Kokia dar radiJa?

BMW zinovai,draugelio,e91 2007 mechanas 325d,is knopkes bando trumpam suktelt starteriu ir atmeta iskarto,trumpini starteri tiesiai,vedasi kaip bite,kas do organas? (Mases visos patikrintos) Skaitau Nekaltas Laimingas

Rm, buciau sakes mase 100%. Klaidos del itampos akumo zemos nera? Nes kai knopkinis “mato” kad akumas silpnas - nekuria, atmetineja iskart.

Aertai, buvau pries savaite akuma nudusines, rakta paima, bet starteris vos prasisuko Nekaltas. Esu skaites kodel nepaima rakto, bet nepamenu. Per 3.5m syki buvo taip, tai is 4 karto paeme ir nepasikartojo.

Raso CAS arba akumas mires.

ziuresim del CAS Gerai

Pirkt Garminą tai kaip pirkt daiktą žinant, kad jis neveikia ir neina sutaisyt, bet vistiek pirkt Juokiasi Juokiasi

G shock, apie 20 metu jau tarnauja, kaij vedant vos ne benamio gyvenimo buda- visur kartu ir atlaiko, net ka dirbdamas jo nenusiimu ir nesaugau. Cha cha

Be manęs viską išsiaiškinot Cha chaRafi toks gražus rudas madingas Cha cha atspalvis ir seni 003 nr MirktRyt cheminis salono - bus matyt ko toliau prašysis. Kreminis - labai jau viskas matosi… Ufff

kiek cheminis?

Kas tau neveikia tam Garmine, papasakok Cha cha Geri jų žaislai Gerai Jeigu lakstai ir planuoji telefoną palikti namie, tai suprantu, reikalingas daiktas. O šiaip… Skaičiau skaičiau, jau pirksiu oi pirksiu, sėdėjau prie TV mobiliake spaudydamas ir toks vaizdas akyse - sėdžiu, žiūriu į ekraniuką ant rankos, dar telefas rankose, ir background’e telikas eina Pavargęs Pajungtas į Matricą Juokiasi Tai nafik reikalingas tas laikrodis nusprendžiau, telefas daro viską ir geriau. Ir HRS pas tuos laikrodžius yra šuds, jeigu bėgioji, Polar H10 nusipirkau vietoj to. Draugs Garmin zūmo XT nusipirkęs, tai afigienas daiktas mocui Gerai Supairinau su androidu ir SRC šalme, tai super - skambini per FB messenger ir Garminas viską supranta, gali ir skaityt žinutes. Garmin Adventurous Routing irgi geri atsiliepimai Gerai

Moto, pas mane sugedęs tikriausiai, nes viskas KO MAN REIKIA, veikia puikiai Labas

spirtas, kiek daugiausia ikacigarines buvai? Cha chaibb.co/NLwRfVT

Moto, nesupratau tavo komentara. Fenix 5plius sapphire beveik 3metus trinu. Nusiemu tik ikrauti Šypsena diena ofise, vakare statybose. Dukliu mates daug, korpusas pasibraize, 2vnt dirzeliu susitrine, bet daugiau nieko

97 Apakęs UfffDviratės šiuo momentu neturiu jokios, o bėgt šiemet dar nebėgau, traumavausi koją, bet per karantiną pradėjau vaikščiot ir 25km su vidutiniu 7km/h jau OK, paskutinį kartą ir pabėgau ant galo, tai šeštadienį lėksiu Gerai Rudenį 11km bėgau, kaifs Gerai

buvau kazkada 99.3 padares, bet nuo kito kalno. o cia tai beveik kasdien, jau uzristom akim trb galeciau Juokiasistolnyka perlipt su 26 ratais trb neimanoma

nu zvyzdec kaip jums bėgt kaifas Apakęs NekaltasAš čia irgi porą sutikau piliečių… Anie niekad nieko nesportavę, kūnas sutėžęs, baisus. Sako prieš pusę metų pradėjau, vos 1km nubegdavau. Dabar vos ne pusmaratonius nubėga Vau! (aišku ne laikui, o atstumui) ir tipo kaifas. Man kaip buvo 5km velniškai sunku, taip po poros mėn bėgiojimo absoliučiai niekas nesikeičia Juokiasi

Man čia kosmosas Apakęs paauglys esu 75 įkočiojęs, daugiau tuo ir baigės greičio rekordai. Po to MTB pamilau, kai Šervudo girios red route per psilocybino akis pamačiau Juokiasi greitis nebeaktualus buvo.

man tai -2 +8 C intervale geriausia. pabandyk kai vesiau bus. Mirktbegiojau as ir praeita vasara, bet prasmes tame ner. Blogaivasara dvirka Apkabinimas

Rafi, aš kaip su neblogu viršsvoriu tai pradėjau nuo 500m Juokiasi ir atrodė misija neįmanoma. Kova su savim, o kai permuši tuos 5km tai tokie procesai prasideda… narkomanai supras Cha cha

Jo intervalas kaip nakčius parašė, dar miegą reikia susireguliuot. Man geriausia/lengviausia kai užmiegi iki 22h ir keliesi be žadintuvo 5, ir tuščiu skrandžiu, tarplaikinio badavimo procese. Ir anksti ryte. 8 valanda nėra rytas, tai dienos pradžia. Tarp 4-6 šiom dienom išeit iš namų yra experience on its own Apkabinimas