Koki Liet. rodama seriala geriausiai ziureti "Bafi-vampiru zudike", "Draugai". "Seksas ir miestas"?

+pridedu COBRA 11GeraiGeraiGerai

draugus ir seksa&miesta geros komedijos, o juoktis sveika Gerai

draugus ir seksa&miesta geros komedijos, o juoktis sveika Gerai

komedijas zhiuret sveika ir gera, todel zhiureime ir dziaukimes gyvenimuCha cha

tik draugai ir dar karta draugai pats normaliausias serialas Šypsena

na dar neproshal ir “Sexas ir miestas” Cha cha
ten gerai kartais sudirba vyrukus Cha cha

jo,man irgi visai niekoŠypsena

Bafi jau seniai Lie. Tv neegzistuoja, tad sakyciau DRAUGAi!!! Sex and the city man neocin!!!

“Draugai”Gerai

“Draugai” yra ziauriai juokingi Cha chaCha chaCha cha…taigi Gerai…taciau luztu uz pilvo susiemus ir daugelyje “sexo ir miesto” vietose…niu zodziu abu serialiukai liuksiski…man patinka…
anksciau bafi ziuredavau,bet dabar jau atsibodo…siaip idomus serialas…bet man komedijos labiau prie sirdies negu siaubekai(nors abejoju ar si seriala taip galima butu pavadint, bet vis del to)

Niu ziurekit tai kas patinka!!! Aplomai, geriausiai ziurekit “San Francisko raganos” Cha cha Cha cha Cha cha

Taigi per TangoTV rodo…

A cia visi ta pati mato, ar tik as…Šypsena? … Šypsena)))))))))))…!

draugai - mėmėms, sexas ir miestas - moterims virš 40, o BVS JAU TAPO PASAULINIU FENOMENU!!!

draugai - mėmėms, sexas ir miestas - moterims virš 40, o BVS JAU TAPO PASAULINIU FENOMENU!!!

kiek matau cia zmogus klausia kokie serialai geriausi…
niex neklause kurie tau nepatinka…na jeigu tu jau tokia meme, kad pyksti ant viso pasaulio, tai cia ne vieta issilieti…

Siaip man geriausias serialas Draugai…bene vienintelis, kurio stengiuosi niekad nepraleist…Šypsena

Draugai ir jokiu kitu…

sita tema reikia formuluoti ne ‘koki seriala geriausia ziureti’ o mes visi mylim draugus.
toks ispudis kad cia draugu liaupsinimo tema.
kazkas parase neigiama nuomone buvo supeiktas. tai yra nesamone, nes jis issake tik savo nuomone, jog sie serialai jo nuomone ne kokie.
uz savo paziuras zhmones neturi buti tildomi.

p.s. gali buti tildomi vienu atveju: jei sako jackass yra geras filmas ir turi menine ar kulturine verte Cha chaCha chaCha cha tada tildykit i sveikata.

Na,masn “Draugai” tikrai geriausi,ziuriu ir juokiuos balsuJuokiasi Nerealus serialasGerai O “Sekso ir miesto” nelabai ziuriu,nes ji skirta labiau suaugusiems,ir beto,man tokie serialau nelabaiNežinau O “Buffy” tikrai nepasirode labai idomus,gal tik Vyras idomu i Sarah M.Gellar veiduka paziuretCha cha

Draugai, draugaij ir dar karteli draugai…(!!!) Geresnio serialo ne su ziburiu nerasit… Prisirasiau i kompa apie shimta ju seriju ir daba 1) Galiu pasijuokt ir taip shiek tiek prailgint sawo geewenimaŠypsena; o 2) Tuo paciu mokaus anglu kalbos priesh artejanciu egzaminusLiežuvis