Kokį šokoladuką labiausiai mėgstate?

Dar ir baltaji sokolada pamirsau Niam niam

juoda su riesutaisŠypsena

Siesta Niam niamNiam niamNiam niam Man tai skaniau nieko nera. Seniau tai Wispa valgydavau, bet dabar Lietuvelen nebeuzhvezha Nežinau

Svarbu sokoladasLaimingas

as megstu juoda,pienishka shokolada Niam niam Girtas kartais pasilepinu kokia "manija" ar "kinder bueno",irgi visai nieko Šypsena

Kinder Country
Ritter Sport "Rum"
Uz juos man nera nieko skanesnio

juoda arba pieniska su nesmulkintais lazdyno riesutaisNiam niam labai skanu

nera skanesnio uz twix mmmmmmmmm kaip noreciau dabar Niam niamNiam niamNiam niam

oi daug megstu…ir visokiu…gal galeciau isskirt "Princa" , pieniska, su nesmulkintais riesutais…dar labai skanus yra "Siesta", "Manija", "Jazz"…na ir visi kiti…svarbu, kad pieniski butu, nes juodojo sokolado l.nemegstu Šypsena

Nemegstu sokolado Veee Neisiulysi niekaip

Jazz-as

GeraiGeraiGerai Tiko Blogai

o man labai patinka net nezhinau ar galima butu tai pavadinti sokoladu bet … skonis nerealus Apakęs tai Daim Šypsena deja prekyboje ji rasti galima labai retai …Žliumbia

sokoladukas tai skaniausias jazz Taip,o sokoladas piueniskas Princas arba naujas karunos koretas Niam niam

TWIX

Man labiausia patinka juodasis sokoladas su riesutais,ypac su migdolais Niam niam

Twix, TIKO, Princas.
Nemegstu juodojo, o isvis Veee baltasis.

Maciau parduotuvese "Karunos" sokolado su jogurto idaru su zemuogemis.Pati neragavau,mat,ju neperku/darbe saldumynu prisivalgau/.Bet l.noreciau paskanauti.Taip

PIENISHKI SHOKOLADUKAI Niam niamNiam niam
NA O JEI DAR SU RIESUTUKAISGeraiNiam niamTaip

Pieniskas pieniskas pieniskas sokoladas super, bet ir baltas wow

baltas koretas Karunos sokoladasGerai
TobleroneGerai
FazerGerai
daugiau visi kitiBlogai