Klausimai kaciu veisejams?

tai čia tas veisėjui rūpi, jeigu jis apskritai nenori, kad veislė būtų gadinama. O jeigu tiesiog noriišlaikyti savo poziciją kaip vienintelio dokumentinių xxx veislės kačių veisėjo Lietuvoje - tada jam gal paprasčiau tiesiog nedaryt dokumentų Šypsena

Anytos kate kastravau pas Siauri. Operavo ryte, vakare kate jau sienom ejom. O po trecios nakties ir siulus pati issitrauke, nepadejo nei plastmasinis kalnierius. Gyvena sau laiminga jau antri metai po operacijos. Beje, ja kastravo 7 metu amziaus.

Rašiau jau, kad noriu be kalnierių, marškinėlių ir be siūlų, nes tai jau yra atgyvenos. Dėl to ir klausiu ar yra vetų dirbančių naujoviškai? Beje JAV pvz… sterilizacijos pjūvio iš viso nesiuva, o suklijuoja specialiais klijais. Taip daug greičiau sugyja.
Be to klausinėjuosi ar kas sterilizavote/kastravote 4 mėn. ir jaunesnes katytes ir kačiukus? Koks veterinaras LT yra atlikęs tokių operacijų?Negi teks kačiukus į Estiją vežti?Pavargęs

Mano draugė operavo katę Kriaučeliūno klinikoj pas Ž.Januškaitį. Po operacijos nereikėjo nei rengti, nei kalnieriaus. Bet siūlai buvo, nes važiavo jų traukti

Dikaya, o tu nenori pasiskambinti į Kriaučialiūną ir pati pasidomėti? Manau, kad kačių bei katinų sterilizacija/kastracija Lietuvoje ir taip mažai daroma Liūdnas O jei ir daro, tai vyresnėms katėms. Aš, kai skambinausi ir klausinėjau, tai man su mielu noru ir po kelis kartus aiškino viską. Aš irgi bijojau, kad tokius mažius noriu kastruot Šypsena Maniškiams jau buvo nemažai - 6 mėnesiai, bet visgi tai retenybė.

na apie kates mazai zinau (ale niekad nevelu mokintis), taciau as pritariu Dikaya.
jei kaciukas eina kaip petas, tai jau atomatiskai reiskia, kad jis netinkamas veisimui. todel ir negalima jo veisti.
taciau zinant zmoniu "bizniuku" sukimus, dauginami ir petai.
tad ankstyva kastracija labai geras dalykas, norint saugoti veisles grynuma

Nu va kaip jau Rida minėjo, aš vežiau mamos katytę kastruot metų laiko tik operavo ją Laurusevičius, Januškaitis tada atostogavo Nekaltas Siūlė buvo tai tik vienas mažas sukabinimas jokių marškinėlių ir gaubtų nereikėjo viskas labai gražiai sugijo Šypsena