klausimas mergiotems apie... mergiotes

wo ble,apie norejima uzrakino… Žliumbia Nežinau Baisu Kanda

Dažnai nužiūriu, kaip kitos apsirengusios. Tiesiog savaime taip gaunasi. Bet paskutiniu metu TIEK ŽIAURIAI DAUG panų, apsirengusių praktiškai vienodai. Tarkim, ilgi, smailianosiai, baltai lakuoti batai ir paraitoti džinsai. Arba tie klostuoti mini sijonai ir blizgantys diržai. Ir t.t. ir pan… Na, tai tik mano nuomonė, man toks stilius nepatinka, taigi dažniausiai žiūrėdama į tokias tik prižadu sau, kad aš pati niekad gyvenime taip nesirengsiu. O jei jau koks aksesuaras patinka [aišku, ne iš tų fyfų apsirengimo], iškart nebėgu į parduotuvę pirkti to paties. Galvoju, kaip padaryti originaliau ir gražiau (:

geriau nieko nepirkt,tada originaliai atrodysi Juokiasi

Kai kuriais atvejais - gal ir taip…

pilnai tave suprantu Cha cha man siuo metu pries akis stovi du tasiukai ir niekaip nedingsta Juokiasi Juokiasi

riteriuk, kazkaip tu cia ne i tema Mirkt

voisni, zuiki, o ko tu cia mano temoj riaumoji? gi ne as uzrakinau Šypsena Mirkt

Kartais galima pasisemt kokiu idomiu, man patinkanciu ideju is kitos merginos TaipBet pamenu, kad viena karta pati vaiksciojau po parduotuve ir prie manes prisoko kazkokios 2 merginos ir klause, kur radau “sita svarkeli” (nu tipo ta kuri buvau apsivilkus)… pasijutau labai keistai… is vienos puses, nlb malonu, kad dabar dar daugiau zmoniu vaikscios su tokiu pat svarkeliu… o is kitos puses, malonu, kai tavo rubelis patinka ne tik tau, bet ir kitiem Žvaigždė Flirtas Laimingas

jo jo, nusispjauk tris kartus per kairį petį, kad tik tokia nebūtum. jos gi ne žmonės. ir visiems tai savaime aišku;]]

Nužiūrėt tai beabejo nužiūriu, bet turbūt tam, kad nenusipirkčiau kažko panašaus Laimingas Tiesiog nemėgstu būti apsirengusi kaip kitos Ne Beabejo, jei jau pamatyčiau panelę su vienodu megztuku ar sijonu, į isterijas nepulčiau ir problemos iš to nedaryčiau, bet bent jau pati stengiuosi nusipirkti tai, ko ant kitos panos dar matyti neteko Mirkt Aišku nekalbu apie tokius džinsus ar baltus marškinukus, dauguma jų vienodi.

visko buna… nuziurineju aisq kaip ir visos… Drovus pavydo tikrai nebuvo… Ne kartais tik kyla klausimas:"kazi, ji turi veidrodi namie? Nekaltas " o siaip tai buna labai graziu mergyciu, bet tikrai niekada nesistengiau nieko kopijuoti ar kazka panasaus taikyti sau… Nekaltas Drovus

visada nuziuriu. netgi pasigeriu, jei kokia kita mergina labai pritrenkianciai atrodo. bet pavydas tai tikrai nekyla, o kopijuoti, si mintis taip pat dar nebuvo kilusi. bet labai daznai kai lakstau po parduotuves kazko labai inirtingai ieskodama ir nerasdama, pamatau kokia panele su tokiu drabuziu kurio pati ieskau ir nerandu tai vis kyla noras prieiti ir paklausti kur ji pirko.

kokios visos geros,ne viena nepavydi Juokiasi Juokiasi

na…as kartais pavydziu, bet baltai Taip Taip…jei pamatau, tarkim, fainus dzinsiukus, kartais pagalvoju, jog tokiu noreciau, bet tikrai niekada nelinkiu tai panai, kad koks suo tu dzinsu sikna iskastu ir ji tu dzinsu neturetu, jei jau as neturiu Juokiasi

o tave turbut pavydas sugrauzia kai pamatai kokius pritrenkiancius dzinsiukus Juokiasi

tai zinoma kad kai pamatai pas kita mergiote kaip tu sakej kokia tau patinkancia detale bandai sau pritaikyti Šypsena ce neverta nej lausti Mirkt

Jo,gal koks siek tiek pavydas ir yra kai pamatau koki grazu ar idomu rubeli,bet tada kai nusiperku koki Apakęs tai net sirdute apsala kaip ma gera… Cha cha

man svetimos tokios temos Šypsena

nenustebinai Mirktbeje, malonu, kad pavadinai mane saunia mergaite…tikiuosi, taip ir galvoji Girtas Labas

kai pasiskaiciau apie save mazvaikes komentarus tai man kiek nejauku pasidare, pasirodo, as cia tik zliumbiu ir visus izeidineju Šypsena Juokiasi Juokiasi