Klausimėlis rūpestingoms žmonoms

MrGorgeous nespresk pagal save, as maniskiui galiu duoti kiek nori ir kada nori, o tas uz keliu minuciu nueina i tulika ir viskas. Totalus maisto gadinimas, bet nieko cia nepadarysi Šypsena senatvej gal kada ir papilnes, bet dabar tikrai niekaip Kietas

Jei as savo brangiausiaji pradeciau vien kokteiliukais pieniskais maitint tai vargsiuks seniai but kanopas uzvertes Cha cha Vyrams reikia stipresnio ir sotesnio maisto Laimingas

jo, jegu saviškiui paduociau koki tai kokteiliu vietoj vakarienes, islazdavotu nesvietiskai ir pasibaigtu visos kokteiliu vakarienes Cha cha

Matyt busiu vyras Cha cha

Matai, ne mano vienos vyras pavalgyti gerai megsta. O i sporto kluba kvieciu kartu, neina, jega nenutempsi Šypsena Ta kokteiliuka jis mielai isgertu, tik po to paklaustu, kur vakariene? Turbut is namu atgal pas mama pabegtu, jei pradeciau tokia vakariene duoti Juokiasi

Ash tokius kokteiliukus tai pusrychiams darau - ryte sunkaus maisto nesinori, laiko nera, tai pats tasGeraiLaimingas
O vakare yra daugiau laiko, turiu omeny ne tik gaminimui, bet ir pachiam valgymui…Juo lab, mes su Vyras is tu valgytoju, kurie vakarienei valgo normalu maista, nes dienos metu tam nera nei laiko, nei salygu.
Miglute28, man tai tikras ishsigelbejimas vakarais kai tingisi ka mandriau makaluoti Šypsena yra elektrinis grilis (nezinau, kokiu panashiu prietaisu yra Lietuvos rinkoje…).Tiesiog uzmeti ka turi po ranka - pusvalanduka pamarinuotos vishtienos krutineles, bet kokios storesnes zuvies file, ar jautienos pjausni… neriebu,nes riebalai kepant isteka,ir greita. Kol kepa (<10min), paruoshiu nemaza inda svieziu darzoviu salotu, ir gatava. Sumoj vakariene gatava per ~15 min.Laimingas Gerai

Gerai

Isvirk makaronu, uzberk suriu ir bonke raudono vyno (uzsigert).

prie tokio recepto turbut daugiausiai tiktu Shaltupys arba Aronija ania?..

Nea, dvi “JAROS”Cha cha SkaniauGirtas

Niu as tai blogiausiu atveju kokius makaroniukus isverdu. tuo tarpu supjaustau pievagrybius ir suverciu juos i keptuve, dar suberiu kukuruzu is skardines ir suverciu saldytu astriu meksikietisku darzoviu pakeli, imetu gabala sviesto ar kokio kito atitinkamo riebalo ir veliau suverciu makaronus ant virsau drauge su vandeniu, kuriame jie vire. tada pridedu visokiu prieskoniu (niu sita reikala tai as labai megstu Mirkt ) ismaisau ir troskinu. Tinkamuma valgyti nustatau ragaudama Cha cha
Siaip tai neuzima daug laiko, atrodo graziai ir skanu. vo tep vat. sekemes

ai nu dar prie manos ito valgiaus kaip uzgerimas pat tinkamiausias reikalas yra alus Mirkt

Oi, mergytes, kaip jums aciu Labas

Parduotuvej yra toks mesos patiekalas su padazu Niam niam
“Knorr” dezute, joje marinato milteliai, ryziu pokelis ir dar vienas padazas i keptuve (irgi milteliu pavidalu). Taigi reikia nusipirkti mesos. Vistiena, ar jautiena priklauso nuo to, koki padaza pirksi, ant pakuotes nurodyta kokia mesa tinka, nors as kokios namie turiu, tokia ir gerai Cha cha
Taigi kaip ruosti viskas nurodyta ant pakuotes. Savo virtuvej paivairinti, labai gerai Gerai Maniskiui labai patiko, beje pats parnese isbandyti Laimingas Beje astroka, taciau labai skanu Niam niam

Išvirk koldūnū. Bent jau man tai Gerai. Ir skanesni yra gaminti namie, ypač mamos. Tie pirkti parduotuvėje tai nelabai

Išvirk koldūnų. Bent jau man tai Gerai. Ir skanesni yra gaminti namie, ypač mamos. Tie pirkti parduotuvėje tai nelabai

Mano vyrui labai patinka kuldūnaiŠypsenabet ne virti,o kepti…įpili aliejaus,kad daugmaž apsemptų trečdalį kuldūnų…tada kepi iš abiejų pusių ant mažos ugnies,kol gražiai apskrus…patieki su sultiniu arba alumiŠypsenagalima koldūnus apkepinti ir jau virtus,tik tada jie nebus tokie traškūsŠypsenajuos patiekiu su grietinės arba spirgučių padažuŠypsenaskanausŠypsena