Kodel merginos neretai labiau vertina draugu kompanija nei vaikino, kuris ja myli draugija?

ji malalietka Juokiasi

kaip tik neretai susiduriu su tokiu reiskiniu kai mano geriausios drauges atsisako daryti bendra meeta (draugiu party) vien del to kad jo ZAVUSIS PRINCAS uzsuks vakare. jei merginai tikrai patinki, ji mieliau skirs laiko tau o ne draugem. taip jau yra. kitas atvejis jau kai merginai su tavim nuobodu, isivyrauja monotonija, o kartais draugu kompanija siulo ka nors azartiskesnio vat ir visa matematika Cha cha Cha cha Nekaltas Nekaltas

ash nesuprantu,kodelreikia atsisakyti draugu kai turi vaikina? pvz.man labai savrbus vaikystes draugai,ir net neketinu del savo vaikino ju atsisakyt ir but tik su juo Ne nors ir kaip ji bemylechiau ir man butu gera but su juo, bet visdelto draugu reikia ir reikes… Mirkt

na man, pvz, gera ir su savo vaikinu Apkabinimas, ir su draugais Tūsas nematau tragedijos, jei koki karta i savaite turiu pasakyt jam, jog noriu susitikt su draugem vietoj mudvieju pasimatymo Šypsena ir stengiuos normaliai reaguot, kai jis paskambina pasakyt, jog sian noretu zaist krepsini su draugais, o ne eit su manim kur nors Šypsena gi reikia kartais keitst aplinka, kitaip nuobodu pasidarys Cha cha

Na as tai mieliau buciau su mylimu vaikinu Nekaltas

hm na aš tai pavyzdžiui jeigu į draugystę žiūrėčiau rimtai būčiau su vaikinu.

kodel man wisada atrode, kad yra atwirksciai?

durna tokia pana Nekaltas

Sutinku su tavim, bet buna taip, kad mergina vedasi tave kur nors ir tu lieki nuosaly, o ji su draugais ar kolegom. Nekaltas

o kodel cia pusiau angliskai pusiau lietuviskai? Šypsena

gal tas savas vaikinas lievas? Nekaltas

as labiau vertinau draugu kompanija negu savo mergina kuria mylejau, taip ja paskui ir praradau Žliumbia

Siaip tai vaikinai dazniau renkasi draugu kompanija nei merginos. Cha cha Merginos del vaikino dazniausiai linkusios atsisakyti draugu.

Aciu uz issakyta nuomone. As su ja sutinku. Taip

tokios jau tos merginos Girtas