Kodel vaikinai yra tokie nenuspejami?

Jei man tik reiketu pasisneket as isigyciau suni,bent jau nervu maziau kainuotu Cha chaO suo tai kalbet nemoka. Cha cha O kodel tau daug nervu ji kainuoja? Šypsena

O as tikejausi, kad su atsakymais… Juokiasi

Va buten suo kalbeti nemoka - tai bent jau galiu as kazka pakalbet Cha chao del nervu edimo,tai siai uzsiminiau,aiskus visko buna pykciu,nervinimosi ir t.t.,bet kolkas juos atsveria geri ir nuostabus kiti dalykai Taip

Santykiuose idomu ir tai, kad buna ne tik blogu akimirku, bet ir buciniu ir kitko Bučkis Bučkis Myliu Myliu Mirkt

Ot šamas ,kad neskambina…Aš tai ir skambinčiau,ir MMS su foto siusciau…

Esam tokie tode kad butu idomiau visiem,tam kad veliau kiltu tokiu klausimu Šypsena

Yra tokia knyga vaikinai is marso, moterys is veneros. Tai reiskia, vaikinai viena galvoja, o kita sako. Kai tau vaikinas sako paskambinsiu, tai reiskia, kad mano skambucio nelauk. Geriau galvok pesimistiskai, paskui neteks nusivilti jeigu ir nepaskambins.

cia largo prie to pacio… >>>autorei - todel kad moterys yra sunkiai prognozuojamos Mirkt

Knygos šios neskaičiau, bet sprendžiant iš jos pakomentavimo, spėju, kad ten prirašytą nemažai vėjų, nors, tikiu, yra ir tiesos

Nu Džeidi…O aš ka galvoju,ta sakau.Isskyrus ,kai taktas neleidzia.O liudna buna,kai negali ’ po dušam pakalbeti’.Igrysta tie visi pasimaivymai…

Nu Džeidi…O aš ka galvoju,ta sakau.Isskyrus ,kai taktas neleidzia.O liudna buna,kai negali ’ po dušam pakalbeti’.Igrysta tie visi pasimaivymai…

Tiksliai neatsakysiu, nes MES VYRAI visai nuspejami, tik mus suprasti reikia. O jus merginos niekaip neismokstat klausyti, kai jums sakoma. Va todel niekaip neisnyksta tas nesusipratimas.

Na nezinau, koki cia tu berna suradai. Bet jeigu pamirsta paskambinti CIA LABAI NEGERAI!!! !!!Net as taip nesielgiu.

Liudnai linksma buna,kai jos girdi tik save.Ir kol savo teiginiu 4-1 kartu nepakartos,tol taves vyriuk neišgirs…Teko,štai su tokia…komike ,bendrauti.

Pritarsiu,anas negerutis,neprinokes stabiliems santykiams.

As irgi galvoju, kad mes nuo jusu skiriames, o be jusu neisgyventume. Tai tiesa!!! Šypsena Šypsena Cha cha

ne bobu reikalas !

taip yra todel, kad akimirka galvoja viena galva, jie staga gali pradeti galvoti kita galva, o beda tame kad sio proceso jie negali kontroliuoti visu 100% Nekaltas

o kam nepatinka kai jiems skambina? tada jautiesi reikalingas… o siaip gal jis tavim nesidomi jei demesio nerodo…

taip yra todel, kad akimirka galvoja viena galva, jie staga gali pradeti galvoti kita galva, o beda tame kad sio proceso jie negali kontroliuoti visu 100% NekaltasVaikinai is vis galvoja ne galva, o tuo, kas tarp koju. Cia is tikruju!!!