Klausimas...

Lengva butu gyvent, jei viskas butu aishku. Viskas aprashyta kad ir matematishkaiŠypsena

Aha, butu gerai tureti tokia lenteleCha cha Ir dar savo kaltumo laipsni issimatuotumJuokiasi

Taip, kaltes jausmas slegia, bet kartu ir suteikia nora pasikeist, kad kita kart tos pachios klaidos nhekartotum.

pritariu paukstux Taip Kaltes jausmas slegia. Bet kodel jis slegia, kai mes is tikruju nesam kalti?..

Sunku nusprest kada esi kaltas, kada neŠypsena Butu viskas kur i kokia lentele surashytaŠypsena PAsiemei, paskaitei ir aishkuŠypsena

markize, niu nemanau, kad labai jau jaustumeisi laiminga be meiles, be megstamo darbo, be save realizavimo Ne Nebent galetum apsimesti, kad esi laiminga, kad viskas gerai, bet tas apsimetimas ilgai netruktu.

ne, keistis vercia meiles jausmas! kaltes jausmas slegia!

Raveriux, jei tu esi nekaltas, bet jautiesi kaltas?.. Niu kartais buna ir taip… Bet kartais juk tikrai buni kaltas, o tokiu nesijauti.

laimingai galima buti ir be pagrindiniu dalyku… Svarbu, kad zmogus jaustusi laimingasŠypsena

BE kaltes jausmo ne ish vietos. Tik jis verchia mus keistis i geraja puse.

kaltes jausmas - fui! jis niekam nereikalingas. geriau jaustis del ko nors nesmagiai, bet tik ne kaltai. kaltes jausmas zudo, neleidzia ziureti kitiems i akis. kaltes jausmas visuomet kartu su gedos jausmu. o tokia draugija mane isvis graban guldoTaip

Ne…
ne…
ne…

visada viskas iseina tik i gera. kas beatsitiktu. tik reikia moketi laukti. as mokausi.

esu laiminga. mokausi, biski dirbu, esu sveika, turiu tevus, draugus, ir turiu gera drauga bei meileŠypsena

NA ne visadaŠypsena TAchiau chia yra tokia busena, kad faktishkai tu nekaltas, bet jautiesi kaltasLiūdnas O jei jautiesi kaltas, tai abejoju ar gali but labai jau laimingasLiūdnas

markize,
o ar galima buti laimingai be situ, beveik pagrindiniu zmogaus gyvenime, dalyku?..Nekaltas

Laiminga gal ir esuŠypsena bet neturiu darbo kuris patiktu ir neturiu salia zmogaus su kuriuo buciau laimingaLiūdnas

Raveriux, gal ir dazniausiai, bet tikrai ne visadaNe

tikriausiai kad per viduriuka…
ApkabinimasNe

as tai manau,kad dabar esu su tuo,su kuo ir noreciau buti,ir esu pakankamai laiminga,nors pries pora menesiu dar to ir nebuvoCha cha