Kokia jusu nuomone apie si suba?

o gal tikrai protingas patarimas pirkt vogtus daiktus. nors BK vienodai žiaurus ir tiems, ir kitiems, ty perkantiemsCha cha

Mano nuomone, tu prametei ant garso kokybes…
Ne
Nors kita vertus, nezinau ko tau reikejo - ar kad grotu, ar kad bumsetu…

1.Kol neprades vogtu daiktu pirkeju spardyt ir sodint kartu su paciais vagimis, tol ir toliau visi verksim del isdauzytu langu ir isplestu masinu.
2.Jei jus subus perkat tik pagal watus, tai padek jums viespatie…

O kuom JBL subu garso kokybe bloga? Nekaltas

Padariau klaida, vasara nusipirkau si suba, dabar gailiuosiu. Visiskai negroja, galia geriausiu atveju 50W. Nuo daugiau garso pasireiskia nezmoniski iskraipymai.
Nenuostabu kodel jie pasireiskia ZD garsiakalbis 30cm, o magnetas degtuku dezutes dydzio…
Laidas nuo kaladeles iki garsiakalbio plauko storio (telefoninis)…
Girdisi kad groja kai idetas i salona, bagazineje neuztenka galios prasimusti Baisu
Buvau isidejes tokio pat skersmens INFINITY suba, skirtumas lyg lygintum S-30 su S-90
Gal kam reikia ZD garsiakalbio is sio subo? Telefonas

kiek nori? kaipsyks ieškau ką į spintelę sukišt…

Mazdaug 40-50 Lt Šypsena

10 žalio negelbėtų?..

As patriotas… Kietas Prasyciau nacionaline Taip

kojnėj tik tokieCha cha…pakeisiu ta proga, vis dar priima…svarbu kiekį suderinomGerai

Kiekį nacionalinės valiutos atzvilgiu? Jei taip, galėsiu pademonstruoti Šypsena Prekę…

o anas dar korpuse?..

Taip korpuse, bet parduodu tik GARSIAKALBI, o ne visą bačka

Na vakar buvau spikarej, apziurejau ta suba … garsiakalbio membrana kazkokia labai jau y plastmasine uznesha … siaip turetu butu kietas bosas, beto manau kad tik didesniu garsu klausantis jausi kad jis yra …

Garsiakalbio membraba popierinė, panaši į plastmasę dėl nudažymo. Bosas normalus, o prie didesnio garso jam truksta galios pradeda barškėti. Jei naudotum tokį suba golfe ar bet kokiame hečbeke jo pilnai užtektų. Kai imeti į salona "Sėdynės linguoja" Apakęs
Būdamas bagazinėje "uždūsta", bent jau pas mane "SILKĖJE"

tai man ir nereikia korpuso. bet prieš įsigyjant norisi paklausyt, kaip groja. kad paskui palygint su savo spintelės bumsėjimuCha cha

Nematau jokių kliučių, kolkas dar niekas neišardyta. Galėsi palyginti Cha cha

tai reik viską mest ir klausyt. kur?..

Klausyti galima pas mane mašinoje, svarbu suderinti laiką ir vieta. Gal šeštadienį? Tarkime po pietų.

neturiu nuomones…NeNe