Kodel merginos neretai labiau vertina draugu kompanija nei vaikino, kuris ja myli draugija?

O patarimas temos autoriui : jei teko ar tenka tokia mergina pazinoti , kuo greiciau suskubk jai pasakyti :U *kekšė* ir uztrenkti duris Taip Nes toks merginu tipas vadinasi - kekses, graziau fifos arba kurtizanes

na regis nelabai susisnekejom Nekaltas Cha chacia tai tikrai Veee taip elgtis tikrai negrazu… Kiaulė

na tada gerai , traviata reabilitavaisi , nesi pasibaisetina Gerai

dekui

na i si klausima tikriausiai negaliu atsakyti. Geriausia aisku butu suderinti ir mylima waikina ir draugus, supazindinti ji su sawo draugais, ir wisiems kartu leisti laika. Šypsena

as tai labiau vertinu draugu kompanija, negu merginos kuria myliu Nekaltas

Keshukas ni xuja tu jos nemyli

…tikraj netiesa, nebent mergina taves nemyli… Nežinau

Draugai lieka draugais… Taip elgiuos, jis priekaistauja, bet…man giliai pox.ui Veee Draugai man yra viskas, o baxuras laikinas dalykas Nekaltas

Čia jau kiekvienos asmeninis reikalas Nekaltas

Mano draugas mano geriausia su mergina eiti i draugo gimtadieni. Cha cha

Ne jau nebesiparinu. Viskas jau baigta. Taip

As vertinau tik vaikino draugija…Bet apie viena zmogu pasaulis suktis negali,todel sia vasara dazniau su draugem iseinu.

Teisingai nėra čia ko Laimingas O jis nepvydi? Šypsena

Juokiasi

pati nesenai svenciau savo gimtdieni. Tūsas turiu tikrai geru draugiu, bet nevisu ju Vyras pazistu… as norejau atsvesti su tikrais draugais Apkabinimas jokiu problemu neiskilo. visos atejo be antru pusiu, pabaliavojom pas mane, paskui nuejom i kluba. niekma jokiu problemu neiskilo Nekaltas viseims buao labai smagu. manau, kad jei visi butu su antrom pusem ateje nebebutu taip smagiai buve… Nekaltas Girtas

Artureli tiesiog kai pradejom taip isejo.O musu santykiu nepradesiu pasakot.Ilga history.

Norejom pasakyt,kai abu dirbt pradejom.

Ko jus cia asmeninius reikalus sugalvojot sprest? Nekaltas

na nzn…as kazkaip labiau vertinu draugus… Taip Apkabinimasvisvien draugaj tau pades visuomet,o su vaikinu taj veliau tiesiog issiskrisi… na nzn… cia mano nuomoine Liežuvis