Kokia jusu nuomone apie..?

uzdraustas vaisius, biat kazin ar saldus Nekaltaso nuomone tai kategoriska Blogai

siaip sakoma kad gyvenimas vienas ir viska reikia isbandyt, bet tokiu dalyku nebandyciau niekada Nekaltas

auksine mintis Gerai Cha cha

hmm nuomone? nieko gero negaliu pasakyti… Ne Ne o tik bloga…

Blogai Piktas

faktas kad neverta…taj letas saves zudymas…

sudux Cha cha~ Kietas~

Nu vat tokios ir “uzkimba”,jei dar kyla klausimas ar bandyti… !!!PZDC…prabusk,cia narkotikai…Ar kazkas pasake-juk nuo vieno karto nieko neboos…naivuole… Kanda Ash nebandzius ir tikrai nebandysiu!Mano gyvenimas ir taip grazus,kam man ji "pasigrazint"porai kaifo minuciu,o likusi gyvenima gyvent tamsumoj…Nu pasibaisejau ash situo klausimu… Veee…Atrodo sviecia mokyklose normaliai ta tema…nu bet kazkas nedaklauso…ka padarysi…visokiu boona visokiu reikia! Nustebęs

Kas tą daro loxai Taip

Nu tokių, kurie vartoja nereikia Ne

Niekada nebandžiau narkotinių medžiagų ir esu prieš jų vartojimą Nekaltas Blogai

joa narkotikai yra gerai Cha cha bandyk net negalvok !!!

…nebandziau… nebandau… nebandysiu Liežuvis

nebandzhaiw kazhkajp r netrawkai jie manes Nebet pazhystoo zhmoniu kuriu wartoja ir man joo labaj gajla P Nežinau

Nu ka jus suprantat, zmones jus paiki. Paskaitai kaikuriuos komentarus ir juokas paima. Tipo cia nuo vieno kart pripranti ir pan. Nereik is cigonu visokio ****o pirkt ir nepriprasi, nes cigonai visur heroino deda, o nuo jo priprantama. Narkotikuose xujova tas, kad labai lievi atxodai buna, todel daznai po pirmo sykio daugelis atsisako dar karta bandyt. Man pvz asmeniskai yra galimybes tokio dalyko uzest ar uzrukyt tik per pjankes, o su alkoholiu geriau nemaisyt, bo xujova bus, tai as dazniausiai ir atsisakau. Fantasy asmeniskai as tau patarciau jokios anfos nevartot, bo nuo jos mergos labai skeciasi. Aisq jei tau px tai nesvarbu tada. O del dumu tai cia tave reikalas, prie ju nepriprasi, tik nzn ar tau jie patiks. O konors gudresnio nemanau kad gausi Šypsena

ash gyvenu be viso sito… as net cigareciu nevartoju Liežuvis nors daug kas tuom netiki… Nežinau

manau kad nerejk jokiu narkotiniu medziagu… jos tik kenkia… fuj… Kanda Piktas Ne

Nesu bandzius ir niekada nebandysiu. Nes nenoriu susigandinti sau gyvenimo Nekaltas

hmz…mano nuomeno belga… kokai dra gali buti…durni zmones kurie pradeda varoti tas nesamones… Ne Ne Blogai