Klubas: pasidaryk pats! FORUMAS YRA!!!!!

arba kaip namų sąlygomis pasigaminti atominį reaktorių Nekaltas

manau, siuo atveju parankiau butu kreiptis i mokslo foruma Taip

Taip palkas stato

labai reikia. rusikes, tai bent keliolika turi, o mes-nieko. reikia, kad butu galima nuskanuot rankdarbiu fotkes ir schemas

Pradzioj, kol isibeges, schemas galbut bus galima talpint dienorasciuose ir pan, pateikiant nuorodas. O paskui galim prasyt klubo, jei viskas eisis kaip is pypkes MirktNors, pirmiausiai reikia, kad atsirastu bent forumas Cha cha

Na, vat, kiausiniu marginimui, manau, reiketu skirti viena tema forume, su fotkemis-juk tai musu tautos menas, beje, unikalus rastai yra daromi su vasku, tam reikia didelio meistriskumo Apakęs Gerai Gerai Myliumano kaimyne dzuke pasakojo ir rode, kaip kasmet prisirenka azuolo zieves, kitokiu augalu, o sintetiniais dazais dazytu kiausiniu tikros menininkes nevertina Ne Blogai

Na, pas rusikes tai tie forumai atsidaro po Hobi Taip

Jei forumas bus tik rankdarbių - subankrutuos Taip kad ir kaip bebūtų gaila… O ar jūs pavyzdžiui nesutiktumėt susijungt su visais antikvarininkais, kolekcionierininkais ir šiaip kokiais tapytojais forume “Mano hobis” Aš neproteguoju šio forumo, bet bandau susikurti nuomonę apie situaciją… Laimingas

ash uz , tureciau kur pasimokyt…patarimo paklaust Drovus

Mano Hobis-geras pasiulymas Gerai As-uz Mirkt Ir nieko pries su Antikvariatininkais susijungt Cha cha

As irgi uz nauja foruma, kur butu galima pasisemti nauju ideju ir pasiklausti patarimo rankdarbiu srityje Taip

Tai reikia visiem taip tartis, tartis ir gal sutarsim dėl išeities, naudingos visoms pusėms Mirkt Laimingas

aš irgi labai mėgstu siuvinėti Drovus

kažkodėl pas rusikes tai tų rankdarbių forumų daug, bet jie neužgęsta. Gal tuomet reikėtų pavadintų menų forumu?Pas jas ten mačiau, net kalinėja varinėse plokštelėse. Įvairių žmonės pomėgių turi Taip

Vienas giminaitis labai puikiai mezga servetėles virbalais ir mėgzta tą daryti Gerai KietasTaigi, nėra vyriškų ir moteriškų menų-kas gražu, tinka visiems Gerai Myliu Tūsas

aš už Taipkad tik kitur mažiau tų pliurpalų būtų Liežuvis o tai jaučiuosi nenormali, kai nemoku nei siūt nei megzt Drovustai va šitan fotuman neičiau ir jausčiaus geriau Cha cha

as uz Gerai tik manau, kad turetu but ne tik rankdarbiu, bet aplamai mano hobi forumas Taip

Aš tai sakyčiau, kad gali būti Hobi forumas, o jame daryti milijoną temų. Tarkim atskirai siuvimas, mezgimas ir pan. Taip būtų patogiausia Nekaltas

vyro auklėjimas ,sprogmenų gaminimas, etc.

Mano hobi neblogai… Bet va perziurejau esamus klubus/ forumus ir ka, gyvunu ir augalu myletojai, Kinomanai, Fotografai butu isskirtiniai hobiai, nes jei auu forumus turi…