Klonuoju :)

c123 man kažkaip dailiau biški atrodo Apkabinimas dopecars.lt/wp-content/uploads/2014/07/mb_01.jpgc2.staticflickr.com/4/3114/2470777630_de1ae012fc.jpg bet reiktų rinktis tarp 126 ir 123, kažin ar apsispręsčiau katrą imt Cha cha

tas benvas nieko, bet mano isitikinimu tai niekaip nestovi jis prie sito merso, niekaip. Va kazkas panasaus butu tavo bmw su situo mb dopecars.lt/wp-content/uploads/2014/07/mb_01.jpgc2.staticflickr.com/4/3114/2470777630_de1ae012fc.jpg nors aisku bmw irgi neatsisakyciau. bet mb ir afrikoj mb. ypac apie senus kalbant.

kad 6er ne ta klasė su S coupe lygint Nekaltas

Galeciau daug diskutuoti kas yra ledas ir labai skaudziai butum nubaustas, bet tiek jau to Cha cha tik suprask viena dalyka pagurkli, ledas iseina is gamyklos, deveta masina nebus niekada ledas. Dar vienas momentas, paimk aurio troike, tau ji butu daugiau nei ledas, 90proc daluyviu ji butu leas, o auriui ji nera ledas. Isodink auri i ta pati tavo pasrata, tau tavo pasratas ledas, jam bus kakalu kruva. Taip kad apie ledus patylim. Reikia ziureti biski placiau,pagal metus, pagal kaina ir t.t.

Ok dailiausio pagurklio bangoje savininke Girtas

Kostai, aš gal labiau apie štai ką rašiau: conceptcarz.com/images/Audi/84-Audi-Sport-Quattro-DV-10-MC_ 01.jpg Apkabinimas Man šitos senienos patinka afigienai, bet tikrai neaiškinu, kad čia geriausias pasirinkimas iš visų, kiekvienas juk renkasi kas jam patinka Mirkt

daugiau, bet kainos vistiek neprieinamos Špyga Cha cha

Kokia juokinga Cha cha