Klubas "Tamsa šoka" (atnaujinta!)

Emmmmmmmm ,jei jau vardinamCha cha rekemonded -LOVE and ROCKETS (nebeegzistuoja,bet pasipiratavus kokiam SLSK dar galim aptikMirkt MIRANDA SEX GARDEN ( megstantiems tamsa ir giliamintiskus tekstusGerai ir mano favoritai-ALL ABOUT EVE ,viena keisciausiau ir kazkodel zaviausiu gauju per pastaruosius 15 metu,uz ka Alus leiblui 4ad

man is keistu grupiu geriausia Cinema Strange…pavadinimas viska pasako Cha cha…nors siaip jega dainu yra…
paleidau garsiai Deine Lakaien - Into My Arms ir pats dainuoju visu balsu DrovusLaimingas fantastiska daina…fanstastiska…tiesiog skraidau kai jos klausau… DrovusLaimingas

su dark music bevek nieko bendro Ne bet sito band`o vokalas kazkada buvo y talka net SISTERS OF MERCY pakviestas Gerai rekomenduoju-neopunk post gott clash rocko xuliganai-NEW model armyŠirdis

kaip tai niekoApakęsŠypsena…vien lyris paskaicius aisku pasidaro,kad marias bendro turiMirkt…o muzika…taigi normalus dark synthpop…va Liežuvis

[quote]trepango rašė:
su dark music bevek nieko bendro Ne bet sito band`o vokalas kazkada buvo y talka net SISTERS OF MERCY pakviestas Gerai rekomenduoju-neopunk post gott clash rocko xuliganai-NEW model armyŠirdis
[/quote]

Spėjau per Bombos išpardavimą nusigriauti 2 jų albumus. Gaila nebuvo paties geriausio: “Thunder of consolation”.Žliumbia

Ką gi šiandien jums parekomendavus…Nekaltas
Pradėkim gal nuo šiuo metu grojančios Anathema - Fragile Dreams
ne tiek jau daug išleidę, bet tikrai kultiniai
Rosetta Stone - The Witch
lyg iš pasakos apie ledo karalienę atėję
Lacrimosa - Dich zu toten fiel mir schwer Cha cha (negalintys pakęsti vokiečių kalbos verčiau neklausykit…Taip)

Spėjau per Bombos išpardavimą nusigriauti 2 jų albumus. Gaila nebuvo paties geriausio: "Thunder of consolation".Žliumbia

Ką gi šiandien jums parekomendavus…Nekaltas
Pradėkim gal nuo šiuo metu grojančios Anathema - Fragile Dreams
ne tiek jau daug išleidę, bet tikrai kultiniai
Rosetta Stone - The Witch
lyg iš pasakos apie ledo karalienę atėję
Lacrimosa - Dich zu toten fiel mir schwer Cha cha (negalintys pakęsti vokiečių kalbos verčiau neklausykit…Taip)

[/quote]


CLANDESTINO: "Thunder …"puikuojasi mano kolekcijoj -yrasyta 128 kbpsLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLabai grazus viescius -ka tik susipazinau su kanadieciu -visisku sito band`o maniakuNekaltasApakęsNekaltas duos sake ir DVD perziuraiGeraiTarp kitko-LACRIMOSA labai geras buvo LP paminteasGerai

o as sivakar su elysian fields draugauju Nekaltas ypac queen of the meadow arbe bend your mind Nekaltas
aaa… su Kava pats tasTaip

…vakaras…mintys uzvaldo…dauguma gyvybes formu ishsilaksto i namus…namus…maybe…or maybe not…
…sedziu sau ir skestu Love Like Blood, Nosferatu garsuose,bei savo mintyse…


kuriu metu LOVE LIKE BLOOD gabalas "Heroes"???Niekaip nerandu infoŽliumbialabai geras daiktasGerai

1992,jei neklystu…cia siaip David Bowie daina…


plec,siandien maciau gi klipa per VH1`a ,vos neapsiverciau kai uzgrojoApakęs eeeem,einu tada po BOWIEio arxyvus pasiraust…

sustrai ten pas jus…o pas mane tokiu kanalu net nekvepia MirktLiežuvis

vat pasirausiau po mp3 savo ir radau viena interesting grupele ir jos viena dar labiau interesting daina:

C17H19NO3 - A Spell For Breaking an Opening Into the Sky

[quote]p.s. C17H19NO3 - tai grupes pavadinimas (morfijaus chemine formuleMirkt)Nekaltas

Flowachka,padainuojam "Come With Me"? Cha cha grazi daina…
http://www.sanguinus.com/so0002.shtml - fainu dalyku paziuret galima siaip…
as sian atknisau pas save Razed in Black - Oh My Goth! Šypsena geras gabalas…nors siaip "uzsedau" neblogai ant The Dust of Basement Juokiasi
o vat dabar comment : Wumpscut gi industrial groja Cha chaJuokiasi

[/quote]

cia bishkeli OT, bet man labai idomu … kas nors kada nors esat uzsisake is tu rubu saitu ? ten kartais buna visai pigiu … bet as isivaizduoju kiek uz atvezima reiktu sumoketi Baisu

esu uzsisakes Šypsena ir normaliai…ten gi parasyti ikainiai siutimo…
as kadangi in real niekad nerandu sau ka nusipirkt-tai bandau per neta ko nors ieskot ir kai tikrai radu ka nors pasakisko ir nepakartojamo-tai jau tu pinigu,kurie mokami uz atsiuntima gaila nebuna…

xexe, pamenu, kai nakti buvau pasigarsines tyla, ir pasileidau shita saituka, vos neapvirtau Cha cha

http://www.nefilim.de

mmm… paprasta ir grazhu :] o shiaip nephilimu video klipai yra liux, geresniu turbut ir nemates, visi klipai jungiasi i viena mmm… grazhia? shiurpia? pasaka Nekaltas

tiesa … + ju lyricsai tikrai verti demesio

[quote]Can’t break free and I hear them call
They want to plague you
They’re here once more
They want to lay with you
They want to take you to the shame of your past
Take the dream

visiems kas megsta mystic tokia electronica - tai patariu atsisiusti
Die Form - Deep Inside
o kas ir nemegstat-atsisiuskit nerealus gabalas…tokia aplinka fantastiska sukuria…

man tai visai spoko gabalas current 93 "Black flowers please"

klausai kazkokias pievas!

del skonio pasigincyk su siena Liežuvis