klausimėlis

jis kiekvienos masinos atskirai matuoja greiti ir uzfiksuoja kuri masina virsijo…jei tu vaziavai salia taigi bus kad jo greitis toks … ir viskas o tu ne prie ko cia Mirkt

Burned> Jei tu mane stebi - vadinasi pats neturi ka veikt Liežuvis

na laukiam arba Kalėdų, arba fotkės Cha chao tai gal pasiskambint vertėtų, paaiškint kokia situacija buvo… Nekaltas

Uz 2-3 men lauk laisko apsilankyti giraites g. Taip

bet tai stovėjo nuo kelio gal kokį 5-7m šalikelėje… Piktas

vos ne ceddys Cha cha

-Vudis- as kartais diena prisijungiu ir kai tik prisijungiu tave matau berasinjant nesamones…

jei blyksėjo vieną kartą, vieną kažkurį ir nufotkino. Jei du - abu. Jei nuobaudų neturi, gresia tiek, kokia minimali bauda už tiek km, kiek viršijai. Jei laiškiukas neateis per 6mėn, vadinas nufotkino ne tave Šypsena

tie laiskai labai greit ateina, draugeli nusove taikos-pasiles sankryzoj kur fotikas yra, ten greitis 50 tas ant 90 atvare… atsiunte po 3d laiska kad virsijote 25km/h Cha cha

kashtone, ačiū Linksmybėsdar vienas blogis, kad guolį vairavo Moteris, tai pretekstas, kad viršyt galėjau aš Cha cha

draugeli jauciu vakar nusove diena, gyvenvietes zenklas ir uz jo iskart radaras. Vaziavo apie 70, bet nesublyksejo.

Burned, man laiškas atėjo po 5men su trupučiu Šypsenabalamutai, noup, ne pretekstas, deja Nekaltas ateina laiškas visiems, o jau nuėjęs “pasiimt” baudos, moki pagal “pretekstą” Flirtas

Tėvukas, jei neblykstelėjo, reiškia ir nenušovė Šypsena radarai nuo +22km/h fotkina

kazkada ir pats vos ant radaro neuzsokau, nors zinojau, kad toi vietoi stovi Šypsena

Skaitau

o mano tevas ir uzsuko Cha chaplius 30 Cha cha

siandien is giraites Girtas

niekad ten nieko panašaus neesu matęs, o čia giedrą antradienio popietę ir še tau kad nori Cha cha

kaip jums tie kedziai dar blyksi? buvo nufotkine is taurano, tai jokios blykstes nemaciau.

triukst, už ką iškvietė ir kiek gavai? Nekaltas