klausimas pagrinde vaikinam bet...

geras… Šypsena nzn… as tai pvz irgi auginu bet be tixlo!!! Šypsena gal tiesiog tyngiu kirptis… Liežuvis

Zinau Cha cha Juos kirpikla iesko Šypsena bet nzn as tai nuo vaikystes taip priprates kirptis ir mano vyresnis brolis irgi taip kerpasi Cha cha Bet jis ir atrodo gresmingiau Cha cha

pas mane labai trumpi plaukai negalima net suimt.visada skutuos nes ilgi man nepatinka Veee kai sakoma del skonio nesiginciosi Cha cha

hmm nu nezinau, o mano ilgi ar nea? Nekaltas

o man tei labai grazu Laimingas mano Vyrasirgi ilgais plaukais Apkabinimaslabai man tai patinka Gerai

Mmm… Man LB grazu tookie poilgiai plauwkuciai pas Vyras … meuw… Girtas Flirtas Laimingas

žiema šalta, todėl ir su ilgais plauakis, nes smegenys nušals ( tie kas neturi smegenų nešioja trumpus plaukus, nes nėra kam nušalti), o vasarą trumpais plaukais nes karšta. o žinai kodėl bičai apkerpti trumpai? nes tik įėję į kirpyklą sako: -Nu karočia…

is tokiu uro*du,kaip tu man labiausiai ir juokas ima,tikras vyras niekada nesleps savo veido ilgais plaukais,dazniausiai augina plaukus defektuotu bruozu zmones kurie yra labiau kompleksuoti savo isvaizdos,tai tokie kaip metalistai,pankai,banglai ir kiti su*dai,o normalus bachuras visada kirpsis kaip bachuras nieks nesako pirmuku kirptis,galima ir 3 ar 5,bet nedaugiau,ai karocia man px ant tu ilgaplaukiu,nieks juk nekaltas kad jie nedap*isti gime,nu o jaigu tau atrodo kad ilgi plaukai nustato zmogaus intelekta,tai tada manau bobos yra pacios protingiausios sioje zemeja Juokiasi