Klubas \"30Plius\": organizacinis psl - tema uzdaryta de facto

2Valid-Olis
…ir isiplieske cia diskusijos: tai kur gi tie Birzai, ir kuriai regioninei grupei tau mielesni ir palankesni zmones butu Šypsena na, Vilnius tai Vilnius Gerai atsiprasau, pasimeciau LT geografijoje Liūdna cia mane Drakalas su http://www.maps.lt pagelbejo Gerai aciu jam Šypsena
2Neodime Gėlės
paziuresiu, ka galima padaryti del jusu grupes, kazkaip labai pasyvus tolimesni nuo Klaipedos…parasysiu, apsitarsime Šypsena

Na as turiu viena minti… kaip padidinti musu nariu skaiciu… kalbesiu is patirties… reikia reklamos… (as pats jau gal 3-4metai klaidzioju po ineta, ir tik pries menesi atklydau cia… visai atsitiktinai…ir cia likau… jai klubo nariai pritartu… manau, kad tikrai galetume pritraukti nemazai idomiu zmoniu… ka manot?

2ob
puiki mintis Gerai galima pabandyti Šypsena

dabar Ginger (aciu jai) vis updatina info I-am faile, bet kazkaip butu gerai ir cia matyt organizacines veiklos ‘‘pulsa’’, kuris isskydo po ivairias temas

Trumpa info
Klubas pasipilde dar viena dailiosios lyties atstove, tai - RVandene is Vilniaus Gėlės
Siai dienai klube 75 nariai is kuriu:
31 Moterys ir 44 Vyrai
Norintiems tapti klubo nariais
Yra pakeitimu klubo temoje: nariu anketos. Pirmoje zinuteje rasite naujausia info, kaip tapti klubo nariu.
Klubieciu demesiui
Visus pasiulymus prasome rasyti tik klubo temose: organizacinis puslapis ir kvietimas diskusijai.
Ne klubo nariams
Prasome nemaisyti virtualaus klubo "30 Plius" su forumu "30 Plius" (moraliai subrendusiems), kuris yra atviras visiems.

Aš taip pat manau, kad priimant naujus narius vienas iš reikalavimų turėtų būti apsilankyti mūsų forume bent kartą per mėnesį… Kas iš to, kad narių skaičius auga, jei realiai matome ir bendraujame tik su mažiau nei puse iš jų…

Trumpa info
Klubas pasipilde dar vienu nariu, tai - Atomukas is Vilniaus.
Siai dienai klube yra 77 nariai, is kuriu:
32 Moterys ir 45 Vyrai

Trumpai apie pasyviuosius klubo narius. Busiu nepopuliari, ka bedarysi, bet atejo laikas "persiskaiciuoti" ir suzinoti, kas yra kas. Nauji nariai lengvai registruoja, o paskui dingsta kaip i vandeni. Todel, pries apsisprendziant ar man reikia tapti klubo "30Plius" nariu, siulyciau gerai apgalvoti. Tik anketas uzpilde, o nedalyvaujantys diskusijose nariai, tampa "mirusiomis duselemis". Taigi, pats laikas pereiti nuo kiekybes prie kokybes. Sianakt perziurejau didziaja dali forumo temu, kur akivaizdziai matosi, kad tik puse klubo nariu aktyviai dalyvauja diskusijose. Ivyke keli meet’ai parode, kad jau yra klubo branduolys. Taip kad tie nariai ir turi svaru zodi sprendziant, kas yra tikrasis klubo narys, o kas tik "prisiregistraves" del savu sumetimu. Stai kodel as taip raginau issirinkti regionu koordinatorius, kurie butu tiesiogiai atsakingi uz savo regionines grupes narius. Susisiekus tarpusavyje, mums butu lengviau priimti sprendimus.
Rezultatus, pagal galimybes, paskelbsiu siandien arba rytoj.
Geros visiems dienos Šypsena

Ginger rašė:

Trumpai apie pasyviuosius klubo narius. Busiu nepopuliari, ka bedarysi, bet atejo laikas "persiskaiciuoti" ir suzinoti, kas yra kas. Nauji nariai lengvai registruoja, o paskui dingsta kaip i vandeni. Todel, pries apsisprendziant ar man reikia tapti klubo "30Plius" nariu, siulyciau gerai apgalvoti. Tik anketas uzpilde, o nedalyvaujantys diskusijose nariai, tampa "mirusiomis duselemis". Taigi, pats laikas pereiti nuo kiekybes prie kokybes.

Is tikruju tai nieko nesuprantu.Tai jus norite reklamos,siulote visur skelbtis,pritraukti naujus narius,tai metate is gretu.O uz ka mesti,kai mes dar nei programos,nei istatu,nei veiklos,nei pavadinimo netgi neturime?Sis klubas,kaip suprantu, yra ne tik virtualus ( jei virtualus,tai ka jis isviso duoda,juk yra diskusijos 30 Plius,kur kaip patys daug kartu skelbete,gali dalyvauti ne tik klubo nariai,visi).As irgi istojau i si kluba ir noreciau kazkokios realios veiklos,o ne tik diskusiju.Paplepeti man nereikalinga buti klubo nare.Ir jeigu man dabar nera nuotaikos, ar as turiu rasyti bele ka? Kad tik zinuciu skaicius butu?Be to,pradejus tema,staigiai prisiraso nuomoniu,kad ir pridurti nebera ka.Ar geriau,jei didindama savo zinuciu skaiciu,rasysiu "jo","saunu", geras"?Kartais atsiverti puslapi,tai ten visos 10-20 zinuciu tik po viena zodi buna prirasytos.Zodziu,mano nuomone,nereik nieko metyti kol kas,reikia pirma sukonkretinti,ka tas klubas veikia,kokiam tikslui jis sukurtas ir ko mes patys norime is klubo?
Aciu uz demesi Gėlės

