Kokią knygą dabar skaitote?

Tiesiai į dešimtuką ;D Nėra privaloma, bet tiesiog reiks rašyt apie Balį darbą. tad teča patarė pasiskaitinėt…

as taip pat dbr skaitau sia knyga…maciau ir filma bet knyga sudomino labiau…

as irgi pradejau sita skaityt. kol kas nieko ypatingo, bet turiu nuojauta, kad pradzia yra tik pradzia. zinojau kad darau klaida, pradėdama nuo sitos, o ne “Avies medziokles”. kazin, ka dabar daryt Nekaltas. lekt i bilioteka pasiimt pirma ir is jos sprest ar apskritai domina sitas autorius? ajajaj…

Kalėdom ir gimtadieniui pasidovanojau tris norvegų prozininko Ingvaro Ambjornseno knygas: "Vaizdas į rojų", "Paukščio šokis" ir "Kraujo broliai". Tai jas dabar ir skaitau. Tiksliau - baiginėju antrąją. Ir tų knygų skaitymas mane labai keistai veikia. Vienu metu maniau, jog išprotėsiu.

esu įpusėjusi Škėmos apysaką "Saulėtos dienos".Škėma niekada neapvils.surrealizmas šliejasi prie realizmo.viskas labai super.
einu skaityti toliau,nes atsiplėšti neįmanoma.

Irvingo “Malda uz Ovena Mini” dar net neipusejau, bet jau sudomino Gerai

Ka tik pabaigiau Limonovo “Tai as, Edicka”. Eikit jus visi na xuj !!!Juokiasi

Richardo Bacho “Iliuzijas” Gerai

Skaičiau. Gaudausi gi, maždaug. Drovus

Taigi taip dar smagiau. Baik šitą. Tada perskaityk “Avies medžioklė” ir suprasi, kad nieko nesupranti. Juokiasi

E.Malūkas - Šiukšlyno žmonės.

Gerai man patiko ta knyga.
o dabar skaitau is lietrycio kolekcijos – David Herbert Lawrence “Ledi Caterli Meiluzis”

Ian Fleming-"For your eyes only"

Kadangi mane jau ima spausti bibliotekos terminai, tai aš trumpam užmesiu Malūką ir pradėsiu Brigitte Blobel - "Meilė tarsi pragaras" ;>

Alfred Perles "Mano draugas Henris Milleris" (rusu k.). butina perskaityti visiems besisomintiems h.millerio kuryba. knyga - apie sio rasytojo nematomaja kurybos puse, ir be jos vargu ar imanoma pilnavertiskai suvokti millerio kurinius. su autoriumi jiedu buvo labai neblogi draugai, tad knygos tikrai neiseina pavadint "sausa biografija".

Geriau visai ismesk Mirkt

Nesunkiai skaitos, nėra visiškas šūdas, tai užbaigsiu, nors tu ne pirmas agituojantis išmest Nekaltas

O ką konkrečiai jo skaitai? Nekaltas

"Juodieji želmenys".

Šiuo metu jau įpusėjau skaityti Mariaus Katiliškio - Užuovėja… Visai nieko… Klasta