Klausimas del riciu

nu ne tai kad daug bet vienas kitas gaudo, beje berods kiek maciau tai visgi 6000 dydzio net o ne 4000 kaip cia kazkas minejo.

Va del tokiu svoriu ir zvejybos juroje nesigincysiu, jei daug chebros zvejoja, gal zino.

Saviškę 3000 rudenį Nery per 5-6 žvejybas damušiau , nors iki to lygtais buvo su ja tvarkoj Nekaltas

nieko nesakau, kainos prasme ryobi ritukes tikrai labai liuks, vala irgi kloja labai graziai, a va del ilgaamziskumo ju po sunkiom apkrovom tai as galvos neguldyciau. nes viena yra lengvam kokiam rezime spiningaut ir visai kas kita kokiom 35gr galvom dugna pabaladot ar menkes uz ausu patampyt. ir kiek as maciau menkes su ryobi gaudanciu tai butent su pigiausiom ryobio ecusimom o ne brangiausiai zauberiais anas zmones gaudo kazkodel.

ta prasme lengvam spinui as ir pats ryobi ramia sazine rekomenduociau ir pats dabar salacius su ryobi excia gaudau. bet del didesniu apkrovu tai nznaw… nebuciau garantuotas.

Abiem parametraisTaip As savo drosiu dar tik 3 sezona siemet, ant trumpesnio spino, mano vala kloja graziau, nei draugelio kazkuris shimanas, tiksliai nezinau, bet ano kaina apie 420.O del ilgaamziskumo, tai mano pusbratka su jom elgiasi tau ir man nesuprantamais budais, vistiek dirba puikiai, manau uz 270 lt, geresnes rites neapsimoka jieskotNe

kad brangiausia tai taip, o del rimtuma, tai klausimas kokiais parametrais ta rimtuma vertinsi. ar darbo groziu ir valo klojimu kokiu ar kiek ilgai baladosi neisbaladodamas mesmale. nes visos tos brangios opcijos, kad vala graziau klotu ir panasiai tai ilgaamziskumo rites nepadidina tikrai Ne

Ryobi Zauber ilgaamziskumu gali neabejot, ana praktiskai rimciausia is Ryobi seimosLabas

http://www.cabelas.com/p-0011452315853a.shtml
turiu tokią del jėgos tai tikrai galinga, bet vala kloja prastai rankena toj vietoj už ko sukam išklibo po metų neintensyvios žvejybos. Radau užrašą po koja made in china Nekaltas