2Liusina
Siek tiek statistikos:
Klubas "30 Plius" duris atvere 15.11.2001
Forumas "30 Plius" - 06.12.2001
Virtuali susitikimu vieta kaip ir aiski. Seni nariai sveikina naujus, bet tuo viskas ir baigiasi. Jeigu atidziai perverstumei tik klubo nariams skirtas temas, pamatytumei aiskia pasyve pozicija, kai klausimas paliecia organizacine klubo veikla. I savo el.pasto zinutes su skatinimais ir pasiulymais sulaukiu vos vieno kito atsakymo. Juk pati tai gauni, ar tai paslaptis. Klubas - tai ne vieno zmogaus sou, tai bendraminciu susiburimo vieta, bendra veikla. Tai ar ne per daug norima is vieno zmogaus. Tam ir buvo forsuojami regioniniu grupiu koordinatoriu rinkimai, beja, kaip ir paprasta tema, del klubo pavadinimo. Ar turime rezultatus??? NE!!!
Butent sios temos pirmoje zinuteje ir buvo iskelti klubo istatu, narystes, veiklos klausimai. Ka matome - trypciojima vietoje…Mano supratimu, dauguma tenkina apsistojimas ties forumu "30 Plius". Tai kaip ir vel iskyla tas retorinis klausimas: BUTI AR NEBUTI virtualiam klubui "30 PLIUS"…

Ginger, ikisiu ir as savo… trigrasi Cha cha. Nepainiokim virtualaus klubo su realiu. Virtualiame klube viska galima daryti daug laisvau: istoti, isstoti, pasalinti, paskelbti uz istatymo ribu ir taip toliau. Tai turetu buti visiskai neskausminga, nes apsiriboja tik zinuciu rasymu i foruma. Jei butu realus klubas, t.y. kazkokia veikla uz interneto ribu (meetai nesiskaito), tuomet reiketu atsakingiau ziureti i nariu priemima ir salinima. Bet pakol realaus klubo kaip ir nera, siulau i tai ziureti su virtualimo salygojamu ‘‘lengvumu’’. Nusprende valdzia salinti, vadinasi, salinti!

Shita koshe del ishmetimo as uzviriau is dalies ir delto, kad pabustumet is miego… juk tai jau kazka tiessiogiai paliecia, o tai klubinese temose neliko jokios konstruktyvios veiklos…
pradziai nesiulau metyt ne vieno, kuris cia BENT KIEK reiskias, tiesiog manau, kad nariu sarase nereikalingi tie, kurie shitam forume nieko neparasho ilga laika arba isvis tera tik uzsiregistrave… Manau, Ginger tokiu sarasiuka pateiks…
o tada jei tuos ‘metamus’ nors vienas palaikys, tai tegul lieka… negaila
Bet tiesiog turi buti toks klubinis principas, kad naujas NARYS turi gauti kokias 3-5 rekomendacijas…o ne tiesiog pasako man - man 30 plius ar 28, NOOOORiu… ir jau narys su pretenzijom…
As uz didesni skaiciu (ypac pageidaujamos damos), bet realiu dalyviu, o ne tu, kurie tera registruotas balastas…
2Liusina, manu, kad niekas nesigilins, kur ka ir kur parashe, tiesiog nereikia mums tu, kurie 1-5 zinute jau iskart registruojasi ir dingsta… cia yra ir visos Bangos problema, kad ji turi daug miruisu nariu, kurie tik ‘nikus’ laiko uzeme…manau, jie irgi ‘isivalys’ po kiek laiko…
Liusina rašė:

Ir ar cia tos 20 zinuciu iskaitomos,parasytos 30Plius Forume, ar bendrai Bangoj?

kiekviena lazda turi 2 galus…
arba krashtutinumus…kuriu as nemegstu…

2kavenskas
…ech, tokia jau esu…
sunku pasakyti, kas tai - optimizmas, principai ar… Aš nekaltas
2visiems
rytoj - kovo 21 )))))
laukiu nepasisakiusiu nuomoniu

Aha, Addai, mes Moterys labai dziaugiames, kai i musu kluba ateina koks naujas Vyrai Mirkt

Trumpa info
Siai dienai klube 85 nariai, is kuriu:
38 Moterys ir 47 Vyrai

Siandien visi klubo nariai bendru e-mail’u gausite info, apie apklausos rerzultatus.

Nauju klubo nariu demesiui
I-oje sios temos zinuteje skelbiami naujausi klubo nariai. Issamesne info apie klubo narius rasite klubo temoje: nariu anketos.
IV-oje sios temos zinuteje rasite patikslintus klubo regioniniu grupiu sarasus.

Kas nori placiau suzinoti kaip kuresi klubas "30 Plius", bei kaip atsirado sis forumas, 134-oje zinuteje rasite issamia informacija.

2Evalita, Trepango ir Addas
Laukiame jus pasisakymu, del narystes musu klube.

2Man
Panelytes 38 Mirkt)))
Klausimas:
o kur tu matai "zasinus" Apakęs
as tai - neeeee Cha cha Cha cha Cha cha

o as nieko man Šypsena)))
tik garsiai pamasciau Mirkt

2gryda Gėlės
taip, tu esi Šypsena)))))))

Klubo nariu DEMESIUI
Siandien paskutine diena, kai priimami jusu apsisprendimai, del narystes klube.

Daužydamas galva į grindis(darau didžiausią gyvenime klaidą) - atsakau : ne.