Klausimas specam

pilk brangiausius tepalus, lepink varikli, o uzlinks deze po metu. ir tepalam isleistu pinigu prireiks Juokiasineprisigalvok nesamoniu, kuo alfos variklis kitoks negu bmw, audi tepimo sistemomis?? pas mane ji 4 ziema jau, bet … tau rinktis Cha charedaguota redaguota, kad redaguota

trulikas beges jau 300 tvarkyta tik apacia virsus kaip ir boliamenjia

tada pilk pusiau sintetika. o dar geriau, tai paskambink i autobrava ir paklausk, arba i letika paskambink ir paklausk. ir eik i alfakluba, o ne audibanginiu klube klausinek Piktas

man patinka litvynai Cha chagamintojas liepia pilti 10w40…bet musu specai nei is sio nei is to pyst ir supila kas sauna i galva,o paskui dejuoja,kad veleniukai trata

Woris deze perinkta Mirkt jau

kroon-oil.com/en/products/catalogue/seg_aut/krmo/68/automot ive/kroon-oil-motoroils/emperol-10w40/trulikas>kal nebespardyk saves,uzteks jau Mirkt

doktorai, problemas elementarias, pili ka nori, o kai pradeda tratet - medaus ir i autogida Cha cha

fyzdiec Cha cha mano kraste sako nemoki p.i.s.t nereikia lyst Drovus

Supermoto - o dezei kas buvo, kokie simptomai?

trulikas>kad ne tos masinos,kurios lengvai per autogida parsiduoda Cha cha

dro juk pirmas skaitmuo kaip supratau reikalingas kuo mazesnis musu salciam nu zinoma nereikia 0wxx nes nebuna virs -40

“Noriu ilgaamziskumo” - tare Alfos vairuotojas…

dar syki kartoju,gamintojas rekomenduoja 10w40…kas dar neaisku? Nekaltas

supermoto, o tu pats tiki tuo ka sneki? pagal tavo sita teorija, tai pas mus turetu visi vazinet su sintetiniais tepalais

buvo dar nedideli smugiai permetant begi. bet jau kai tvarkau tai viska vienu metu vazuokle varikli deze stabzius ir tt… kad nebereiktu 2 metus tikrai kisti ranku

castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9024084&contentId= 7044829

“tikrai kisti ranku” Cha chakad butu viskas taip paprasta Mirkt cia yra toks dalyvis vienas, kur i saab remonta 20 tukst sukiso, galvodamas, kad po sekancio remonto “jau dabar tai nebesuges” Mirkt

nu man tai pofik kas su kuo vazineja. kad ir su mineraliniais. tai kaip suprantu cia suda mala visi automobiliuremontas.lt/tepalu-keitimaso trulikas sakai kad sintetika ***** :d as kiek girdejau kad v6 varikliams ir v8 vr6 rekomenduojama sintetika Nekaltas

zodziu pilk ka nori…gamintojas tegul eina povelniu Cha cha

castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9024084&contentId= 7044829