Ko reikia Mazdai???

RKY raseBučkis********************************
As toks zmogus, kai nera tiesiogines naudos visada sakau teisybe Deja ta pati mazda, su kuria jau du metus vazineju ir jauciu dar kokius 2 vazinesiu nes gaila ismesti, o parduoti nebeapsimoka. Mano nuomone, mazda pagal technologijas - fordas su visom is to isplaukianciom pasekmem, kitaip tariant *****. Pagal skardas - opelis, gal veliau pradejo kazkaip geriau apdirbineti, bet maniske pakankamai rudija, nors mano mamkos 84m jetta kuri 8m lietuvoje is viso neturi rudziu :confused:

Nusipirkau masina praktiskai tik pagal isvaizda. Ta kupova mazda buvo mano svajone dar nuo mokyklos laiku, dabar gal biski paseno jau Kisenes labai nepaplonino, dalys salyginai pigios, per 2m ant remonto gal koki 700lt sukisau, bet pvz kokia silke vistiek vaziuoja zymiai geriau.


koment
aras:
Kuri audzi vaziuoja geriau? ta silke tokiu pat metu?Juokiasi
Tai reikejo ir pirkt ta silke kuri supasi kaip laivas, o masinos kietumas patikek neturi asocijuotis su jos blogumu,t.y tai daroma didesniam stabilumui isgauti atitink spyruokes ,rekomenduojami amortikai.Be to, zmones masina renkasi pagal tai ko nori is masinos,o tu turbut nezinai ko noriLaimingas ,o jeigu tau audine geriau traukia tai kuri?ta standartine 2.0 ,2.3? a jinai geriau traukia uz mazdos
2.0 doch?nesamone.pats matyt standartine 2.0 turi,o pries pirkdamas tikejais,kad ji ir trauks ,ir minksta bus,kita karta buk atidesnis pirkdamas tacka .ir gal nusipirksi *****a audzi 100,kuriai iki mazdos toli,bet kaime nuvaziaves “uzniauktais stiklais” krutai atrodysiCha cha
p.s pas mane 90m ir nevienos rudies otCha cha

JuokiasiLabas

Nu tikrai geriau 89m 2.3 silke vaziuoja uz mazda coupe 2.0i standartine. Ir traukos ir minkstumo prasme. Kiek vazinejau ir su draugeliu silkem ir taksistai kiek veze, man labai patiko kaip ji per duobes vaziuoja.

Apie mazda coupe dohc varianta visai kita kalba, ten nuo paprastos mazdos tik kebulas likes, bet tikrai nesigailiu kad ne dohc nusipirkau, dabar gailiuosi kad mazda626 aplamai pirkau. Silke mane netraukia vien del to kad tai silke, greiciausiai sekanti masina vel bus japonas, bet tikrai ne mazda. Labai nieko akordas tas kur nuo 94 eina, greiciausiai ta ziuresiu, arba primera.

Beje Mx-6 irgi kazkoks nedadirbtas variantas, nei ji ant posukiu stovi, nei minksta, kazkoks viduriukas, nu bet siaip atrodo labai neblogai.

Minimaliai, ko reikia - R17 ratuku ir patemdytu galiniu langu, dar stopo ant galinio stiklo, ant 2.5 kubaturos dar buna slenksciai originalus - tikrai graziai atrodoGerai
Maziausios islaidos ir bus nepedaug isscackinta.Labas

tik ziurek nesusimauk. nei akordas nei primera per duobes taip nevaziuos kaip a100.

Ar aš gerai supratau, kad klausta buvo jau apie apvalią (nuo 92m) 626?
Tai apie kokias tada rūdis kalba?
Kad senesnis chečbekas kietokas, turėjau progos įsitikinti pats, tačiau negaliu sakyt, kad tas (iš tikrųjų labiau sąlyginis) kietumas nepatiko.
O šiaip naujesnis chečas - turbūt (išvaizdos prasme) vienas labiausiai vykusių tokio kėbulo ir tokių metų auto.
Ir ten dar kažką daryt (išskyrus aukščiau paminėtus ratus) nelabai apsimoka, kol tiksliai nežinai, ko nori. Ji ir taip apvali ir graži.

