ko negalima nupirkti?

Yra daugybe dalyku, kuriu uz jokius pinigus nenupirksi…Angelas

Ignoruoju =] geras
Perskaiciusi jusu parasymus,as supratai,kad man nebereikia nieko rasyt,nes ju isvardinot dalykus kuriu uz pinigus nenysipirksi.

bus babkiu draugu tikrai netruks, o kokia ten meile, kai sikna plika ir pro stoga varva. babkiu svarcas turi ir naujus organus nusiperka…

Niekas ir nesako, kad pinigai nereikalingi, tik idomu, kokie tie tavo draugai, jei jie tik del pinigu su tavim ir is viso ar galima tai draugyste vadinti?..Nežinau

galbut banalu, bet manau meilesNekaltas

bet siaip man atrodo, kad ta meile, kurioje pinigai lieka nuosaliausioje vietoje, yta stipriausia… ŠirdisApkabinimas

būtentGerai

sutinku, drauga negalima nupirkti, bet ji galima parduoti…

Tikros meiles.

ten, kur zmones priklauso daiktams, daiktai renkasi zmogu ir ismeta kaip siuksle.

[quote] SIMKUTE

ech… na o is tokiu materialesniu dalyku - negalima nusipirkti pvz. menulio, arba saules, arba marso… Nekaltas JuokiasiJuokiasiJuokiasiCha cha Drovus

na as ne toks turtingas tai ipirkciau Šypsena

bet uz didelius, labai didelius pinigus galima ir meile nupirkt (gal ir ne ta tikraja bet visgi…) ir laime, ir sveikata (uz milijonus bet kokia liga izgydys, na bent jau gyvenima pailginsŠypsena)…
pinigai- viskas, ju turi - turi viska. Paprasta…

Zmones baikit juokus, rasydami, kad negali nusipirkti meiles, ar jau TIKROS meiles.Bus pinigu bus ir meile.Tikra, netikra, bet bus.Netikit reiktu isitinkinti patiems.Zmones nuoserdziai pamilsta ta is visos Širdis ta kuris turi pinigu.

netikra meile neverta nei grasio. ja galima ivairiomis priemonemis isigyt: grasinimais, smurtu, iskeliamomis salygomis. na zmogus, kuri myliu, nera nei labai turtingas, nei biednas ir tikrai man tai nerupi.

meiles,sniego

sveikatos meiles proto jausmu

tikru draugu ir tyros meiles niekad nenusipirksi.
kai turi daug pinigu visokiu prisiplakeliu aplink sukasi labai daug, bet kai pinigai baigiasi visi jie netiketai dingsta.
mano manymu klysta tie kurie sako, kad siais laikais uz pinigus nusipirksi viska… patikekit manim tikrai ne viska…

Mieliausias mano drauge,

Uz pinigus galima nusipirkti nama
bet ne namus

galima nusipirkti lova
bet ne miega

galima nusipirkti laikrodi
bet ne laika

galima nusipirkti knygu
bet ne zinias

galima nusipirkti pareigas
bet ne pagarba

galima nusipirkti gydyma
bet ne sveikata

galima nusipirkti kraujo
bet ne gyvybe

galima nusipirkti seksa
bet ne meile

Taigi, kaip matai, pinigai nera viskas.
Geriausiu dalyku pasaulyje
negalima nusipirkti, ir mes daznai
sugriauname sau gyvenima,
bandydami tai padaryti! As rasau tau
todel, kad esu tavo draugas,ir
kaip draugas as noriu, kad tau nebereiktu
daugiau
kenteti ir
jausti
skausmo…

Tad atsiusk man visus savo
pinigus, ir as kentesiu uz
tave. Tu nerasi tikresnio draugo uz mane!

PINIGUS PRASAU SIUSTI TIK GRYNAIS!

Tikras draugas
Cha cha

na manes nenupirks niekas=)

meiles…!!!!!!!!!