Kodel taip atsitinka?

Todėl ir sakoma kai važiuoji ne vienas o keliese reikia lenkti iš vienos pusės…

PiktasPiktasPiktasPiktasPiktas

jau kiek kartu buvo … pirmasis praeina pro kairę pusę ,žmogelis išsigąsta vairą dešinėn ,o ten jau antras lekia.

BaisuBaisuBaisu

pritariu ir dar karta pritariu jusu shnekam kad auto vairuotojai buna kalciausi!! mane pati vasaros gale nuskyne kazkox aklas asilas, nors ash sau ramiai 60km\h vaziavau, su shviesom ir motas raudonas ryshkus… gerai kad turtingas pasitaike tai dar ir uzdirbau Cha cha

man atrodo, kad nereikia chia auto vairuotoju labai kaltinti, man visgi rodos, jog didesne kalte yra motociklininku (britvistu), kadangi negirdejau nei vieno atvejo, kad prisiplojo cioperistas.
manau cia del gryno lakstymo taip nutinka.
aisku, visko pasitaiko.

Esme manau tame jog gal kaltinti ir galima auto vairuotojus, bet reikia ZINOTI jog auto gali bet kada ishlysti, padaryti neteisinga manevra ir todel ju reikia saugotis.

AS VISISKAI TAM PRITARIU Taip

patys jauciu puikiausiai suprantat kad beveik visuose atvejuose kalti britvistai bet neigiat pastoviai tai ir tiek. visiems taisykles vienodos ir tai ar tu vaziuoji ant dvieju ratu ar ant keturiu, issimciu jokiu nesuteikia

Sutinku su visais. TaipTaipTaipLabas

Ar tikrai VISI tai neigia?

Dabar pas mus susiklosciusi tokia situacija, kad ivykus eismo ivykiui, kuriame vienas is dalyviu buna moto vairuotojas, visuomene, net nesigilindama i aplinkybes, iskart smerkia motociklininka. Daugumos nuomone, "britvu" savininkai tai jau isvis potencialus nusikalteliaiBaisu
Kai pora men. atgal apturejau avarija, nors nevirsijau leistino greicio, vaziavau ijungtom sviesom ir su salmu, nors autovairuotoja neapsiziurejus is salutinio kelio isuko i pagrindini, susirinkusiu ziopliu pulkas iskart pradejo kurt savo versijas, kad tipo, galbut as buvau neblaivus (ka paneige padarytas kraujo tyrimas), kad vaziavau be sviesu (nors po avarijos sviesos tebebuvo ijungtos), ir kad galbut greitis buvo tox, kad vairuotoja nespejo pastebet (apie 90 km/h). Po keliu dienu net spaudoj pasirode nedidelis straipsnelis su triumfuojancia antraste "Nukentejo greicio megejas…"
Sutinku, kad daug avariju atsitinka ir del motociklininku kaltes. Sutinku, kad tai absurdas, kai bichiukas, tik tik uzsedes ant galingo moto, jau iskart suka rankena iki galo, kad miesto gatves - tai ne Kacergines ziedas, ir kad keliu eismo taisykles visiems vienodos.
Bet faktas, kad praktiskai visose avarinese situacijose (tik situacijose!), kurios man yra nutike, buvo kalti automobiliu vairuotojai.(Jie ir patys to neneige - pagrindinis motyvas - nepastebejau…)
Motociklininkui nereikia ziuret i magnetola ir ieskot vienos ar kitos radijo stoties, jo demesio neblasko su juo kartu vaziuojantys keleiviai(jei isvis tokie yra), ir vaziuojant jis nekalba telefonu. NES JO DEMESYS MAKSIMALIAI SUTELKTAS TIK I KELIA! To noretusi palinket ir keturraciu transporto priemoniu vairuotojams!
TAD VAZIUOKIME SAUGIAI MirktLabasLabas

karti tiesa:I motas sunkiau pastebimas uz auto dar del gabaritu. beje manau wisiems pasitaiko, kad waziuojant su auto tenka apsizioplint ir padaryt kokia nesamone, bet kai del to nukencia baikeris…Liūdna

hmmm

Šiandien mane nuliūdino vienas pirkėjas, toks senukas.
Atėjo ir sako:
man reikia pačio pigiausio šalmo,
sakom: kokios išmieros,
Senukas: nesvarbu,
mes : kaip tai nesvarbu?
senukas: čia mano žuvusiam sūnui. Aš jam prižadėjau nupirkti šalma.

Na, išsirinko AGV už 120 Lt, ir išėjo liūdnas. Nežinau, gal ant kapo
tą šalmą padės?
Mane taip paveikė, kad tuo liūdesiu nusprendžiau pasidalinti su Jumis.
Geriau pirkite šalmus kol gyvi. Liūdna

nx nx jau cia is tikro nelinxma Nustebęs Nustebęs

Joooooooo, Pulsai…
Nekas. Graudi istorija. Maziau tokiu pirkeju Nustebęs

LiūdnaLiūdnaLiūdna

nu tai jo… kazkaip neteko girdeti pastaruoju metu, kas butu uzsimuses tarkim dnepro vairuotojas…
JuokiasiJuokiasiJuokiasi
…nors tokius motociklus daug dazniau vairuoja ziopliai… nors buna visko, bet santykinai tai manau visiems viskas aisq…KietasKietasKietas

pulsai!!! uz kiek atiduotum du agv salmus??? gali but be stikliuku…NekaltasNekaltasNekaltas

taj prastaj girdi… gal priesh koki menesi su rusu vienas pacookas uzsimusheNustebęsNustebęsNustebęs ir kam dar tokio senumo temas prikelineti, bet nevermind…Mirkt

Kl kas argumentuotai rase Vee. Mano nuomone, kaip kazas is pasisakysiuju rase "pazvelgiu i veidrodeli, o ten aju motociklas"?Apakęs, tai gi bliamba veidrodziai ir yra tam, kad i juos ziureti. Mieli kolegos uz auto ir moto vairo, treniruokite savo regejimo lauka, kad matytumete situacija kelyje. Aisq, greitis irgi turi reiksmes. Dazniausia automobilistu klaida - neziuri i desini veidrodi ir neisivaizduoja moto pagreicio ( nebutinai britwos). Apie apsisukinejima per asine linija tai nafig, gaila nervu visa tai komentuoti Kanda
Anyway, visiems geros kloties keliuose ir gero weekendo, kad sviestu saule ir uztektu benzinoLabas

Pritariu, kad automobilių vairuotojai motociklų tiesiog nemato, nes man pačiai taip dažnai nutinka DrovusFlirtas ir tą nuolat kaliau į savo aTa Vyrasgalvą… kad reikia ne tik už save, bet ir už kitus galvot. Taip vis dėlto avarijoj dažniau žūsta motociklininkas, o ne auto vairuotojas Nustebęs

O ir patys britvininkai pavaro - ant 150-200 km/h greičiu mieste nuolat raižo, tai ko norėt, kad juos kas pamatytų, paprasčiausiai yra tam tikri susiformavę auto vairuotojų įgūdžiai ir jie žiūri į veidrodėlius tokiu dažnumu, kad spėja pamatyti objektus, judančius iki 120 km/h greičiu, o greitesnių tikrai Ne

Taip kad visi turim būti atidesni, kad tik kuo mažiau išprotėjusių motociklininkų - adrenalino maniakų taptų Angelas

sėkmės visiems raižant Žvaigždė

…dažnai pagalvoju, gaila, kad esu ne Vyras, pasiremontuočiau savo aTa Vyras mocių, pasikačalinčiau (kad pakelčiau jei nukris) ir pati raižyčiau… Drovus