Kodel vyresnes moterys neziuri i jaunus vaikinus?

Vaikeli, ka cia kliedi kai uzaugisni 3 vaikus tada galesi kalbeti ir man nurodineti Šypsena nu as zinoma juokauju JuokiasiNa o jai rimtai tai kazkaip su vyresnem kaip ir taip labai nesu bedraves, na bet zinoma visada butu malonu draugijoje tureti miela gyvenimo negandu uzgrudinta grazia vyresne moteri.O kaip tau tau ten su ta nu kur autobuse tave pakabino? Kiek jai metu?

O i tave jauni vyrai labai zvalgosi?

Visi vyrai jauni Cha cha

Gal kada nueitumem kavos isgerti?

mokytoja as nebusiu… Cha chao kiek tau metu?

Na zinai manes kavos gerti tai tikrai nereikia mokinti, nebijok kaip nors isgersiu Juokiasi o man 18

Klysti. Siandien viena bobute priejo prie manes stoteleje ir pasake “koks tu simpatiskas berniukas!” Niam niam Nu, as paraudonavau, zinoma Flirtas Maniau, kabinti nori… O jai pinigu butylkei pritruko, pradejo litu prasyti

blogas mokytojas kuris ish mokinio nesimokina

IESKAU MOKINIO KURIS MANE KO NORS ISMOKYTU

As ziuriu i jaunus,bet tik ziuriu ir nieko daugiau Flirtas,zaviuos,ju groziu,jaunyste…tik jie i mane jau nebeziuri LaimingasMat butelkikei pati uzsidirbu,nera preteksto prie jaunimo kabinetis Liežuvis

O gal noretum ne vien tik paziureti ir pasigrozeti?Gal noretum susipazinti?

kche, moterims pakanka vieno vaiku darzelio namie, tureti antra lovoj, - tai jau - nevarykit dievo i medi Kietas

taciau juk ne visoas tai turi

Nenejauciu poreikio

vo kur motera ish patirties…ania pfilosof…krc mamai taip ir liksi vaikas …kuo anksciau ta suprasi tuo paprasciau viskas bus

Pas mane, Eda.Dita, butylkei ir sau, ir tau atsirastu.

juo… gyvimas Kietas klotas sauskelnem ir vyro kojinem Juokiasi

Siaip mano pasulymas dar galioja as siaip nesu iprates kai kas nors i mano pasiulybos atsako neigiamai,ir labai del to supykstu ir pradedu laikyti ta zmogu priesu

o man Nekaltas?

tai riestutu duosim pagriausti Šypsena`