Kokia jusu nuomone apie save?

belekokia

ŠypsenaGeraiVyraiAlusLabasCha cha

tai tiek…

Normali…Šypsena

Na mano nuomone apie mane yra tikrai geresne negu tavo nuomone apie mane Cha cha Tuo tikrai neabejoju Cha cha

as pasitikiu savimi istiesu ir noreciau,kad daugiau tokiu zmoniu butu…aisku buna tokiu situaciju,kad suabejoju savimi,bet…Mirkt nieko nenoreciau keisti savyje…dziaugiuosi savimi!!!gal per geros nuomones?niu nerasau,kad turiu blogu savybiu,kad esu truputi savanaude,bet juk visi zmogeliukai turi siek tiek savanaudiskumo,tik vieni tai labiau parodo,kiti maziau…Mirkt

netikiu nei vienu tavo zodziu…manau,kad tu taip pat…Mirktkodel tu negali save apibudinti ir gerais zodeliais?Mirkt

Esu uzhsispyrusi,labaj linxma,pamajwaAš nekaltas,kartajs durna,kaj noriu galiu buti ir labaj protingaLiežuvis,fajna,draugishka,visaj be komplexu,kartajs supyxtu net per smarkejNustebęs,o shejp apie mane arba vien geraj arba visaj nieko!Liežuvis

As manau, kad esu gana linksmas, kartais protu pasizymintis jaunuolis, kuris kada nori buna geras, kada nenori tada nebuna geras Šypsena

Paciam save apibudinti yra labai sunku, nes patys galime manyti jog esame tikri saunuoliai arba mums kazko truksta,o aplinkiniai apie mus gali galvoti visai kitaipLiežuvis

Jei nebutu geresniu,buciau geriausias.Mirkt

Niu aš parašiau tiesą. Taip mane visi vadina kai prireikia apibūdinimo ir taip ir aš apie save galvoju. Beje pirmas žodis mano nuomone netgi labai teigiamasKietas

Seip mano nuomone apie save ziauriai skeptiska ir negera…Esu tinginys drovus gal biski seip vepla Šypsena ir dar megstantis ishgert esu ot tada mano nuomone apie save ir pasikeicia i geraja puse… Cha cha

ta pati galiu pasakyti ir atvirksciai… t.y. kad mano nuomone apie save yra tikrai geresne negu tavo apie mane
Cha cha

Prietranka, ir gera, ir bloga Liežuvis Visokia

Geriausias is geriausiu

liabai bloga nuomone… Aš nekaltas

aš esu ašAš nekaltas

normali nuomone… nej gera nej bloga Liežuvis

pkankamai teigiama Šypsena

Ne moksliukas, ne gejus, ne iskrypelis