Kodėl žmonės diskutuoja apie mirtį jeigu vistiek nesužinosim diskusijos atsakymo?

idou tai ir sneka. visada taukia tai, kas nezinoma. cia turbuy is ievos ir adomo laiku ateje, kai obuolys ta nezinia buvo… Mirkt

Sakyciau kad mes bandom suprasti tai kas yra elementaru. Ir tuo paciu bandom primesti kitiems savo supratima gasdindami ar dar kitaip bandydami tai pateikti. Drasinam vienas kita ir visaip protingai ir netik bandom paaiskinti tai ka kiekvienas pajus atejus atitinkamui laikui. Ir koks bus nusivilimas kai tai pasirodis visiskai kas kita nei isivaizdavom… Cha cha

O kodėl negalima diskutuoti?Tada tu man pasakyk kodėl žmonės diskutuoja apie gyvenimą,juk jis irgi kažkada bajgsis.Tiesiog mes gilinamės į gyvenimiškus dalykus,o manau visiems įdomu kas bus po mirties… Nebutinaj tie kurie sako jog ejsim į dangų,bijo… Ne.Dangus-pragaras,tai tik spėlionės.Galbūt nej to,nej ano net ir nėra… Žvaigždė~

hmm… seniau galvodavau papraschiau - aj nebijau tos mirties,tai naturalus dalykas,ten ankschiau ar veliau ir t.t… bet dabar kai nutekejo daug laiko nuo mano pasirodymo ant shio pasaulio tai kazkaip kitaip pradejau mastyt ir sau radau dar daugiau klausimu tik nezinau ar jie bus kada atsakyti,nes niekas nezino atsakymo manau… o kas bus kai nieko nebus… kai mirsiu… kai nebejusiu savo samones… kas bus po 1000 metu su manim… kur as busiu… kaip as jusiu save… kas bus su mano pasamone… kuom tai viskas pasireiks???.. Baisubaisu… Baisutai manau ,kad pradedu bijot mirties… Nežinauo shiaip tikiu reinkarnacija ,jei tik tokia yra,nes ji atsako i mano klausimus - persikelsiu i kita kuna ir gyvenimas tesis,kad ir kitoj dimensijoj kita forma… Laimingasmano nuomone… Cha cha Tūsas

na del to ir diskutuoja kad nezino, o nori susidaryti vaizda bent savo vaizduoteje…