Klausimas tiems kas dirba

Ne nu cia tai pokstas butu hehe tikrai nesedeciau su treningais- bosas isvarytu namo persirengti TaipTaip bet manau kad sijonu tikrai teks atsisakyti nes neimanoma susikaupti darbui…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

priklauso nuo darbo, siaip neseniai skaiciau VB aprangos ir elgesio instrukcijas personalui, ten viskas remiasi konservatyvymu, nes taip formuojamas banko ivaizdis, jei kokia naujoviska kompanija tai galima viskas kas visuomeneje nera issaukiama, o jei pensininkams issaukianciai atrodo tavo aukstakulniai bateliai cia jau ju problema.

nu aisku nekaip atrodo, tipo sedi banke darbuotoja o naagai lakuoti raudonai ir 3 centimetru ilgio, tai vos nesupykino Cha chaCha chaCha cha

i darba eik apsirengusi taip kaip tau patogu jei kitiems tai kliuva tai cia jau ju problemos, negi moterys i darba turi eiti apsirengusios kaip wyrai??NeNe nemanau…jei elegantiskas sijonas ir aukstakulniai tau tinka ir tu taip jautiesi gerai tai ir tada ir dirbti lengwiau TaipTaipTaip Gerai

Labas

Na nekreipk tu demesio i visas tas matrioskas, jos vistiek liezuvius laidys, kad tik proga pasitaikytu.
Nenoriu izeisti, bet zinai ta posaki apie bobas:
Kur dvi- ten intrigos,
Kur trys- ten turgus …

[/quote]

parasyk po to kokia buvo bendradarbiu reakcija :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

[quote]
x913 rašė:
oo jega nepagalvojau apie toki varianta - rytoj reiks ateit i darba su treningais… hehehe dzekui uz patarima :D:D Labas Labas Labas jega

[/quote]

Apakęs tai tie visi diedai labai jau dideli mergisiai?, jei taikosi po sijonu pasizvalgytiCha cha, Arba ju zmonos tokios baisios, kad is pavydo graziai moteriai galvas pamete ir pliurpia belekaTaipLabas

Velnias ten juos zino, zmonos lyg norma, o ir juos gana seniai pazystu, jau 3 m. bet tokiu bajeriu dar nebuvo… vyrai murai azuolai sakykit - gal jum pavasaris rudeni uzejo??? o gal cia tik musu ofiso dundukams sraigteliai atsisuko…

Pas mane darbe irgi panasi problema, vyrukai aisku ne pyktibiskai replikuoja, bet demesio susilaukiu pakankamai.

Manau Tavo bendradarbiai neturi takto. Laikas keisti darba Cha cha

eik kaip tau patogiau! As irgi daugiau einu i darba su kelnemis, bet kai ateinu su sijonu tai komplimentu irgi buna daaauuggg Cha cha

o kam idomios pilkos asmenybes? Sveikinu visas, kurios nesensta nei siela, nei skoniu, nei … Labas

Buvo ir man taip Aš nekaltas Leidau suprasti, uzhsiminiau, kad tikrai nieko buti negali, tai komplimentu dar gaunu, o uzhuominu jau nebe, kaip tik pagarbiau zhiuri Aš nekaltas Ir elgiasi Šypsena

Tai jie visi jau zino kad su bednradarbiais neprasidedu, bet kad nusibosta toks ikyrus ju demesys, juk nieko neiprasto neivyko, tiesiog atejau su sijonu ir kam is to daryti pasaulini regini… vat tas mane nervina, kazkokia nesamone ir darbui susikaupti negaliu…

O tai pasiulyk tiems ikiruoliams pavartyti PLAY BOY, ten dar geresniu vaizdeliu gales rasti Cha chaCha chaCha cha, tikrai pasiulykTaipLabas

Ishsiuntinek visiems po oro Bučkis ir paprashyk ramybes Šypsena

Joo isivaizduoju kas po tokio prasymo butu bbbbbrrrrrrr… ai vienam pasakiau pora mieliu zodeliu lygtais siek tiek aprimo… bet siaip nesuprantu ka jie pamate juk nesu kokia D.Lopez kad spoksotu i mane… blyn… bandau laikytis tvritai Cha chaCha chaCha cha TaipTaipTaip

Joo isivaizduoju kas po tokio prasymo butu bbbbbrrrrrrr… ai vienam pasakiau pora mieliu zodeliu lygtais siek tiek aprimo… bet siaip nesuprantu ka jie pamate juk nesu kokia D.Lopez kad spoksotu i mane… blyn… bandau laikytis tvritai Cha chaCha chaCha cha TaipTaipTaip

[/quote]

Na jeigu tau nusibodo dėmesys - užsidėk kelnes. Ir tos kalbos "su sijonu gražiau bet nenoriu, kad į mane spoksotu" niekam tikusios. Yra tokis posakis grožis reikalauja aukų!!!

Nu blyn ir man kartais norisi graziai atrodyti, ai bet greiciausei reiks vel i kelnes lysti, bet uztat nedarbo metu galėsiu atsigriebti va taip vat Cha chaCha chaCha cha TaipTaipTaip

Na jeigu tau nusibodo dėmesys - užsidėk kelnes. Ir tos kalbos "su sijonu gražiau bet nenoriu, kad į mane spoksotu" niekam tikusios. Yra tokis posakis grožis reikalauja aukų!!!

[/quote]

priprasŠypsena nekreipk demesioŠypsena

Kokia chia gali buti nuomone.
Imone ishtikusi valdymo krize, darbuotojai nedirba, turi begales laisvo laiko tai ir nezhino ka daryti. Reiktu direktoriui pasidometi kad visas darbo laikas butu turiningai ishnaudotas, ir kai dirbs nuo ryto iki vakaro uzhuominom laiko neliks.
Vat pas mane ateini 8 ir sukiesi iki vakaro ir laiko apie nieko kitka galvoti nebelieka tik dirbi dirbi ir ne shiaip sau po truputi, bet visa diena begte, skubeti nuolatos reikia. Tai kai baigi darba ir gryzhti namo turi taip atsijungti pamirshti ka darei, ir visai negalvoti apie darba. Kai tiek daug darbo tai laiko visai niekam nelieka nekalbant apie svaichiojimus ir uzhuominas, o kai darbas baigiasi tai nenori galvoti apie ji, kas jame vyko, kas dirba, kas ka sako, ko nesako. Po darbo gyveni tik asmenini gyvenima.