Jau dabar pries pirkdamas perversiu kruva informacijos ir butinai pats isbandysiu. Ar tik nebus taip, kad po visko kokia cshke nusipirksiu Šypsena

Kadangi as trinu anot kai kuriu "baisiai kieta" ir "****" GD kartos checbeka, tai jau ikisiu ir savo trigrasi.
Visu pirma, pagal technologijas - tai ne Fordas - absoliuciai nieko bendro. Noreciau kad pasakytum nors viena isplaukiancia is to pasekme.

[/quote]

Penki metai su saviske vazineju - dauzyta ji buvusi visa aplink - priekis pagal viska sprendziant - keleta kartu (viena karta smarkokai-bet tvarkyta dar Vokietijoj ir, sprendziant pagal etiketes ir kitka - originaliom detalem gerame servise, kita karta - tvarkyta atvarius i LT ir net nesirupinant atitaikyti dazu atspalvi), vairuoto dureles vien shpaklius, galinis sparnas desinej - irgi akivaizdziai perdazytas. KAs liecia rudis - tai va siemet prikepe rankinio trosas - paskutinem dienom turiu problemu, "stakanai" nelabai graziai atrodo, galines pakabos svirtys rudos ir karteris kazkodel nuejes rudim. Visa kita - ore.

Absoliuciai tas pats. Vaziavau pirkti Golfo, bet babkiu per daug pasiemiau, taip ir isejo Cha chaCha chaCha cha

[quote]bet pvz kokia silke vistiek vaziuoja zymiai geriau.

[/quote]

Atsiprasau uz kaimiska zargona, bet tu lygini b**i su pirstu Laimingas

Nera 626 jau tokia kieta. Bet standzios pakabos pliusas - ji kaip seimyninis checbekas labai stabiliai vaziuoja - nei kur svaido, nei gaudyti posukiuose reikia. Sedynes - normalios, as po R19 (kur shikna lauziant posuki plaukioja visom imanomom kryptim) atsigaunu kaip reikiant. Matyt kazkas nera sedejes Golf III ar apskritai VW, kur yra ne sedynes, o taburetes. Beje, Pavlucho, Mazdoj6 sedynes irgi kietos, sakycew.

O ka galima padfaryti su GE Mazda - kuo puikiausiai matosi is GT serijos - slenksciai ir ratlankiai. Gal dar groteles priekines pasiziureti idomesnes, jei buna. Mano nuomone daugiau jai nieko ir nebereikia. Jos isvaizda yra privesta iki tiek, kad nelabai ka ir pridesi. Ypac galas, ce su Pavlucho sutinku absoliuciai.

O GE sedanu nemegstu…

tai jau tikrai. Šypsena o ko tiketis is nisano, kuris yra kietesnis uz mazda, '93m masinoj dar karbas montuojamas( primera) apie elektros paketa isvis gali pamirsti. kas pamenat, nuo kelintu mazdoj visos gerybes jau buvo muntuojamos? turejau '87m 626, ir purskalas buvo ir elektra. o acordas isvis geriems keliams skirta masina. jei tu nori per duobes lakstyt imk silkute, i lek Cha cha

mazda man labai gera masinike

man mazda labai geras mashiniux. i vokieti is japaskos persest labai nesinori Šypsena

Atsiprasau uz kaimiska zargona, bet tu lygini b**i su pirstu Laimingas

Nera 626 jau tokia kieta. Bet standzios pakabos pliusas - ji kaip seimyninis checbekas labai stabiliai vaziuoja - nei kur svaido, nei gaudyti posukiuose reikia. Sedynes - normalios, as po R19 (kur shikna lauziant posuki plaukioja visom imanomom kryptim) atsigaunu kaip reikiant. Matyt kazkas nera sedejes Golf III ar apskritai VW, kur yra ne sedynes, o taburetes. Beje, Pavlucho, Mazdoj6 sedynes irgi kietos, sakycew.

