Klp

Niekad nesupratau ir nesuprasiu tu, kurie kiemuose ant aikstukiu, gazonu ir šaligatvio stato, tipo vietos ner

sustabdyk dūmus Špyga

Dok gaziuko

Auris, taip suprantu tavo Qske ir stovejo tiesiai pries paradines duris?

Nee, ne tiesiai, prieš tą Regitros įvažiavimą labiau. Cha cha mano Q ten vargo pisuokliška, kukli Cha cha

Cia matau pazystamu kelias auto. Buvau ir as arenoje palaikyti savu. Ne viena auto yra per mus atkeliavusi, kur prabangiai stovi prie arenos Juokiasi Ir ponai taupo, dauztas perka Cha cha

Na va, nežinojau, būtumėm susipažinę. Cha chaVat kažkaip apie tave pagalvojau į tuos 7er ir ML žiūrėdamas. Cha cha

Na tai ir zaidet su klp aligarchais. O tu nuvaziuok darbo metu ne i sporto kluba, o prie uosto imoniu, logistikos, statybos, baldu, medienos ir kt stambesniu imoniu ir paziurek kokios auto stovi, tiek administracijos, tiek proletariato…

Kur buvęs kur nebuvęs pasirodė ir ekspertas

deja. šioj vietoj jis pataikė. tenka su rifliuotu sutikt.

Tai tu bet kur nuvažiuok ir tą patį pamatysi, net ne LT. Nebesvaik, Rapli.

Auri, anjia? Galesiu pafotkint kokiom administracija auto vazineja prie mano darbovietes stockholme JuokiasiMetu vidurkis bus koks 2-3m. Kai pas mus 12-13…

Rafi, dar pasakyk kad su 5er,a6, e klasem vazineja?

Ką tu čia nupezi Raflinuoti. Vienas dalykas, tavo individualūs pavyzdžiai, kokiam tu ten mėšle sukiesi nelabai kriterijus. Apsidairyk, pasivažinėk mieste, prie parduotuvių, senamiestyje - joo, vien ubagai. Cha cha Čia tų ubagų automobiliai sustatyti prie Danės senamiestyje? O čia jie Akropolyje pilnais maišais vaikšto, kad praeti neįmanoma. O kodėl nepigiuose restoranuose be rezervacijos vietos nėra? Ar tu čia tikiesi, kad visi nuo valytojos iki valdybos pirmininko turi su 2-3 metų varinėti? Apie skandinavus tu man nekrušk proto, aš ten gyvenęs, nuvažiuok į Daniją Odensę ir ten pasižiūtrėk. Mirkt

Auri, pas tave kojos tokios, kad saudai i jas, bet net nebepataikai, nes jos jau suvarpytos senai ir, beje labai stipriai…

Mes su rapliu skirtingose Klaipėdose gyvenam ir ačiū Dievui Juokiasi

bura, nepyk, buvau parašęs prapisal, bet labai jau man ans prapYsal Cha cha

Bet tai cia Rafi normalu, kad yra ir biednu ir su pinigais, taip visam pasaulyje yra. Šiai dienai ant lt tikrai galima normaliai uzsidirbti, jei yra noro, proto, sugebejimu. Naujam x5 as nežinau kaip, bet žinau ka daryti, kad galetum su seima iseit i filma, apsipirkt rubu normaliu, pagert klube, jei nori ir pakeliauti. Arba taupyt ir vazinet su f10 Cha cha

Auri - čia vieni rusai ir apsipirkinėjo prieš savo šventes. Iš čia ir toks vaizdas susidarė. Pačiam kol dašuto, nesupratau kas čia daros… Apsvaigęs

Dr, aišku kad normalu, bet ant kiek žmogus turi būti bukas, nuvažiavęs į ale “aligarchu sporto šakos varžybas” vertinti klaipėdos pragyvenimo lygi pagal sustatytas mašinas ir maximos pirkinių maišelius Juokiasidr002, visam normaliam pasaulyje dirbantis žmogus nėra biednas ir negali būti. Biednas tik tas, kuris gyvena iš soc pašalpų. Lietuvoje vidutinė alga į rankas 700eurų - mano galva žmogui besinuomojančiam būstą, arba mokant paskola ir gyvenant su vaikais yra “biednas statusas”. O kad užsidirbti galima tai faktas, pas mus ir dirba darbuotojai po 1,5 etato(12val), bet paskui nereik stebėtis alkoholizmo problemų, savižudybės problemų ir kad sulaukę 65m iš ligoninių neišlenda iš likusiųjų dirbančių pinigų - ir tik vardan to, kad išgyventų, o ne kažkokius turtus sukauptų darbingame amžiuje.