Ko jus dabar labiausiai noretumet?

Jei zinociau. kad tie norai issipildys, tai prirasyciau cia, oj prirasyciau…bet dabar lai jie lieka paslaptimMirkt

Vasaros,nes ziemos labai nemegstu! Ne

roriu as daug ka Cha cha vardinti atsibosCha cha

as dabar labai noriu i "no pops" toosa , bet suzinojau , kad nebus jo kita sestadieni Piktas o tik sausi , eeeee, kosmaras .

as noriu buti laiminga, turtinga, turetu gera ir istikima vyra ir tris grazius ir protingus vaikus (cia aisku ateity) ir kad mano artimiji visi irgi butu laimingiŠypsena

laukiu kito savaitgalio, varysim pas draugeli i sodyba svest mano gimses… DovanaTaurėMoterysGražiGėlėsBučkisBučkisŠirdisTaipGeraiKietasLiežuvis

jop noriu noriu as daug ko Aš nekaltas…sia minute labiausiai noriu issimiegoti, bet kad neiseina (jauciamas dar vis kofeino pojutis Cha cha)…Pries pora minuciu labai norejau nugaleti…Paskutines dienas labiausiai noriu, kad wiskas tebutu tik sapnas…

as labai laukiu lietuvos istojimo i ES kaip pilnateises nares, kadangi musu visu gyvenimai pasisuks visai kita vaga…

Ir man reikia atostogu, net neprisimenu, kada jas turejau…

VASAROS GeraiTaip

jo ash laukiu atostogu Taip

o as sia akimirka noriu…kadniekas nesikeistutiesiog labai bijau kad visa sitai ka dabar turiu …draugai,Širdisvaikinukas,nuostabus tevai,nedingtu is mano gyvenimo,kad nesibaigtu meile ir dziaugsmas…Graži

ir pvz ko?

Vau,tavo gimse,tai sveikinu

GėlėsGėlėsGėlėsKaip atsventet?

As irgi jau visa savaite namie sedziu…Mirkt

ajajai ir kas gi su jumis pasidarė i mokse reikia eit,o jus nu jau visai…Šypsena!!!

Kad jau taip gavos…Aš nekaltas Susirgau…Aš nekaltas Bet jau geriau buciau i moksa ejus - labai jau sunkiai sirgau.Taip

Jo as tai labiausiai laukiu ziemos (ziemos atostogu) nes tada prasideda ir kaledos ir nauji tusai taigi as labiausiai laukiu ziemos…Šypsena

laukiu vasaros, nemegstu, kai buna salta Ne Noriu silumos Taip

noreciau eiti miegoti, bet taip tingiu… nors dabar sedziu ant savo lovos… tik kaip paleisti klaviatura is ranku? - stai kur klausiams… Aš nekaltas