Klitorio dirginimas - ar tai galima pavadinti menu?

o ka reiskia tinkamai?Laimingas

cia jau labiau man i tiesa pasanasu Cha chaCha chaCha cha

To ismincius:
perdaug giliai ieskai tiesu gyvenime,apie pati gyvenima…Nekaltas

viena sentencija,pasakyta mano draugelio,istrigo atmintim.
tai skirta panasiems"menininkams"kaip tuCha cha
"…jei tau su nuostabia panele labai,nu tiesiog labai gera,tu jautiesi tiesiog devintam danguj,ir tu jau imi galvoti kad nuostabesnio sexso nesi turejes/;//,prisimink draugeli,kad tu esi vos per pora pirstu nuo subines…",…nu cia jis pasake taip,kai buvo labai sexsualno ozabocien(sexsualiai labaj susinervinesCha cha),bo su panyte sava susipykes buva…/?\:"{P)_,…
mano komentarai:reikia maziau paisyti ivairiu normu gyvenime,ir daryti tai kas malonu nevien tik tau paciam(paciai).

Nu BBD koks ishmintingas klausimas! Pasiimk kokia kekshe ishminchiau ir turesi 1 val. laiko laborams atlikti ir meno pasimokyt. O kainuos ne tiek jau daug- stipkes turetu uzhtekt, jei tokia gauni Cha cha

kazkaip pasigedau paneliu Moteris … sitame klausimelyje … ???
ka jos Y tai ???
ka jos galvoja apie toki dalyka ???
matyt jom Moteris tai neaktualu … Piktas Ne
pavasaris baigesi ir nebeydomu ziuriu … tai ne y gera Taip

MERGINOS ZINOKIT ATEIS KITAS PAVASARIS Šypsena Taip
WO KA TADA DARYSIT … ???

vieni bachurai Vyras tuom domisi kazkiek ir viskas … KEISTA Taip

NA MERGINOS Moteris as su jumis nesutinku … GALI PADARYTI IR DAR KAIP Taip

turbut nesutinkat tokio kuris galetu … tai padaryti … Taip

nu student,as taip paskaiciau idemiau tavo uzvesta tema,i saabrazil sto:
tau nevisi namie,arba puse varzteliu pabire…
menas…ha ha ha haha …oi,atriste tuLiežuvis
ir ziurint su kuo tu ji(klitori)ketini dirginti.pvz.:smuika dirgina su smicium,kad jis grotu,a tu su kuom zadi tai daryti?gal su sakemis…
nzn,as perdurnas tam,na kad suvokciau,ka tu zmogiau isvis mastai.

(j)(j)(j)(j)(j)(j)LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis(j)(j)(j)(j)(j)(j)Taip

manau pirma kart,papriestarausiu zmonems,su kuriais tureciau "kalti i viena ranka" Cha cha t.y. merginoms.ei paneles…negi manot kad save galit patenkint geriau nei vaikinas? Apakęs

Tikrai ne…

aciu dievui…as jau paskaicius merginu komentarus auksciau,susidariau ne kokia nuomone…

Tai akivaizdu- merginos irankis rankos, vibro; vaikino- viskas tas pats plius liezuviukas. Vien zo- vaikinai turi daugiau privalumu…

merginos irgi liezuvi turi Labas

Turi, ir ne prastesni uz jusu. Bet ne visom yra priimtinas toks dalykas, kaip mergina su mergina…

ir ish kur tu tokia gudri Laimingas

Kartais moku tokia pabut Mirkt Cha cha

tik kartais Nekaltas pasmalsavau truputi… is tavo temu galima manyti, kad vos ne visada Laimingas

Tai negi sakysiu, kad visada Nekaltas Pats pasakei, kad vos ne visada Mirkt Tai ka- seki Cha cha

Blin, paaiškinkit man durnam: a mianas tai čia kaip? Teptuku kiba?TūsasCha cha

teptuku !!! Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi
gali ir ne vien teptuku turi ir kitokiu yrankiu Šypsena Cha cha