Kokia auto?

ubagss-tai cia apklijuota didesniais lopais,o jei iziuri aishkiai matoswi kad purshkiamo shpakliaus cia nedaug eis,bus ir taip ledas Apkabinimas,savi daro ir priziurima kiekviena diena Mirkt

dr-isiskaityk dar karta i ankstesni posta Cha cha,kad belenko nerasytum Klasta Cha cha“”"o tai kaip pas jus duobes SHPAKLIUOTAS, dengia purshkiamu shpaklium?

savi priziurimi Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi ar atsimeni kaip po Alus prieziuros namo gryzti ? Juokiasi

vistiek nepagaunu kodel ne visas sonas darosi, o gabalais Pavargęs

duobutes uzshpakliuotos,tada ant virsaus purshkiamas,tada gruntas ir tt Šypsenao kad su purshkiamu shpaklium “ryzkes” lygintu tai cia parodo profesionaluma dazytojo Cha cha Gerai Tūsas,tegu pasipraktikuoja geriau sutrint zydinius Cha cha

leopardo rastas Apkabinimas tigrovi cekolai Apkabinimas dar Šuo linguojantis galva ant galines palanges ir karuno ant priekines paneles Apkabinimas ir Mašina vo Gerai

per wap sunku skaityt. Cha cha. O ka ten prižiuri,tipo supranti? Šiaip esu lygines su gruntu,irgi px subega.

ubagss-ant sito sono purshkiasi 3 mazdaug valgomosios lekstes dydzio plotai Mirkt,todel ir nepurshkia viso sono,kad nereiktu vel trint to kas yra jau beveik dabaigta Mirkt

dr-nesuprantu Ne Blogai ,bet kazkaip 5 metus dirbau toj srity Cha cha

nu ok ok,pas tave profai daro,pas mus lochai,tik rezultatas bus identiškas. Puga 307cc ar koks ten daže,ištampe pliumpas už 200lt,pašiauše ir i kamera. Visa mašina 2klt,kaulu kauls.

dr-nezinau kur profai kur lohai,bet tikrai daugiau jauciu gaudausi sitoje srity nei tu Mirkt

o šveis kokiu budu?

sveis erotiniu budu mergos su papais

aš nesakau,kad gaudausi,tik moku belenkaip paruošti koki triperi,bet man paaiškink purškiamo špakliaus vaidmeni,aš tai speju,kad akikes rinkti.

su masinele “numusineja” grunta plokstumas su gumine kalodke apvalumus ir panasiai,bet sita procedura jau kaip kas atlieka priklauso nuo paruosejo pacio Mirkt

šlapiu ar sausu budu?

apmyzi mergas ir taskosi papais i masina

boksiniks bando sužybet Nekaltas Apkabinimas

Kiek kainuos dazymas?

man daris (pagal mano pageidavima),sausu ,paskui slapiu trins Šypsena