Klausimas vaikinams

seubas ir kur tu tokiu randi…
o seip tai visiskai negerbiu tokiu zmoniu, nei merginu nei vaikinu, kurie bijo sakyti tiesa, jau vien del to kad ta nezinomybe lieka ilgam… o nuo tiesos paskaudes, bet praeis tikrai greiciau Liežuvis

[/quote]

Na zinai as tai nesakyciau, kad nereiktu bijot Baisu
nesakau, kad visos tokios…
bet man viena karta po pasakymo atlaisk Moteris puole i panika ir bande zudytis, kol svelniai i galva negavo Piktas
tai jau geriau i krumus Taip

[/quote]

hm… as manyciau, kad cia gal jau merginos reikalas, kaip ji po to elgiasi, o ne tavo… Juk vis tiek jauti, jei santykiuose kazkas pradeda darytis nebe taip, kaip buvo anksciau. Ir toks vaikino pasakymas tada neturetu ziauriai nustebinti. Nors gal viskas priklauso nuo situacijos Nežinau Juk ne visada i viena klausima buna vienas atsakymasŠypsena
O kaip pats jaustumeisi tokioje situacijoje, kai tave mergina paliktu visikoje nezinomybeje, nors is kai kuriu jos rodomu veiksmu suprastum, jog tu jai kazkiek patinki?

Kokia chia garbe ir orumas, kai begi… jau nieko neber Cha cha atsakomybes nebijau ir uzhsikraunu daugiau nei shiaip butu galima, bet abipusiai santykiai man shiuo metu patogesni be jokios atsakomybes, nors ash ir pasakau, kad nieko nezhadu, kad nezhinau kiek ilgai, kad nieko nezhinau… Nekaltas

Tai vat tas ir yra…Šypsena Kai jau begi, nepasakes nieko, tai tuom ir parodai, kad neturi nei garbes, nei orumo… Taip elgiasi tik bailiai. O protingi zmones visada pasisneka. Juk svarbu ne tik romantiskai pradeti draugyste, bet ir sugebeti graziai issiskirti.

[/quote]

Tiki protingais zhmonem… tai pasakysiu, kad protingiem kiti zhmones nerupi… o bailiai… galbut, nors nemanau… tiesiog kartais nera, ka pasakyt Nekaltas shiaip visada isheidamas pasakau IKI ar VISO… niekad negali zhinot- gal dar susitixi kada Šypsena

BRAVO! Cha cha Pritariu 100%. Nuo tiesos gal ir labiau skauda, bet tu ja zinai. Ir del to daug greiciau praeina.

Kvaili tie vaikinai, kurie taip daro - palieka nieko nepasake - o kodel merginos bijo draugauti ? Atsakykite, please, merginos Šypsena

na zinai kai pas tave namie begioja su peiliu ir bando plautis venas Piktas tai jau ne tik merginos reikalas…


o paliktas nezinomybeje imciau ir Alus Girtas ir neimciau i galva
juk vistiek nieko nepakeisi…

[/quote]

Tiki protingais zhmonem… tai pasakysiu, kad protingiem kiti zhmones nerupi… o bailiai… galbut, nors nemanau… tiesiog kartais nera, ka pasakyt Nekaltas shiaip visada isheidamas pasakau IKI ar VISO… niekad negali zhinot- gal dar susitixi kada Šypsena

[/quote]

Kartais nera ka pasakyt?..Apakęs Net ir po ilgo laiko, praleisto kartu? Tai tada isvis kokia prasme buvo buti kartu, jei po visko neturi ka pasakyt?Šypsena

[/quote]

na zinai kai pas tave namie begioja su peiliu ir bando plautis venas Piktas tai jau ne tik merginos reikalas…


o paliktas nezinomybeje imciau ir Alus Girtas ir neimciau i galva
juk vistiek nieko nepakeisi…

[/quote]

niu gal pries tai reiketu issiaiskinti, ko gali is merginos tiketis?Šypsena Ir isvis, is kur tokiu merginu dar buna?..Juokiasi
Deja, bet tiesa ta, kad vaikinams daug paprasciau tkiu dalyku neimti i galva…Mirkt

Pasaulis didelis ir margas visokiu randu Cha cha

del tiesos sakymo:
jei nebutu po to klausimu kodel Žliumbia ir t.t. galima butu ir pasakyt…
bet taip nera…

Kiek kartu tave isklause iki galoCha cha

Nepasakyciau kad ir merginos taip nedaro…
Gal vaikinai mokosi is ju… Nekaltas

O ka paskyt…? tu gudri atrodo, tu man ir pasakyk… Juk neklausys, juk niekas nepasikeis, juk viska buvo, bet vadinasi nebera… ash pasakau "viskas baigta" ir isheinu, nes visa kita beprasmishka, tik ar tai pades… juk tau lix klausimas "kodel?"… o man nesvarbu kodel, man tiesiog svarbu jaustis gerai ir atsakomybes jausmas chia nieko detas ir visa kita… nera prasmes kankintis del kito zhmogaus.

P.S. ir jei zhmogus zhudosi… tai kur tada atsakomybes jausmas? kokia atsakomybe tada? Nekaltas chia papraschiausias noras pakabinti akmeni po kaklu, kad slegtu visa gyvenima… mazhdaug zhiurek, ka tu man padarei…

atsitinka ir visai atvirksciai. pac galeciau paporinti is savo patirties, bet neviesai Ne

turejai omeny, kad dauguma vaikinu subresta anksciau, bet ne visi ? Juokiasi

Alia gi protingai kalbi Taip
tokiam ir Alus negaila Cha cha

Aisku, gal ir neklausys… Greiciausiai niekas ir nepasikeis… Bet jei kazkas buvo, tai vis tiek galima bent tai pasakyt "Buvo gera kartu", "aciu, kad buvai su manim" ar pan. Tai niekuom nepades ir nieko nepakeis, juo labiau neatsakys i ta klausima "kodel?"… Bet tada bent jau zinos, kad visgi ji tau buvo brangi kazkuriuo metu, kad ji tau rupejo, nors dabar jau ir neberupi.

Jei zmogus zudosi ir nori tau uzkrauti ta nasta, cia jau nebe atsakomybe, o pakrikusi psichika Liežuvis

Gal bijo, gal mano, kad zinai jo "zygius" tai saugosi… Nors kai kada mergina "prisipraso" tokio elgesio, ypac kai zinai kad ji nera abejinga, bet isdidumas jai auksciau visko. Tada skiri isbandyma tyla, jei ji nenugali saves, tai tegu pasikankina be zodziu, gal su kitu bus protingesne. Nepyk, jei ne tavo variantas, bet kartais taip buna. Siaip manau, kad reikia visad sakyti ka jauti, tylejimas be paaiskinimu visada sukelia neigiamas emocijas ir reiskia pabaigos pradzia.

Nu as taip ne viena karta padares.O del ko tai ir nezinau tiksliai,turbut kad nereiketu atsakinet i durnus klusymus!!

Zhinai ir ash norechiau but buves brangus, bet kas ish to…? Nekaltas taip ji man brangi ir tai sakyta jau velnias zhino kiek kartu… bet juk ne del brangumo viskas nutruksta. Negi niekad neteko savo iniciatyva nutraukt santykiu, nors ta zhmogu myli? tai baisu… pachiam irgi skauda, bet jei ji brangi, o tu jai ne… kam viso to reikia? kad ji gerai jaustusi? kad ji jaustusi brangi?.. tai gal pasakyt tu man kainavai… Nekaltas