai ir demonai” ,“Rugiuse prie bedugnes”, “Alchemikas” ,o jei noretusi lengvesnes tokios romantines tai labai gera “Tobula” Šypsena

“Atskalūno laiškai”,tik neatsimenu autoriaus Širdis Žvaigždė

kiek skaiciau visos Ricardo Bacho geros knygos…ir labai lengvai skaitosi Taip

as tau siulyciau paskaityt kamasutra, daug naudingos literaturos ten rasi Mirkt

Atsibodo VIP statusas?

Skaityk “Altorių Šešėly” Cha cha

coby, jau grazinimai prasidejo Juokiasi

tai kad nezinau kokias megsti

Kai prasideda puolimas, prasideda ir grasinimas. Pažiūrėk, ką jis man parašė.

gera knyga yra “heroinas” tik pamirsau autoriu Nekaltas

"SKELIGAS"Cha cha

SENIS IR JURA !!! !!!

Pritariu.

Hemigvejaus “senis ir jura” Gerai tada M. Bulgakovo “meistras ir margarita” geros Šypsena))

Nori, kad žmogus pražiltų? Cha chaO jei atsakant į temos klausimą…Tai iš tiesų yra daug gerų knygų, bibliotekoje galėtum paieškoti… Patarčiau paskaityt “Alchemiką”,“Heroiną”,“Žiedų valdovo” , visas dalis,Edmundo Malūko…daug žinau gerų,tik nebepamenu net pati… Nekaltas

Patrick Süskind “Kvepalai. Vieno zudiko istorija” Labai patariu. Cia paskojama apie geinialaus parfumerio istorija. kaip zmogus naudodamas savo gebejimus, is paprasto zmogelio tampa garsiu zmogumi, o kartu ir zudiku. Zmones zudo tik tam kad pasisavintu ju kvapa ir t.t. Iki siol knygos nebuvau skaites gal 6 metus, bet sita knyga tiesiog “surijau” - per viena diena perskaiciau. Vos prisiversdavau ka nors pavalgyt - nesinorejo nei sekundei atsitraukti. Labai rekomenduoju Taip

Taip, labai gera knyga.

Niu man tai atrodo,kad chia tu bishki per daug keliesi…bet chia tik mano nuomone…