klubas "30plius ant Bangos": ar eiti i Bangos klubu remus, ar likti ir toliau klubu forume?

Pakales auksines mintis Taurė
Ka mes prarasime tapant Bangos klubu ???
Istoriskai pradzioje susibure grupe bendraaamziu ir bendraminciu ir paprase forumo, kas pasikeis jei tas forumas taps klubu? Is esmes nieko, tik gausime kelias papildomas galimybes, galerija,naujienos etc.
Lai buna virtualus klubas atviras visiems o i narius priimsime tik po artimiausio meet’o.
Kas mums draudzia uzregistruoti ne virtualu kluba, o realu kluba 30+ , nuostatu projektas yra nera zmogaus kuris prisiimtu biurokratine rutina ant savo peciu.Ir tas realus klubas tures savo virtualia erdve bangoje?

Andresito labai pritariu daugeliui tavo minciu. GeraiGerai Aciu uz ramu zodi Alus

Bet del nariu priemimo po meet’u. Tarkimas meet’uose nedalyvauju ir neturiu ypatingo noro dalyvauti bent jau kol kas. Tarkim ir del to, kad truksta laiko… Ar tavo siulymas reiskia, kad man ar tokiems kaip man nebus sansu tapti klubo nariais tol, kol esame incognito?

Siulau palikti ta pati foruma,tik paprašyti,kad suteiktu technines galimybes,kurias turi klubai.Nuotraukos,naujienos ir t.t…Na kaip? Būtu idealu…

pakalęs Šypsena Galima, aš pradėsiu? Bučkis
Man tavo pasiūlytas variantas tikrai patiko! Gerai Gal tai ir bus saliamoniškas sprendimas? Ir apskritai, aš pavargau… nesibaigiantys ginčai, kiekvienas su savo įrodinėjimais, su savo “kaprizais”… Piktas Įsivaizduoju, kaip dabar ne kurie mane skaitantys šypsosi tipo: "o Ledi vėl savam stiliuj… vėl puolė visus taikyti…ir t.t… Cha cha Na, ką aš padarysiu, na matyt tokia jau esu… ir vargu ar bepasikeisiu…
Tai va, dar kartą pareiškiu savo nuomonę - aš už paprastą, standartinį klubą Bangoje! O tas visas pataisas ir papildomo (griežtesnioCha cha)klubo “Ant Bangos 30Plius” steigimą manau galima būtų aptarti Pasiūlymuose Bangai, arba kad ir čia, šitam forume, tik atskiroj temoj, kad visiems būtų aišku, kad galima būtų prabalsuoti ir kad pagaliau išsisklaidytų visa ta migla Šypsena

Aš tai taip ir manau,kad praplėstų mums galimybes-tai būtų liuks.

Galima aš pratesiu GeraiBučkisBučkis Šypsena.

Na tokiu atveju reikes tureti rekomendacija is 1 ar 2 klubieciu kurie uztikrintu kad neesi keno nors klonas…

Ačiū, mergaitės. Gėlės
Aš irgi jus visas Širdis Bučkis

Viskas gerai, diskutuojamas klausimas manau daugeliui aktualus ir tuo paciu pabodes jau, bet ji, velniai griebtu, reikia uzbaigt viena karta Šypsena
Noriu patikslint truputuka Evelinos posta. Kai nubalsavom konferencijoje uz/pries kluba bangoje, as pabandziau susderint su Bangos adminais del tu musu istatu projekto tinkamumo po Bangos veliava. Balsaimo klube taisykles buvo nustatytos, procentine persvara, kitaip sakant zaidimo taisykles, numatytos. Prabalsuota uz/pries del klubo Bangoje.

Ginger ne karta temoje ir Pasiulymuose bangai ir cia, 30+ yra rasiusi kokie tie skaiciai. Ju necituosiu, nes tiksliai jau nepamenu, o rashant posta brist i archyvus neisheina…
Taigi buvo ten, laiske Evelinai, tik prashimas ir linkas i istatu projekta paziuret kas tinka ir kas netinka, kol mes nepaleidom balsavimo mashinos del tu istatu.
Evelina kazkaip idomiai interpretavo mano ta nora parodyti istatu projekta. Mat velniai, nematau problemos tame. Tik nereikia sakyt kad as ten kazkoki bendra visu nora issakiau. Tiesa, rashiau kad Ginger yra seklbusi balsavomo tuos rezultatus ir yra kazkokia isgeneruota bendra klubo nuomone siuo klausimu.
Prashimas buvo vienas - paziurekit ir pasakykit ar tinka ar netinka, kas netinka sakykit - taisysim, taisysim tol kol galim, kol nepriimti tie istatai.
Ech… uzsivedziau.

