Klausimas mylintiems, mylimiems arba mylėjusiems

Juk tai normalu manau Nekaltas JUK NET IR nemyledami jauciam kalte o meile nebutinai turi ipareigot atsisakyt panasiu jausmu.

cia kazkas fenomenalaus Pavargęs

Vel apsiruke prie kompo sedat Baisu

kazka skiaciau ir nieko nesupratau.gaidys ta meile ir tiek,daugiau nieko pasakyt negaliu Cha cha

nesupratau temos bishki ;/

Atsiprashau kad su mane pertraukiate kai ash kalbu, bet apie ka jus chia kalbate? Cha cha

Aš nenoriu, kad kas kentėtų, aš noriu kad laimingas būtų, bet jei Ne, tai Ne.

kas do velnc ta meile yr? Nežinau Nekaltas

Jeigu pas zmogu jau susiformaves poziuris,kad mylima zmogu reikia versti kenteti,tai jau tikrai ne meile…jeigu tikrai myli,leisk jam ikvepti gryno oro,duok jam laisves,leisk tureti savo privatumo bent laseli. o versti jaustis kaltu,tai gal ne apie meile klausimas cia?

turiu idomia nuomone. Ka reishkia ‘privercia kenteti’?!.., manau, jei jau priekaishtauja, kabinejasi prie smulkmenu, tai turi komplexiuku, arba savimi tiesiog nepasitiki, ar draugu ar bijo prarasti. … ir galu gale praranda! Pastebejau, kad merginos apskritai labai daznai megsta del visko kaltinti vyrus ir vyrai daznai sako: ‘taip, taip, visada as kaltas!’ Bet nemanau, kad galima drasiai sakyti : ‘Tai nera meile!’ Kiekvienas ja isgyvena kitaip. Reikia kalbetis ir iskoti kompromisu, padeti zmogui tavimi pasitiketi. Zodziu!..

Negirdejau nieko apie tai…

niu vat tokia meilė kabutėse tikrai egzistuoja… aišku, jinai perdėta… Nežinauir nesuprasi, kokiu tikslu taip elgiamasi Pavargęsbet daugelis suprato, apie ką aš kalbu Šypsena

ale aš čia visai nesupratau, ką norėjai pasakyt Nekaltas

Turbut kazko iki galo nesupratau Nekaltas Cha cha Ka reiskia: “savo meile ipareigoja kenteti”?.. Meile neipareigoja… Ipareigoja tox dalykas, kaip pareigos jausmas, tu pati sprendi… ir niekas kitas… nuo taves priklauso, kaip elgiesi… Ar pasiduodi kito zmogaus itaikai, ar ne… Apskritai kalbant, pas jus ne viskas tvarkoj ir tiek… Ieskokit priezasciu giliau… Ir dar… Nežinau “Ar gali idealizuotis santykiai?”… Persiprasau, bet savaime nelabai kas vyxta… Pamastyk siek tiek… Labas

jei mylintis zmogus tave ypareigoja kenteti, tai jau kazkas negerai… jei dar neisiskyrei, tai man rodos vertetu tai padaryti, nes tik labai retais atvejais santykius pavyksta pakeisti… Nežinau Nekaltas

neisikirtau kaskaip Nekaltas

Nebutinai … Yra tokiu zmoniu, taciau, pavyzdziui, as niekada neipareigoju … o kenteti tenka tik pries issiskiriant … Liūdnas