Klubas \"30 Plius\": nariu anketos - tema uzdaryta de facto

ir ash jei nepavelavau Šypsena

  1. gandis
  2. artimiesiems pasakysiuŠypsena
  3. 36
  4. Vilnius
  5. akiniuotas esu Šypsena

Tik dabar ziuuu kad cia reik registruotis. Atsiprasau, geraiu veliau nei niekad:

  1. JAZ
  2. 11/26
  3. Vilnietis nuo gimimo
  4. [email protected]
  5. Megstu Alice Cooper, Jazz’a, klasika…

2gandis
Nepavelavai, aciu uz pasitikejima Gerai Dalyvauk aktyviai, jauskis kaip namie Šypsena

2JAZ
…o as tave senai suskaiciavau Mirkt

1.shetone
2.30+
3.Londonas
[email protected]
5.As - tik Zmogus.

2shetone
Sveika atvykusi i musu kluba Gėlės
Dalyvauk aktyviai, pasiskaityk organizacines klubo temas, taip lengviau mus visus pazinsi Šypsena ir, tikiuosi, pasimatysime meet’e Londone Šypsena

Ginger, tai kiek jau registruotu nariu turime? gal juos reiketu ‘sukelti’ i pirma zinute, kad butu kruvoj visi?

Uzzzzzzzzz…

  1. kodel
  2. 33
  3. Vilnius
  4. [email protected]
  5. Esu daugiau pesimistas negu optimistas, o gal ir atvirksciai… Nei blogas nei geras… kaip kam atrodo

P.S. ilgai ziurejau, kol supratau, kad cia tikra kompanija susirinkusi, tad jei manote, kad galiu prie Jusu prisideti - aciu… sekmes visiems…

2kodel
Sveikas atrades musu kluba Gerai
Sekmes dalyvaujant ir smagaus bangavimo Mirkt

1 miketis
2 30
3 mazeikiai
4 [email protected]
5 kompleksuotas

Bukite pasvekinti damos ir dzentelmenai.Ar gyvenimas ne nuostabus? 1.Erroras 2.1972.11.22 3.Kaunas 4. [email protected] 5. asmeninis posakis sau… ,dar nelaikas karsta uzsisakineti!

Erroras> buk pasveikintas Gėlės įstojęs
į mūsų gretas…Šypsena
dar vienas klubietis prie Kauno regioninės grupės…
tai gal ir į meeta 02.02.02 atvarysi?..Mirkt

2gerutemergaite
su nick’'o keitimu dar neskubek Mirkt
sveika, tapusi klubo nare Gėlės

2 Ginger - Aciukas Gėlės

O del niko - tai noreciau buti tik Gerute, nes tox ceburekas isjuoke mane :I,
ir is tikro kokia gi as mergaite, nesvarbu kas po mergeles zenklu gimusi Liežuvis

  1. Nelaimė
  2. 29 m.
  3. Šiauliai
  4. [email protected]
  5. Didelė silpnybė šitai dėžutei , nuostabioms moterims …ir velniškai mėgstu rizikuoti.( Vieną kartą tikrai prisižaisiu )Cha cha

Kaip sparciai gauseja musu gretos…
DAINe ir nelaime sveiki istoja i musu klubaGėlės
tai gal sakau 02 02 02 Kaune i meeta atvaziuosit?Mirkt

Su trim inkarais galėsiu mėtintis tik vasarą, kur prie ežero… Bet dėkui už kvietimą, tikrai dalyvausiu neakivaizdiniu būdu- mintimis su Jumis, tik (b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b) reiks iš anksto pasirūpintKietas

totore rašė:

Prasau priimti ir mane

  1. Totore
  2. 26+ (bet, juk kazkada bus 30+!)
  3. Klaipeda
  4. D[email protected]
  5. Isibroviau neprisitaciusi, bet jei jau su manim snekates, tai gal galiu tiketis jusu visu pritarimo? Esu linksma, myliu gyvunelius, o kita parasiau auksciau. Gerai
    ================================
    Miela Totore, nors tau nera dar 30+, ir gal kiti nelabai nores priimti tave i musu kluba, bet gal as kaip nors juos prisnekinsiu Šypsena Musu sitoje vakaru lietuvos grupeje yra mazhai, o pakolkas as sios grupes koordinatore, taip kad hebryte, prasom daryti isimti, imam ja i musu kluba, o tai paskebsiu bado streika Cha cha

Esu be galo dekinga Gerai, stengsiuos, kur nereikia savo nosies nekisti ir buti gera Moterys, visiems po Bučkis ir Gėlės

Neo, a kiek tu sveri, a? gal badavimas visai nepakenks?
siaip tai as ‘‘susilaikau’’, vistiek man nebus silciau nuo to…
Neodime rašė:
Miela Totore, nors tau nera dar 30+, ir gal kiti nelabai nores priimti tave i musu kluba, bet gal as kaip nors juos prisnekinsiu Šypsena Musu sitoje vakaru lietuvos grupeje yra mazhai, o pakolkas as sios grupes koordinatore, taip kad hebryte, prasom daryti isimti, imam ja i musu kluba, o tai paskebsiu bado streika Cha cha

Sveikinu OB prisijungus prie musu.