Klausimas apie batus

ko cia snypsti? batuku neturi? Pavargęs

uii galvuti Apkabinimas Juokiasi

ziuriu tu ir vel pakalbet nori su Largo ir ethernos konsiliumu? Kanda

manes nepamirskit, ui Largo Apkabinimas

Negazdink Kanda Ignoruoju Ignoruoju

ale jau vardas koks - galvutis Juokiasi Juokiasi nu pzdc, apsisisiot galima Juokiasi Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi

a tu svaigsti, as negazdinu, o tik svelniai ir ramiai perspeju, kad nenustebtum staiga, pempe Labas

oi,jau drebu Baisutu nieko nesugebi,tik bl nesamones pezet,bl merga,velnio nesta ir pamesta Cha cha

nepamirsim nepamirsim daktariuk Apkabinimas

\ mazule…niu kas daba tau nuo ryto inkando Drovus…tiu cia pas mumi tuo robinu hudu patapsi…vargsu gineja Drovus

jei zinotum, kaip su tuo velniu smagu skrist Flirtas Niam niamo ka tu sugebi? butu idomu suzinot, o tai vaizdas toks, kad vapscie esi plerza…

etherna mane skriaudzia Žliumbia

Apakęs tipo antroji BiGmAmA as esu

etherna neskriaudzia…ji negali…ji ji…labai svelnus Apkabinimas zmogus…ar ji galetu? ne…nemanau Drovus

o va cia tai tu mane ble jau sunervijai nerealiai Pavargęsnu tu k.u.r.v.a nedadaryta, tokiais palyginimais nesimetyk - sunku tau pasidarys cia

bet taip yra Žliumbiaji manes nekencia Kanda

emmm, kokia malioni mieloji jus, bet ar matai ka ta sterviatina ant manes pasake??? as apakus karoce…

Šypsenanu gerai nesimetysiu

blyn, a tu durniala, a apsimeti - tave ka, uz tokius zodzius reik mylet??? atsukt antra skruosta stoli? nich.u.ja, vaikeli…

as turejau omeny save o ne tave Piktastu pasakei plerza ant manes,tai sakau tip[o manai,kad as tokia kaip ir mamasa