Kokia Jusu nuomone apie Lietuva, ka Jai jauciate?

gerai pasakytaGeraiCha cha

Labai graziai kalbi (t.y rasai). Gera skaityti tokius zodzius, tokius mylincius zodzius Lietuvai…Man yra panasiai. Grizti i savo sali…ROMANTIKA. Yra kas taves laukia…tai labai svarbu isties. Tikrai nemanau, kad kadanos jausiuosi kitoje salyje kaip savo namuose…jauciu, kad man reikia Lietuvos. Juolab, kad esu jauna, galiu susikurti savo gyvenima kaip man patinka…zadu baigti mokslus cia ir parvaziuoti gyventi i Lietuva. Tai kas, kad Lietuvoje sunkiau pragyventi, bet ymanoma…nezinau, bet man tikrai nera svarbiausia pinigai ar skrandis…svarbiausia-zmones ir jausmas, kad esi namie. Tikras jausmas. Kai esi tarp savu zmoniu…Nemanau, kad pakeisiu savo nuomone. Pasistengsiu isitvirtinti Lietuvoje. Vieta, shali, kuria be galo myliu. Taciau niekada nesmerksiu Ja paliekanciu…visi zmones turi savo pasirinkima. Ir daugeliui per sunku isgyventi musu vargstancioje shalyje…bet, kadangi esu jauna, as dar galiu viska: galiu tiketi, galiu pasirinkti…

Kodel ne? Pinigai?

Sakai, tik vienetai, kuriems patinka? Na, tie, kurie gerai gyvena, galvoja, kad nera nieko geriau uz Lietuva-pakeliauti jie bet kada gali. Tikiuosi, jog yra ir tokiu, kurie paprasciausiai myli savo Tevyne ir tiek…bet manau, kad tik ishvyke ish savo shalies supranta, kas tai yra Tevynes ilgesys…zmoniu ilgesys…savu zmoniu…
Teisingo vertinimo!Labas

nezinai ka kalbi…ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Kodel ne? Gerai ir dabar, ar kaip?

GeraiŠypsenaGeraiŠypsena

LabasLabasLabas

kada grisi namo?

LabasLabasLabas

labai pasiilgstu ir kai pradedu isivaizduoti viska kaip bus kai sugrysiu,kaip atrodys tos mylimos nuo vaikystes vietos…tai is viso kvapa net gniauzia…Sudužusi širdis

nezinau kaip kiti bet as atvirkciai nesiilgiu tusu ,baru tam tikru valgiu ar gerimu…net draugu nelabai…tik aisku artimuju,ilgiuosi grynai Lietuvos,tokios kokia apdainuota visose senesnese dainose,na taip grynai patriotiskai…

gyventi Lietuvoje noreciau savo gyvenimo antroje puseje,na ne visai senatvej,bet tikrai ne jaunystej…

visiems sekmes uzsienyje ir greiciau sulaukti lauktos keliones(apsilankyti) atgal i Tevyne!Labas

OHO, kokie grazus zodziaiGerai
Saunuole…tu tikra saunuoleTaip

As irgi ilgiuosi ne vien tik materialiu dalyku…ilgiuosi pacios Lietuvos. Senoves bociu apdainuotos…ilgiuosi pievu, sleniu ir kalnu…ilgiuosi visko, kas joje uzgime nuo senoves ir nauju laikuApkabinimas

ka cia nusisneki labai ger toj lietuvoj kai babkiu yra Cha cha kai neraIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojugaidysKandaKandaKandaKandaKandaKanda

ka darai?

patikimas-nezinau,bet tik zemo lygio zmones pinigais viska matuoja,pinigu niekada negana kad ir kur bebutum…Lietuva kaip motina visiems,anksciau ar veliau supranti,kad ir kokia ji bebutu negali jos nemyleti…

grazuolyte-saugok tuos jausmus,ir linkiu gryzus nenusivilti ir jaustis taip pat…vis gi toli esant tie jausmai labiau isryskeja,o kai gyveni Lietuvoje sunku islaikyti ta meile ir romantika…kasdienybe,problemos brautis pradeda…

sekmes tauLabas

as taip pat noriu namo,ir kaip tau gerai tik dvi savaites beliko ir tu jau busi Lietuvoj. o su lietuvisku alum svedijoj nera problemu galima nusipirkt.LabasLabasLabas

sowhat>o kiek kainuoja kelione lektuvu,nes jau keltu uzknisa per ilga kelione,nusibosta juodaiNe

Lietuvele … Žliumbia
visada jos ilgesiuos … bet girzt ten grisiu nebent tik del 1 priezasties! (jeigu nebus kitos iseities … )
Nekaltas

Kelione lektuvu kainuoja apie 2900 kronu i abi puses…
Man su laivu plaukioti dar nenusibodoNe Visu pirma-kainuoja zymiai pigiau (kam laidyti pinigus ten, kur juos gali isleisti visai kitur…Nors…pabandyti galimaMirkt), o visu antra, man visada gera isitaisyti denyje, kur atsiveria juros vaizdas, isijungti ausinuka ir prisidegti cigerete…jura, bangos, tolstantys Svedijos krantai…pasakaKietas

Tikra teisybe, kad isvaziavus jausmai Lietuvai pasikeicia. Ivertini tada, kai netenki. As visada bilietus pirmyn ir atgal perku, kad didziausiam ilgesiui uzejus sesciau i lektuva ir namo. oi tada, kaip fanai… va jau 6 valados liko… 5 val… va Kopenhaga… o cia ir Vilnius. Adrenalino daugiau prisigamina, nei ant amerikietisku kalneliu Juokiasi
Na, o kodel ne…Dabar dar neplauoju, nes kol kas yra ir cia kas veiki. Pazistu lietuviu kurie tarp USA ir Lietuvos gyvena… metai ten, metai sian… jauciu, kad ir as tokia busiu-nuolatine lektuvu keleive.

Na, jei tau taip gyventi patinka-kodelgi ne…Adrenalinas visam gyvenimuiCha cha
O as noriu jaustis saugi…