O ka galima padfaryti su GE Mazda - kuo puikiausiai matosi is GT serijos - slenksciai ir ratlankiai. Gal dar groteles priekines pasiziureti idomesnes, jei buna. Mano nuomone daugiau jai nieko ir nebereikia. Jos isvaizda yra privesta iki tiek, kad nelabai ka ir pridesi. Ypac galas, ce su Pavlucho sutinku absoliuciai.

O GE sedanu nemegstu…

[/quote]

Na pvz varikliai. Srebia daug, traukos nera, palygink pvz. standartinius hondos ir standartinius mazdos variklius. Praktiskai bet kurio turguje stovincio mondeo variklio tarpine leidzia, ko pasekme - perkaitinta galva. Lygiai tas pats pas mazdas. Kiek skaiciau atsiliepimu, pas daugeli daugiau maziau srebia antifriza, vadinasi nusimato tarpines keitimas. Pigiai padarytos plastmases, labai trapus radiatoriai, del ko daznai prakiura. Neretas atvejis kai pareina pavaru dezes sinchronizatoriai. Del derinimo su fordu, pvz coupe variklis tinka probui, vaziuokles dalys taip pat - tai kuo tau mazda ne fordas? Istoriskai mazda gamyklas ar tik fordas isteige?

O tai cia mazai rudziu pagal tave kiek isvardinai? Pas mane tiek nera. Stakanai visai neispuve, tik galnis sparnas vienas prarudijes buvo, bet pats spakliavau ir daziau, pora metu turetu laikyti. Kadangi sparnas kiauras, bagazineje istisai dregme budavo, todel bagazinej skyle, vel daug spakliaus, ramu. Dugne visur truputi rudziu yra, bet nesuku galvos, nes 10 metu nesiruosiu vazineti Šypsena Skaitau sitiek rudziu - jau daug rudija. Priekis dauztas biski, bet vokietijoje tvarkytas, per pora metu niekas neislindo.

As esu gana ilga laika vazinejes su jetta, o ten tas pats golfas. Aisku ten vopse ji ant kelio nestovi, o vaziavimas tai tikrai kaip su taburete. Dabar kartais tenka su ja pavaziuoti, tai baisiai krenta i akis labai aukstas vairas kuris is viso nesireguliuoja. Su mazda ipratau vazineti stipriai atsiloses ir vairas praktiskai ant keliu. Be to nerealiai stirpiai stabdzius reikia spausti. Mazdoj jei spausciau tiek kiek jettoj, kiekviena karta stociau ciuozdamas. Trecio golfo pats nevairavau, bet itariu tas pats.

Tu suprask tiesingai, as mazdos kaip masinos nepeikiu, man ji gana pigiai eksploatuojasi su dujom, vaziuoja aisku geriau uz bet koki golfa, bet nereikia aiskinti kad ji labai aukstos klases masina. Tai tradicine vidutine seimynine masina, ta pasakiau ir pirmame poste. O tokios tradicines seimynines masinos mano nuomone graziausios tokios kokias ja padare gamintojas. Ypatingai tas 626 chachbekas. Gi pakankamai graziai ji padaryta. Aisku didesni lieti ratai visom masinom tinka Šypsena

w w w . s p o i l e r a . com
gali paziuret ka padare ish mazda 626 sedano,neatpazintum gatvej pamates.

Pries keleta dienu (gal savaite atgal)Vln.,prie Neckropolio, prie Ice Car stovejo MAZDA… Ji matosi ir Vln.gatves, as tik tiek apie ja zinau,gal kas id daugiau gali apie ja pasakyti. Ten buvo MX-3.Uztiunint galima ir Mazda.

Tu neteisus - probe’uose stovi mazdos varikliai, taip kad Ford’as anaiptol nesugadino (nebent lygintum Mazda 121 ir Ford Fiesta ~96-97 m. analogijas).
Dėl “galvų” - turbūt niekada nematei BMW, VW ir Honda su perkaitintom galvom?
Radiatoriai (bent jau Ford) - yra įvairių, ir tikrai ne visi patvarumu gali pasigirti.

