koioj keijsciausioj(pikantiskiausioj) vietoj turite apgamus?

kairej pusej,ant krutines ryshkus raudonas didelis apgamas…daugelis galvoja kad te nasosas…

kur paprašau, ten ir atsiranda.

pas man tai 2 ant kiausu, 1 ant pimpio ir siaip turiu ju labai daug, bet man jos labai erzina, nepatinka Ne

parodyk Kietas

kurioj vietoj sudomino ? Mirkt

blogieji

nepagavau kampo, bet pazadu per pirma pasitaikusia proga galesiu parodyt Juokiasi Ale uzknis visas apziurinet, turiu ju dafiga Juokiasi Nebent tik graziausios domina ant kiausu ir pimpio Drovus

o as turiu ant kojos didziojo pirsto Juokiasi atsirado tik pries 3 metus… ir dar 1nas ant kaires rankos is isores ant sono… Girtasa gal kas nors supras kur… Mirkt)

ant kaklo

aHa,aŠ turiu apgamiukus…ir juos liabaij meeeliuuu… vienas yra taip gražiai įsitaisęs ant viršutinės moteriškos dalies… ir užsidėjus kokia iškirptesnę maikutėlė liabai gražiai matosi… o kitas… murrrrrrrr… Šypsena Juokiasi Flirtas Laimingas Drovus Gerai Apkabinimas Taip

zemaij pilvo Laimingas

Ant kelieno tox nemenkas Apakęs.Daugiau lyg ir nlb turiu…neskaitant tų mažučių Liežuvis

ykisi pirsta siknon 2cm, ir kaireje puseje kazkur turi uzciuopti Juokiasi

neturiu

wisi cia sako kad turi apgamu ant uzpakaliuku Cha cha Cha chatai kaip jus juos pastebite?ziurite i sawo uzpakali pries weidrodi? Juokiasi

pas mane ant kuno tik 3 apgamai yra ir wisi wos matomi ir wisi ant ranku

ash tai turiu tokiu mazhiuku,fainuchiu apgamiuku daug wienoje wietoje-ant deshines rankos,netoli riesho…tokiu daug mazhiuku grazhiu tashkiuku(wieni didesni,kiti mazhesni)…ir pastebejau toki dalykikua-pas wiena pazhystama waikina lygiai tokie pat apgamiukai yra ant nugaros…kaip tai gali buti? :confused: ish tiesu,tai niekur ir ne pas nieka nesu machius tokiu,kokius ash turiu Šypsena… ai tiesa,ir dar turiu toki keista,bet wisai faina(atrodo lyg 2apgameliai sulipe) tarp…tarp papuku Cha cha…wat Liežuvis