Klausimas del apeliacijos "Regitrai"

As pirmakart pravaziavau nuostabiai graziai - tas net sedejo issiziojes. Grizau visa patenkinta i regitra, jau galvojau teises turiu, oman pasake:" vaziuojant Draugystes prospektu netoli kazkokios parduotuves buvo stovejimo aikstele ir jei vos arciau buciau vaziavusi, buciau uzkliudziusi kita automobili…" Pripaise avarines situacijos sukelimaApakęs o as to automobilio nei kliudziau, nei buciau kliudziusi - juk gatve vaziavau, o ne per stovejimo aiksteleApakęs ai…Nežinau

Telsiai, ir tai 30 lt su analogishka masina kaip regitroj (astra) , o taip tai su kokiu Golfu II 88 metu gali ir uzh 10lt/h mokytis Šypsena turiu galvoje 2 akademines valandas 1.5, bet pas mane kursuose visalaik man privaledavo but 1.5h vazineytis, bet nusukdavo po 30 min , ale lupa pinigus is vargshu kaip reikiant
uzjauchiu simoniux , tau dar labiau nepasiseke nei man,
is kelinto karto islaikei ?
man dar draugas patare kita syk i egza neshtis KET knygute ir ten tuos popierius su NK ir KK klaidom ir vertinimo kriterijais , kad nebutu jokiu neaishkumu

Ka tik buvau pas savo vairavimo mokyklos instruktoriu, tai sake, kad negali variklio uzgesimo atveju kai atleidzhiama per daug greit sankaba arba pasirenkama ne ta pavara esant mazam greichiui , PRIVALOMA uzhimeti tik viena klaida: Uzhgesintas variklis , o ne variklis ir sankaba arba pavara , bet sake kad man nera shansu, ir geriau ten nelyst i ta ju sistema , nes teisybes nerasiu, esu mazhas (ne tiesiogine prasme) , tad reikia leisti reikshtis regitrininku savivalei, be to patarimas (ne gandas) :
geriau laikytis teises regitroj menesio pradzhioj , nes pabaigoj labai kabinejasi ir stengiasi sutrukdyt islaikyt, nes
Per visa menesi regitrininkai praleidzhia tam tikra sk. ZHALIUJU vairuotoju, kurie moka nebent su dvirachiu vazinet, uz pinigus viskas imanoma , tad menesio gale jiem reikia atsiskaityt vyresnybei, ogi juk negali but kad visi laikiusieji ishlaiko 100% , tad menesio pabaigoje kelis ar daugiau mokiniu “nusmukdo” , kad neatrodytu itartinai jog visi laikiusieji ishlaike.
Bl tokius pinigus mokam regitrom, galetu idet kokia kameryte ant kapoto, tada nieko neprikishtu Kanda
Teisybes nera

P.S ka tik susizhinojau del apeliacijos:
Apeliacija padut galima per 10 dienu nuo egzamino , komisija sudarys 4 zmones, tuo atveju, jeigu bus priimta apeliacija , jum teks laikyt praktini vaziavima, uzh kuri moketi nereiks, vazhiavima vertins komisija.
Man atsake shitaip: Tai visishkai normalu paduot apeliacija, kadangi kiekvienas zhmogus turi jam priklausanchias teises.

teisybe, kad geriau nelysti i ta ju sistema, o kita teisybe ta, kad tu turi teise paduoti apeliacijaTaip gali bandyti - kelis kartus padaves apeliacija, gal nusibosi komisijai ir pasirasys tau isduoti teisesCha cha jei pabijos, kad nesikreiptum kur auksciau…Nekaltas o siaip… pigiau kysis kainuos vienam instruktoriui nei visai komisijai ar tiesiog laikant 100 kartu is eiles ir neislaikantCha cha

o gal kas ka pazystat is regitros… zinot kas ima? Kaunas

Nu skaitau ir juokas pro ašaras kokias nesamones rašot. Nori išlaikyt teises išmok žmoniškai vairuot. Ir nekalbėkit apie kažkokius ten išlaikančiųjų limitus per mėnesį. Bet ka padarysi… tokia jau lietuvio natūra - už nesėkmes kalti kiti, tik ne jis pats. Pats laikiau teises su keliais draugais ir visi išlaikėm be problemų. Prieš mėnesį dar keli draugeliai laikė ir praėjo be jokių kyšių (kažkaip keista ir mašina negęso).
Manau kaip tik reiktų griežčiau egzaminuot, o tai laksto gatvių "profai" su iš tėvo pasiskolintų bimbalu.