Mano nuomone viena - klubas po bangos veliava, forumas, kaip ir visi bangos forumai - laisvas. Moderatoriai ir nuo klubo ir nuo forumo dalyviu, ne klubo nariu… viskas ok cia. Klubo nariu gali buti tik asmuo sutinkantis su istatais ir i klubo nariu sarasha itraukia klubo paskirtas ir Bangos patvirtintas zmogus arba jungtinis nickas "Klubas 30 plius"
Paprasta kaip du kart du. Ta turi Autobanginiai, vadinasi neishradinejam dviracio.
Klubas ir forumo dalyviai gauna galimybe naudotis galerija ir naujienomis.
Klubo nariu sarashas kontroliuojamas klubo valdybos, kuria ishsirinksime patvirtine istatus. Viskas.

Na vis tiek nesuprantu,kam reikalingi tie istatai? Ka jie gali duoti naudingo virtualiame bendravime? Kam nuo ju paliks geriau? Gal rašymo kokybe pageres ar mintis gilesne paliks? Aš nekaltas
O gal paprasčiausiai koks generolas neturi ka veikti ir nori kareiveliais pažaisti? Aš nekaltas

Na atsiprašau,jei pasirode,kad piktai…Niekada nenorejau atrodyti,nei pikta,nei ižeista…Šypsena Matyt savaime taip gaunasi…Aš nekaltas. Sorry GėlėsGėlėsGėlėsMirkt.
Bet vis tiek pasikartosiu,kad kiekvienas turi teise pasakyti savo nuomone ir taip pat tiketis atsakymu,jei kas neaišku Liežuvis Ir kas be ko,visuotinio demokratinio balsavimo… Negi per daug noriu ?Šypsena.
Seniau prieš kluba ir klubiečius tikrai nieko prieš neturejau. Bet per nemaža laiko tarpa ivyko tiek visokiu dalyku,kurie gan nepalankiai nuteike mano nuomone ir jau iki galo sukompromitavo klubo veikla. Butu faina jei klubas atsigautu ir sustipretu,bet tik ne senais metodais. Butu gerai,jei viskas vyktu skaidriai,sažiningai ir demokratiškai… Šypsena.

nixriena ,“strasnyj leitenant” Šypsena
tu norejai pasakyt : "atsiriboti nuo abejojanciu "Gerai

Apakęs Oho! Reiks ir man apie tai pagalvoti…

2->Ledi
Gėlės
O tu nieko ir neišgalvosi…

Grazus cia dalykai vyksta Apakęs Kietas

Nezinau rimtai ar ne, bet ir man norisi det skersa ant sito viso reikalo, nors gaila ideto darbo, ko gero bbd tiktu sioje vietoje ir is mano puses. Mumija beje nevartojo siu savoku, rashe zymiai delikaciau.

[quote]…

[/quote]

Oi nereikia… nebus apie ka kalbet , pliotkint, piktintis ir vaidint moraliai subrendusius. Beje uzpakaliukai tai ne Broniaus… jei ka, o MoterysCha cha

[quote]Tik nezinau, ka dar teiks tas buvimas grieztuose remuose jums Kietas

[/quote]

Nieko gal ishskirus…, suteiks galimybe buti 30+ klubui po Bangos stogu, tai nauja erdve klubui. Ar tai blogai? Neitakojant forumui, dabartinei jo dvasiai ir poreikiams niekas nepasikeis jame. Blyn paliksiu demagogu … pilstydamas nesamones cia… uzteks jau. Issakiau savo nuomone ir psio, ner ko cia … durniu voliot.

O dar kažkas sake,kad aš pikta ir isižeidusi…Apakęs
Nu klausykit,gal dabar taip nebemanot? Mirkt

papūskit truputuka į kavos puodelį, sukelkit bangas jame, pažiūrekit kaip viskas nurimsta, nurimkit ir patys…
Šį reikaliuką reikia išspręst kažkaip arba užraukt ir nebelist prie jo, reikalas patampa smirdinčiu po truputuka.
Boba teisingai sako, niekas nejudės nes jau tai tampa taisykle. Mane jau patenkintų bet koks aiškus, net neigiamas bendras konsensusas, tik padarykit tą pabaiga šiame jau prasmirdusiame reikale.
Chebryte, argumentų UŽ ir PRIEŠ daugiau nei reikia. Kiekvienas apsisprendes jau senei. Banga irgi žiūri į mus kaip į nevispročius.
Parašykim kiekvienas - Buti 30+ forumui klubu Bangoje - TAIP arba NE.
Ir reikalas baigtas. Varinejam varinejam mes ta reikalą kaip tarakoną lenktynių vamzdelyje.
Nagi drąsiau ir užbaigiam. Nebejuokinkim mūsų gerbiamos moderatorės Gėlės Šypsena

Ginger, baikApakęsApakęsApakęs nepalik kovos lauko… kaip romenai sake - busim arba su skydu arba ant skydoCha cha
tu daugiausia prisidejai prie forumo ir klubo atsiradimo, todel neturi teises taip ‘nusiplaut ranku’…
arba paskirk igaliotini vietoj saves…

Lietau, ar cia is viso turejo buti kovos laukas? Šypsena
Siaip… jei ka… gyvenkim draugishkai Mirkt