Kokai turi buti , kad noretu rimtu santykiu su ja

Nius, kad saltoka dabar gal jau… Drovus

Dviese miegmaisy zinai kaip silta? Flirtas

Apsiuostyti Cha cha

Na… gal ir silta… Flirtas
Juokiasi

[/quote]

Turistiniame zygyje… Ar kazkur pan…
Net ir Moteris i tokias vietas visos kosmetikos netemptu Cha cha Cha cha Cha cha

[/quote]
Oi kaip klysti Cha cha. As irgi taip maniau,kol man i baidare neikrove cielos kuprines Juokiasi.
O del salciu - tai nera dar taip salta, negi drabuziu ir dvigulio miegmaisio neuzteks ?

O kartais ir realybeNekaltasNekaltas

O dviese vienvieciame miegmaisyje taip silta, kad jokiu drabuziu nereikia… Flirtas

Bet… gali miego trukti kai dviese 1-as miegmaisyje… Šypsena Flirtas

nu cia kaip pas ka kokie prioritetai… Vienam svarbiau pasiekimai karjeroj, kitam - charakteris, treciam - sugebejimai lovoj Šypsena Svarbiausia, manau pati visuma… ir tai, kaip jautiesi su tuo zmogum… O ir galu gale sutinki zmogu ir jauti pabendravusi, tavo jis ar ne… Juk ne pagal kokias klishes vertini ir renkiesi zmogu… Tiesiog yra likimas…

ApakęsApakęsApakęs

Tokias žmonas turėdami vyrai į senatvę tampa gėjais…TaipCha chaJuokiasi

Man tiktu paprastesnes kandidates: 1.)simpatiska 2.)protinga( nesikisa i mano asmeninius reikalus ) 3.)rupestinga(motina), kitkas neturi dideles reiksmes.

Kaip cia pasakius? Ar daug jusu 24h be perstojo…Apkabinimas

Liūdna, bet tai tiesa.
Eilinis Vyras masto taip:
Jei Moteris graži, tai jai dėmesio netrūksta…
Jei dėmesio netrūksta ir lengvai pakabinama >>> BlogaiVeee kekšė…
Jei dėmesio netrūksta ir nepasiekiama >>> "pasikėlus"…

Išeitis>>> nebūti koncervatyviai, nebijoti flirto, sugebėti atsirinkti ir pažindintis NE gatvėje. Mirkt

Perspektyvoje gera mama>>>

Plati tema ir tai jau atskira diskusija. MirktFlirtas

Būtent.GeraiMirktGėlė

Šeimą reikia kurti, jei jauti kad su tuo žmogum tau gyventi yra lengviau nei vienam, ir jei jis jaučia tą patį. Mirkt

Hmmm…
NEsikisa i tavo asmeninius reikalus? O kas tai yra asmeniniai reikalai? Tarkim, tu iseini, o ji klausia kur ir kada grisi? Ar cia jau kisimasis? Arba klausineja ka veikei… ir pan… Kur ta asmeniniu reikalu riba…?

o tarkim kavineje tinka…? Renginyje…? Nekaltas Nekaltas
Va neseniai teko kalbetis su vienu Vyras apie tai kaip jis siuri i Moteris, kuriso sedasi i nepazistamu masinas… NA, pavadino tokias Moteris k.e.k.s.e.m.i.s Nekaltas Nekaltas Nekaltas
I nepazistamu Vyras masina yra teke sesti gal tik kokia 1 karta… Ir tai jei paprase kazka parodyti (buvo ne vietiniai). As tada buvau su drauge… ir kazkaip jie visai patikimi pasirode… Paskui isgereme alaus nuvaziave prie ezeriuko ir tiek… Cha cha

pati pasakei savo pavadinima…

Apakęs

Kur ir kada grisiu galima, o va kodel, o kodel to reikia, gal nereikia, tai jau man tegul palieka spresti Mirkt.
Manau ta riba nusistovi zmonems daugiau pabendravus.

O tas Vyras nesakė, kad jo mėgiamiausia misionieriaus poza ir tik po antklode ir tik tamsoje?Nekaltas Ar jis nesigyrė, kad jis savo Moteris buvo pirmas?
Blemba ne vieną studenčiokę esu pavežęs nuo kauno iki vilniaus. Tai ką? Jos kekšės?
Mano supratimu, kekšė yra ta, kuriai patinka pistis bet kur, bet kaip ir su bet kuo.
Mirkt

Liežuvis

As pasakaiu tik vieno Vyras nuomone ir , beje, bandziau ja gincyti(Ą)
Juk vien del to, kad Moteris sedasi i masina dar nereiskia, kad ji su kokiunors Vyras uzsiimines sex… Liežuvis