Klausimas pamastymams

Nepatikesit, bet galiŠypsena

Tikiu
Juokiasi

nezinau, mano nervai negeleziniai, nors as ne manjakas ir 90 proc. laiko kai nemiegu negalvoju apie sex`a, bet praeidamas pro duso kabina su permatomom durelem ir matydamas ten moteriskos gimines atstove, ar ji butu man drauge, ar pazystama as tikrai negalvociau apie sokoladinius ledus ir manau daugelis mano (vyriskos)gimines atstovu man pritartu

Šypsena

Na, bet negali teigti, kad tai neimanoma, nes taip yra buve…
O kaip tu sureaguotum, kai toje kabinoje butu trys nuogos merginos???

taj ajsku kad gali!!!Laimingas turiu tokiu draugu ir niat ne vienaŠypsena o del ribos perzengimo - jej zmogus tau patinka kajp draugas ir netraukia kajp vaikinas, na taj net ir prisivartojus alko ta riba niekados nedings Šypsena viska lemia vidiniaj stabdziaj ir mintis, kad viska galima butu lengvaj sugriauti, o tik sustiprina draugyste Šypsena

gali…

nezinau kaip sureaguociau as, bet mano "draugas" tikrai sureaguotu, po ko jam ir man reiketu labai salto duso
Šypsena

gerai, as nesakau kad taip nebuna, bet jeigu jus nebaidykles tai dalinai jus mums visada busit sekso ojektai kokia artima ir grazi ta draugyste bebutu

Na, man patinka tokia draugyste, kokia mes su draugais turime, ir visiskai nenorime jos gadinti "artimesniais" santykiais Mirkt

Gali !!!

gali, bet draugyste turi didele tikimybe pavirsti daugiau kuo…labai didelis sansas kad viskas baigsis lovojeJuokiasi

Taip, jai jie draugauja nuo vaikystes. Jai neseniai susipazine, tai sunkiau jau yra, turi but abu grietzai nusistate jog tik draugai ir daugiau niekas. Šypsena

O tipo kokia ta draugystes riba, kai draugauji???

zinoma kad galiMirkt

mergina ir vaikinas???tikrai ne…manaiu, kad gali, bet issitikinau, kad ne…nora asiku , kad kartais buna issimciu…

pritariu,
to zaijza: reikia patikslinti, kad visiems aisku butu.

nenuostabu, kad Tau kilo sis klausimas… as irgi apie tai daug masciau.
vis delto pasakysiu, kad NE.
kibirkstis vienu ar kitu metu, ilgai ar trumpai, vienaip ar kitaip, be buna.
be to, geras draugas negali buti zmogus, kuris absoliuciai taves netraukia.
… bent jau tokia mano nuomone Mirkt

NemanauNe Kai yra tik druagai, tai reishkia, kad tik draugai. O svarbiausai, kad nei vienas to nepabrezia ir nenustatineja ribu. Tiesiog tas zmogus turi buti sielos draugas. pati toki drauga turiu ir su juo mudvieju nesieja jokie kiti santykiai ne del to, kad jis nepatrauklus, tiesiog jis mano draugasŠypsena

NEGALI! Vistiek kada nors vienas ish ju pasakys: Zhinai, tu man patinki. Jus pagalvokit, jei vakinas ir mergina - geriausi draugai, tai jie kas be ko ishsipasakoja vienas kitam juos slegianchius rupeschius, leidzhia laisvalaiki kartu ir panashiai. Taigi tokia draugyste tikrai ankschiau ar veliau ishaugtu i kazhka stipresnio.

Praktiskai taip turiu 3 labai geras drauges ir ribos niekada neperzengem