kodel zhmones taijp nemegsta wokiechiu kalbos,a??

taj visada kuo moki daugiau kalbu, tuo geriauŠypsena O siaip man ji nepatinka del to, kad sunkiai joje zodziai atsimenamiŠypsena Ir po dienos vis vien isbyra is mano galvelesŠypsena be to musu destytoja vokieciu baisiai baisiai keistokaŠypsena

Niu nezinau as tik siajs metajs pradejau mokytis Šypsena dar nieko negaliu pasakyti,bet man zu prancuzu labiau patinka Šypsena prancuzu mokiausia 10 metu Šypsena

1.Mano vokieciu kalbos mokytoja LOPE! Šypsena
2.Man si kalba negraziai skamba! Šypsena
3.Bjauriai skamba vokiskos dainos (cia truputi ne i tema) Šypsena
4.Hmz…nesugalvoju Šypsena
5.Ir vel nesugalvoju…Šypsena
Wa tokia mano nuomone Šypsena gal del to kalta mokytoja, per kurios pamoka tik miegoti galima?! Cha cha as taip ir darau nors man 9 trimestre Šypsena o as nicnieko nemoku Šypsena

Man ji negrazi ir sunki

vokieciu kalba susikalbesi europoje maximum desimt saliu - ir TIK europoje, o anglu visame pasaulyje… nepatinka man vokičių kalba, ypač mūsų vokiečių mokytojaBaisu

As tos deutsch taip pat nemegstu…Ne mokaus gal 7metus bet nieko doro ir neismokau.Nustebęs O štai anglu per pirmus mokymosi metus jau ir susikalbėti išeina Šypsena

Vokiečių kalba man daug gyvenimo sugadino… Veee

Pavargęs Pavargęs Pavargęs

uij jus…niu ash ir neskau,kad man wokiechiu kalba labai grazhiai skamba,prancuzu daug daug grazhesne!!bet wis tiek man wokiechiu yra jega,o gal chia del to,kad teko daug su wokiechiais bendraut,boot berlyne…niu chia kaijp kam,bet man nuo mokytojos ar patinka kalba ar ne nepriklauso,mano mokytoja buwo shlykshchiauisa pasaulyje(ir zhiauriai ant manes uzhsisedusiVeee bet ash sugebejau irodyti,kad man wokiechiu patinka ir ash ja moku!!wot
ir ISHWADA:wis tiek wokiechiu moketi naudinga,o apie anglu ash net nekalbu ja jau ir taijp sawaime aishku,kad bootina moketi! Šypsena

lll norm ta vokieciu kalba…

man irVeee

LABAI NORĖČIAU MOKĖTI VOKIŠKAI GERAI KALBĖTI. VAIKŠČIOČIAU IR CITUOČIAU HITLERIO MEIN KAMPF. O AMERIKONŲ YRA PATI IDIOTIŠKIASIA KALBA

na man vokieciu kalba kazkaip nelabai prie sirdies, taciau as ja mokinuosi nuo ketvirtos klases, tai jau iseina 8 metus, tai kazkaip jau ipratau, kad ji tokia truputi berysio, bet galiu pasakyti jau normalesne negu kokiu japonu ar kinieciuTaipCha cha

ja sunku ismokt KandaKandaKanda
treti metai mokaus, bet vistiek nieko beveik nemoku ir plius dar su anglu kalba maisosPavargęs

Labai ikyri kalba…Taip Veee

Tie, kam vis dėlto vokiečių kalba nėra labai šlykšti, galite užsukti čia:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/152281.73-=(1547748748 Taip

O gražiausia pasaulyje kalba yra latvių.ŠirdisMyliuGirtas

mickolai,gal tu naciam prijauchiantis,ar ka???Šypsena

ir man patiko ta kalba, kol jos mokytis nepradėjau Nekaltas 5 metai mokaus, visai ji man nepatinka ir sunku mokytis man ja Nustebęsnors ir 10 turiu, bet vistiek nekas su ta kalba… irm okytoja mūsų Blogai tai va, pirmas dalykas, kurio atsisakysiu kitais metais bus vokiečių kalba Taip

TAIP IR SAKYKIT,KAD NEMOKAT SIOS KLABOS GERAI…IR NEMOKAT GRAZIAI ISTARTI…KAIP VOKIECIAI…MAN TAI VISAI NIEKO.Liežuvis

Ash tai nekenchiu vokiechiu kalbos!!! VeeeVeeeVeee

Nu man tai jos netenka mokytis as nzn ar ji grazi ar ne, man ji tokia pati kaip ir kitos… TaipNeTaipNe