Klubas Pasakeles ish rusio (koshmaras ! )

tik spek istrauktiCha chaCha chaCha cha

kai atsigulsi (butinai viena) atsipalaiduok ir isijausk - pajausi kaip tave stebi…Taip

Tu cia kam ir apie ka? NekaltasNekaltasNekaltas

O tu ko chia vaipais? Chia tau ne juoku klubas, o shiurpiu istoriju! Jei turi ka parashyt, tai rashyk, o jei ne tai eik i linksmybes…
ApakęsApakęsApakęs

[quote]cinnamon_girl rašė:
Palauk kol kas nors parashys Mirkt
O tuo tarpu… dar po 1 Alus!
[/quote]

Ar man siulai ar mane siulai? Baisu Liežuvis Cha cha

Taurė Taurė Alus Alus

pas mane darban juoda ranka atejo, o veliau dar piku dama bus kai uzhsigesinsiu shviesa Apakęs Baisu

Astrus pojutis…
Kad taip galva neprasiskelti i klaviatura…
Balansavimas…

uzhsidek vatine kepuraite - visviena saugiau Baisu

Cia gi kaip klubas…astriu pojuciu…
Tad nejausiu malonumo su kepure…

Ir tau Taip
Mirkt

virs manes gyvenantis kaimynas viena karta persipjove venas ir paleido vonioje vandeni, tai kraujas sumises su vandeniu apliejo daugeli zemiau gyvenanciu kaimynu o mane kone labiausiai, pora savaiciu tryniau ta raudoni nuo sienos, laimei viskas gerai Nekaltas

Tikrai ne pati maloniausia istorija… Patarchiau kaimynus atidzhiau rinktis Mirkt

tai siurpiu istoriju uzsimanei?Nekaltas Tai kad chmmm…Nekaltas
Vat siandien eisiu i Marilyn Manson koncerta, vat ten tai bus BaisuBaisuBaisu tikras kosmaras!!!Cha chaGerai

o mano kaime, kaimyne pasmauge tris savo mazamecius vaikus. jai taip liepe balsas padaryt.

Po to prashychiau pateikti detalia ataskaita Taip

… baltoji karshtine … kaime itin dazhnai pasitaiko Taip

O tu, Rydai, irgi sergi (visi seniai jau zhino ir labai baisisi Baisu ). Liga ta manija lieknoms vadinas … Juokiasi

ahaTaip o kai grisi, apie viska pakalbesimTaip

o tu gi eini i kita maloniai nuteikianti kosmaraBaisu-TON koncertaCha chaGerai (pavydziu, bet ka darysiNekaltas)

Bučkis

Laukiu nesulaukiu shio koshmaro!

Bučkis

GeraiGeraiGerai

P.S. nekenchiu katinu! Veee

nekenti katinu? Apakęs Blogai

Kodel?Nekaltas