Kodel klubas NS yra toks populiarus

cia jau skonio reikalas Cha cha

gal… nors nesu tikras Nekaltas

ne apie skoni kalba Cha cha

matyt nesupratinga… atsiprashau…

nors is tikruju man atrodo kad cia zmones praleidzia laika kai neturi ka veikt…

pati zinai ir dar klausi Šypsena

ka as klausiu?!

Daugiausia laiko, ypac bedirbantys, praleidzia prie kompu…

zhmones dabar daugiau dirba ir mazhiau laiko leidzhia sau pailseti, papramogauti… o dalikines pazhintis nevisada turi ta prasme, kuriuos eshkoma cia Šypsena

nepulk ant jo, jis neserga zvaidziu liga. juokauja, o kazkas nesupranta. juk cia ne viska reikia priimti uz gryna piniga, ar jau toks nepasitenkinimas, kad ji moderatorium isrinko. gi negalima taip esti zmogu, juolab pavydetinai is didziosios raides ZMOGU. tu juk jo nepazisti.

zhmones, kai neturi ka veikti, laika praleidzia kituose forumuose ar klubuose Nekaltas Gi kiekvienas ish musu turi savo pomegius ir renkasi bendramincius pagal pazhiuras NekaltasJeigu remtis tavo nuomone - gaunasi taip, kad kai neturi ka veikti 1) puoli pazhindintis 2) visos mintys zhemiau bambos ar pan. Šypsena

Vat butent Taip

Del to, kad cia susirenka daugiausiai zmoniu.

todėl kad čia renkasi tokie sexovi šmikiai kaip aš Juokiasi Juokiasi Juokiasi

jo. viskas del to, kad geri moderai Juokiasio jei rimtai tai cia dauguma temu susije su seksu. o seksas jaunu zmoniu tarpe dazniausiai yra labai populiarus reiskinys Cha cha

todel kad cia aukstai tupi Ralis Flirtas Juokiasi Juokiasi

ale taikliau ir as nepasakyciau Cha cha Bučkis

Drovus is saudymo nebloga pazymy turiu Cha cha

pabaigus tavo minti, reiskia, kad jaunu zhmoniu tarpe labai labai labai truksta sex`o Baisu Ir bando visi siame forume… Nekaltas

bent jau man jo niekada nebuna gana Cha cha