Kodel rasote dienorascius Bangoje?

as i dienorasti rasau kai manau kad tema netinka i forumus. Taip

O man balta erdvė suteikia laisvę. Ji man primena, kad kažkada mokėjau rašyti, kurį tiesiog pamiršau baigusi vidurinę Šypsena Ai, meluoju Mirkt Rašinėt visada rašinėjau - netyčia net antrą vietą respublikoj laimėjau Juokiasi Tad kai nežinau ko svertis, kai daug kas slysta iš rankų, kai nežinau atsakymo, kai paprasčiausiai sekasi ar nesiseka - tiesiog rašau. Sau ir kitiems. Tai būtų antroji aistra po knygų Šypsena

Na, niekad to nedarau Nekaltas Jie tiesiog yra, ir tiek Šypsena

rejks tavo dienorascius paskaitinet Taip

o mano brolis raso nes gauna 1 prla Cha cha Cha cha Cha cha ir butinai foto deda nes duoda 2 perlus Cha cha Cha cha Cha cha

as nerasau Šypsena

kad issilieciau,kad niekas nieko nesuprastu, o man palengvetu… klavitura glamonejosi lengviau, negu rasiklis brezia lapa.

na jei vien del perlu tai tada geriau forumuose dalyvautJuokiasi greiciau perlai rinktusiCha chaCha cha

Taip as irgi tiesiog rasauCha cha cia net ikvepimas uzeina…Nekaltas

reiks tavo dienorascius paskaitytTaipCha chaGirtas

tiesiog kartais noris, kad isklausytu ir patartu, o nieko salia ner Ne

Taip

o jei kas is supranta tai manau dar geriau buna…Nekaltas
man ir klaviatura daug mielesne rasymui dabar pasidareNekaltas

visai gerai isakyti savo busena gal but tikiesi kad busi suprastas galbut paguodos reikia gal ko nors nori man ovz patinka skaityti dienorscius

jap cia tikrai gera vieta tam…Nekaltas pati tuo isitikinau ir nenoriu is cia niekur eitNekaltasLaimingas

TaipLaimingas

man ir patinka skaitytGirtas idomu ir tiek… o jei dar ir patart galiGeraiŠypsena

a man tai dzin kur jis rasineja, bet man tai visai nieko kitu dienorascius paskaitinet, parasyt ka Taip

man irgiTaip idomu gi kaip kitiem zmogeliukam kas sekasi ar siaip kas per rupesteliai kankina…as jau tokiaGirtas
ir paciai dabar daug dazniau kyla noras parasyt dienorasti. galeciau parasyt kelis per dienaCha chaGirtas tik kad negalimaNekaltasJuokiasi