Koki maista labiausiai megstate?

salotos salotos ir dar karta salotos Cha cha jega! Šypsena

Ei gal nebeerzinkit manes as jau taip kompa laizdau galvoju gal kokias salotas ar koki jogura pajusiu bet kur tau nieko!Cha cha

Megstu labiausiai kepta antyte ir kinietiska sweet and sour vistyte

Pirmenybe teikiu sveikam maistui, o jau toliau kas papuola Šypsena

ash ir valgau tai kas skanu na siap pica labai patinka ir cepelinai zjb ai daug kas skanu Cha cha

Nu nezhinau,gal niapradesiu vardinti…Nekaltas

labai isranki as…Nekaltas tai siaip salotas wisokias megstu…TaipTaipTaipTaip

Maistu nesu isranki valgau viska, na nebent manu koses ir barsciu sriubos nevalgauCha cha

diewinu vaisiu salotas!!! Niam niam
dar megstu pica, balta shokolada

esu nerealiai isranki maistui, tikrai neviska valgau…nemegstu labai riebasus maisto, ypac cepelinu, bulviniu blinu…Laimingaslabai patinka varses apkepas, o dar sokolada ir ledus…Laimingas

aš ir labai jau išranki esu (tubūt per daug )…Taip

Visi cia tokie isrankus,tik ziurekyt,kad kai tevai nemaitins,tai ir prastesniu valgiu teks pasisotint.

megstu kepta vistiena :j bet kadangi esu studente, tenka tenkintis makaronais ir bulvem Nežinau

MMM…Kaip skaniai jus valgotNiam niamNiam niamNiam niamNiam niamNiam niamNiam niamNebegaliu!Laimingas

siaip visad valgau greita maista… Ir salta, nes nuolat nera laiko pasigamint ka rimciau Cha chaŠypsena O dar tas tinguliukas kartais…

Mėgstu įvairius saldumynusNiam niam, bet tik ne tortusVeee Gal atrodo keista kad aš tortų nemėgstu, bet kažkodėl jie man nepatinka.

picaNiam niam

o man skaniausias visas nesveikas maistas.Laimingasgraikiska ,italiska virtuve…niam niam…picos,spageri…suriai ivairus…Niam niam

Taip Taip Taip

Vaisiai vaisiai vaisiai…Niam niamNiam niamNiam niam