ko tikites gywendami lietuwoje? bei ka pajautete uz lt ribu?

tik Lt. ir cia uztenka galimybiu gerai prasisukti

manu nesamone vaziuoti i uzsieni ir ten visokiu skremalus valyti ir tipo jau labai sustras cia grista, matai prasigyveno burgerius bekepdamas, taukus begramdydamas, tada litu neturi kur deti. Ir tipo gerai, daug geriau nei Lietuvoje…

galvoji, taip kaip as Taip Apkabinimas

liksiu. kol kas man cia gerai Girtas

sutinku su tais kas uz gyvenima lietuvoje,patikekit tan jau ne taip gerai kaip cia ten kad tik pinigai dedesni bet ir lietuvoj gali gera darba susirasri reik tik noro o ten reik dar + pinigu,gerai moket anglu ir zinoma pazinciu

nieku nevaziuosim Ne pas mus alus skaniausias! Alus

O tai tipo uzsieni labai jau gerai zmonem gyvent… Man irgi cia gerai Taip Jei vaziuosiu i uzsieni, tai tik tobulintis ir paskui zinias ar veikla pritaikyti cia, Lietuvoj. Papiktino mamos zodziai si savaitgali, kad tipo mokykis ir varyk is sitos sush.Lietuvos. As sakau:“O kas cia liks”. Ji: “Nevaidink patriote”. Tai as jai faka parodziai ir susinervinau baisiai Piktas Kanda Piktas Kanda Buvau ir busiu LT patriote Girtas Cha cha

o kas tau neleidzia jo atsisiusti?

nebus kas su manim ta alu gertu! Šypsena

ajsq kad noreciau likti! ka as ten pameciau uzsieny Mirkt cia mano seima draugai ir sejp man cia patinka Mirkt

kad isvaziuosiu is cia i kokia anglija Šypsena

respect ;G

Verta pabandyti isvaryt i uzsieni Taip o tikiuosi… Nekaltas

dabar rinkciausi isvaziuot is cia…