ko palinkėtumėt sau kitais, naujais metais?

Kad mano vaikai toliau augtu sveikai, linksmai ir laimingai ir kad turetu sveikus, linksmus ir laimingus tevus Laimingas

Kad ukis klestetu, pinigai byretu, kaimynai tyletu, istatymai padetu, artimieji myletu, draugai neissizadetu ir gyvent butu gerai!

meiles sveikatos sau ir mano mylimiem zhmogiukam kantrybes sau ir tiem kas su manim bendrauja Nekaltaskad buchiau bishki taupesne nei shiemet Tūsasir visada buchiau Myliu Apkabinimas Girtas Širdis

Aš moku ŠypsenaPalinkėčiau sau naujo gyvenimo, drįsti atversti naują švarų puslapį MirktDar sveikatos. Ir kantrybės.

Kantrybes…mmmmm, o toliau viskas su pinigais susije Cha cha Nekaltasir laikui begant pasiekiama…reikia tik labai noreti Šypsena

meiles… ir kad visi, kuriuos labai myliu butu laimingi…

noreciau pagaliau tureti bendrus namus su mylimu zmogum…dar naujo darbo…galimybes labiau pasitobulinti savo profesijoje…ir sveikatos Šypsenasiaip noru yra ir dar daugiau, bet nereikia varyti Dievo i medi Šypsena

Pirmiausiai sau ir dukrai sveikatos ŠypsenaSau taip pat norėčiau palinkėti begalinės stiprybės , ištvermės ir kantrybės, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, taip pat ryžto vieną kartą imt ir galutinai palikti vyrą, jeigu jis nepadarys išvadų dėl mūsų santykių Nekaltas Aišku, labai norėčiau, kad mano gyvenime atsirastų toks žmogus, koks aš įsivaizduoju, kad šalia manęs turėtų būti Nekaltas FlirtasNorėčiau, kad vieną kartą darbe baigtųsi reformos ir aš galėčiau ramiai dirbti, tai kas man patinka NekaltasNorėčiau, kad atsirastų na bent mažiausia prošvaistė pačiai įsigyti…automobilį Drovus

Su naujais metais gryda Mirkttegul issipildo tavo troskimas AngelasO sau noreciau palinketi sveikatos, islaikyti siltus ir jaukius namus, sviesiu minciu ir kad vynas nepabrangtu Liežuvis

Pirmiausia - sveikatos, tam kad galeciau igyvendinti uzsibreztus tikslus. Kantrybes ir uzsispyrimo, maziau blaskytis, panikuoti ir puldineti i nevilti Pavargęs Maziau erzintis del smulkmenu ir kad manes ebeisvedinetu is pusiausvyros replikos tema “poringu metu poringu…” kad mano Vyras mane myletu taip, kaip as ji myliu, kad nebeprakiurtu gyvatukai ir kitokiu fiansiniu gerybiu Girtas

Kad turėčiau ko palinkėti 2006-iems. Taip

Sėkmingo pilvelio susiorganizavimo… Svajonių sklypo įsigijimo. Na, gal visgi apsigynti nekenčiamą disertaciją. Ir, aišku, sveikatos ir finansinės gerovės sau ir savo šeimai. Kadangi noriu daug ir visko maždaug vienu metu, tai dar ir ištvermės viso to siekiant. Tegu pildosi svajonės Šypsena

Gerai Geraigerai pasakyta Gerai Gerai Gėlė

Palinkėčiau sau geros sveikatos, meilės ir labiau pasitikėti savimi. Taip