Kokios tau traukos reikia? Kad trauktų, kaip Honda? Išties, paskirtis šių dviejų auto kiek kitokia - Mazda (kaip minėta) daugiau šeimos auto, Honda gi orientuota į jaunus ir "širdy jaunus" - t.y. tuos, kuriems priimtinas sportiškas važiavimo stilius.

Galiu pasiulyti, kaip mano pazystamas pasidare. Uzsimesk vidutinio aukscio spoileri. T.y. ne per auksta, platintus ratus. Siek tiek imanoma susizeminti. Dar ant bajerio gali juostas uzklijuoti Cha cha Bet aisku cia tik jei patinka Pavargęs Cia toks Garliavos Style’as Ignoruoju

O man bendradarbis 91m. mx-6 savininkas sake, kad pas ji stovi probo variklis. Tai kuo dabar tiketi? Esme tokia kad ju bendradarbiavimas labai glaudus ir jie vienas kito sprendimus be problemu diegia i abi masinas, o fordais as nepasitikiu ir taskas.
Del hondos pilnai sutinku. Idealus variantas butu hondos variklis ir mazdos isvaizda Šypsena

http://www.performanceprobe.com/text/info/history.htm

va cia zjbs istorija nuo ko prasidejo mazdos ir fordo susijungimas ir kur kokie varikliai ejo.

Panevezio turguj stovejo is gamyklos isejes kukliai tiuninguotas 626 checbekas. deti platus buferiai, pusti sparnai slenkstukai ir lietnykai. ir atrode tikrai gerai. tiesa ten varikliukas 2.2i nuo coupe idetas.

Srebia daug???
Mano masina trasoje, kai sedi du zmones ir kokiu 30 50 kg mantos bagazineje vasara, nevirsijant 110 km/h ryja 5.8-5.9 litro (ziema analogiskai - 6.2-6.3). Cia turbut daug? Mieste iki 50 km/h issiversdavau su 8.5 - 9 litrais, dabar ziema ir beveik vien kamsciuose - reikia mazdaug 11,5.
Variklis - 2.0i 8V. Kaip ir pas tave.

[quote] Praktiskai bet kurio turguje stovincio mondeo variklio tarpine leidzia, ko pasekme - perkaitinta galva. Lygiai tas pats pas mazdas.

[/quote]

Netiesa. Maniske leido per paskirstymo veleno rieboksli ir siek tiek - per galvutes dangtelio. Pakeiciau gumytes ir po siai dienai variklis tepaluotas tiek, kiek as prapilu tepalo kai ji keiciu.

Arba skaityti nemoki Mirkt arba kazkas nemoka rasyti.
Antra - antifrizas gali dingti del prarudijusio vamzdelio, einancio i peciuka - man buvo tokia istorija.

Tai, silkej jos kur kas geresnes, ania Liežuvis

[quote]labai trapus radiatoriai, del ko daznai prakiura.

[/quote]

Sutinku - problema virsutiniuose tvirtinimo kronsteinuose. Beda issprendziama elementariai paprastai - tiesiog papildomai sutvirtinant radiatoriu ir eliminuojant jo laisvuma itvirtinimuose.

[quote] Neretas atvejis kai pareina pavaru dezes sinchronizatoriai.

[/quote]

Tiesa sakant, nezinau. Neteko girdeti.

[quote] Del derinimo su fordu, pvz coupe variklis tinka probui, vaziuokles dalys taip pat - tai kuo tau mazda ne fordas? Istoriskai mazda gamyklas ar tik fordas isteige?

[/quote]

Probe stovi MAZDOS varikliai - isikalk sau viena karta ir visiems laikams. Vieninteles Mazda6 vieninteliai varikliai 1,8 ir 2,0 yra tie patys Fordiniai Mondeo’iniai, tik ir tai - “apdoroti” Mazdos motoristu.

Tai apie koki rudijima po perkunais tu kalbi? Ka, neteko matyti tikrai surudijusio Fordo?

O kas sake?
Tai tradicine vidutine seimynine masina, ta pasakiau ir pirmame poste.

[/quote]

Niekas ir neneigia Šypsena

Absoliuciai sutinku.

[/quote]