Uzjauciu jus … Šypsena
Atsimenu kai pats laikiau tai vaziavau 50 Km/h kur galima 70.
ir vaziuodamas tikriausiai daugiau ziurejau i veidrodelius nei i kelia, bet aciu Dievui islaikiau is pirmo karto Šypsena
O shiaip siulyciau daugiau pavazhineti ir viskas juk prie gero vairuotojo jie negali prikibti.
Be to kur tu uzgesai? aiksteleje ar jau mieste, gal kai mieste uzgesai neijungei avarinio signalo.

tau gerai, kad galbut nuo 7 metu vazhineji su mashina, tad uzh mashinos vairo jauties kaip lovoj Kanda , o pvz ash nesenai pirma syk prie mashinos vairo atsisedau, tai nelabai patogiai jauciuosi , ir sistema yra tokia, kad jeigu nenori uzh valanda moket 30lt vairavimo mokykloj , privalai is pradzhiu be teisiu vazhinetis , tam kad gautum igudzhiu, nes kaip galima viska tobulai moket kai nera igydzhiu o per 10 valandu IGUDZHIU NEIGAUSI , ir tik tada laikyt egza kai turesi igudzhius , be to gazo spaudimas iki galo man nelabai priimtinas, jeigu manai kad lakstau gatvemis
tad gali man nebezdet
Gorky, antraji karta irgi susiknisau, vazhiavau blogiau negu pirmaji , vazhiuojant vaikas vodury gatves ispuole su kamuoliu , tai dejau ant stabdzhiu, dekui dievui nieko nenutiko, tik streso daug ivare, to pasekmej nepastebejau peschiuju, kai priesh pereja stovejo mikriautobusas, ten ir kritine klaida, nieko , dabar supratau (per velai), nusipirksiu masina ir reiks igaut igudzhius, kad prie vairo jauschiaus patogiai, mandri tie kurie tryne auto sedynes nuo vaikystes, ash asmenishkai noriu ismokt gerai vaziuot o ne pirkt bimbala ir spaust iki dugno

visiškai netikiu, kad instruktorius specialiai klaidų prirašo. aš laikiau jau ta naująją tvarka ir viskas labai gerai buvo. beje, vis delsiau laikyti teises, nes bijojau vairuoti su mašina. padariau tik vienintelę klaidą - statydama mašiną “užpakaliu”. užtat dabar be problemų į mažiausią tarpą bet kokią mašiną įkišt - dėkinga tam instruktoriui Laimingas taigi, išmokstat vairuot ir jokių instruktorių kaltinti nereiks.
o dėl mokymosi savarankiškai - mano brolis 15 m. jau mokėjo pusėtinai vairuot, o viskas prasidėjo nuo išstūmimo/įstūmimo mašinos į kiemą Cha cha tai manau ne problema išmokt daugiau mažiau ir be instruktoriaus. senos aerodromų aikštelės ir t.t.

Arabas:
prieš važiuodama su instruktorium buvau gal 3-4 kartus už mašinos vairo sėdėjus, iš kurių du tai tik girtus veidelius namo po Kauną išvežinėjau, iš kurių vienas man bėgius perjunginėjo ir sakė ką daryt Cha cha
ir nereikėjo man tų 10 val. su instruktorium važinėt, kokios 9 gavosi, nes jis nusprendė, kad ir taip gerai važiuoju.
nors buvo viena mergiotė, kuri po 15 val. važiavo blogiau nei iš pat pradžių. tereikia įsiklausyt, ką tave mokina ir įsidėmėt.
kelis kartus net pravirkdęs ir aprėkęs (nors aš iš tų neverkiančių Cha cha ) mane instruktorius buvo, užtat iki šiol atsimenu, ką dariau blogai.
kaltink tik save dėl neišlaikyto egzo, ne kitus.
jei gerai pamenu, važiavimas be teisių - 500lt

Nu kaip ,antraji karta tai nieko nealiu prikisht, labai geras instruktorius, antraji karta pats prisipazhystu, padariau klaida , ash is esmes irgi gerai vaziuoju pvz kai shalia nera instruktoriaus , su kokiu giminaichiu nera problemu, bet va su instruktoriu nzn , nieko, baigsis mokslai, nebebus tos itampos, ramiai paimsiui ir ishlaikysiu, bet korupcija tokiose monopolinese imonese kaip regitra buvo ir bus , tik aishku kai kur mazhiau, kai kur daugiau.
be to grin, kol pachiai taip nebus ir nepatikesi, tokiu vienetai bet yra.

visur yra vienetai nukrypimų, čia faktas.
bet, kad gerai vairuojančiam klaidos joks instruktorius nepripaišys, irgi faktas Taip Mirkt

Liaudies ishmintis byloja - “jei noresi mushi, lazda visada surasi” Labas

jeigu panores, tai ir pripaishys , parvaziuosit i regitra, ir sakys , kad per mazhu atstumu vaziavai ir pan , o juk neirodysi kad vaziavai teisingai Šypsena

O ka, siulai isleidineti i gatves zmones kurie gesta kiekvienoje sankryzoje ir sudarineja avarines situacijas? Taip, pritariu kad laikant pirma kategorija, 10 valandu yra tikrai per mazai. Kai as mokiaus, buvo 20 valandu minimumas, ir tai dar toli grazu iki pramokimo vaziuot.

Kazkieno issokimas i gatves viduri ir streso ivarymas nesusvelnins pasekmiu jei perejoj pasiguldysi zmogu ant kapoto Ne
Mazai tokiu kurie nuo vaikystes trina sedynes, o ir tai daugiau giriasi negu is tikruju vazineja. Jei pats pripazysti kad jauties uz vairo nekaip, manau egzaminuojantis zmogus tai mato ir neislaikai del to.